KZWM Ogniochron

Siemianowice Śląskie

Opinie o KZWM Ogniochron

anonim 2009-02-15 21:15:05
FIRMA KTÓRA ZATRUDNIA SWOICH CZŁONKÓW ROZINY NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH . TE OSOBY MAJĄ ODPOWIEDNIE WYNAGRODZENIE.SĄ TO : [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] PONADTO ZOSTAŁY ZWOLNIONE OSOBY BEZPODSTAWNIE ,ŻEBY ZROBIĆ MIEJSCE RODZINCE.PO ZNAJOMOŚCI ZOSTAWIONO OSOBY ,KTÓRE BYŁY NA ŚWIADCZENIACH PRZEDEMERYTALNYCH NAWET URZĄD PRACY I SAMA PANI KIEROWNIK UP W MICHAŁKOWICACH PRZYMYKA OCZY ,DOBRZE WIEDZĄC CO JEST GRANE .RÓBCIE TAK DALEJ ,A ZAINTERESUJE SIĘ WAMI KTOŚ Z WYŻSZYCH WŁADZ. MOŻE WTEDY ZWOLNI SIĘ MIEJSCE DLA OSÓB MIESZKAJĄCYCH W MICHAŁKOWICACH KTÓRZY ZOSTALI BEZPODSTAWNIE ZWOLNIENI Z TEGO ZAKŁADU ,MIMO IŻ MIELI KILKADZIESIĄT LAT NIENAGANNEJ PRACY.ŻYCZYMY [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] ŻEBY JĄ KIEDYŚ TAKI SAM LOS SPOTKAŁ ,TAK JAK ONA POSTĄPIŁA Z LUDŻMI.
anonim 2009-04-26 17:15:38
firma dno kierownictwo to wieśniaki nie mający pojęcia o robocie a największe to z samochodowymi rejestracjami zaczynającymi się na SO
aaa 2011-06-01 13:02:53
KZWM Andrychów popiera. U nas taki sam syf !!!
mark26 2014-01-05 22:25:52
praca beznadziejna, kierownictwo to buraki co nie mają pojęcia o robocie, normy wyśrubowane zarobki1700 brutto za spawacza po prostu śmiech na sali.
asa 2014-05-17 13:38:39
jestem tym z so przenosza nas na sile albo do zwolnienia firma to skansen kierownictwo to tepaki moze przyjdzie walec i to wyrowna
podes 2016-05-13 17:52:30
to że bywały gorsze @Miły to nie jest dla mnie żaden argument :P
Zostaw swoją opinię o KZWM Ogniochron - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KZWM Ogniochron