logo DG - INWEST

DG - INWEST

Opinie o DG - INWEST

Waldemar_68 2013-08-05 16:38:53
Na stałe mam jedną osobę, staram się zatrudniać osoby do współpracy jako Partnerów Finansowych.
Waldemar_68 2013-08-07 11:00:28
Dużych wymogów nie ma, najważniejszy jest lokal jak masz jakis na oku to fajnie ważne abyś miał parking blisko niego. Wyślij maila zgłoszeniowego na: [usunięte przez moderatora] przyjdzie do ciebie instrukcja.
Waldemar_68 2013-08-09 12:52:53
To zależy ale analizująć konkurencje tu masz najtaniej, dużo produktów i wiele banków. Na poczatku jest opłata 5000 zł meble i komputery to twoja własna sprawa. Napisz do nich może podpowiedzą Ci jak uzyskać dotacje na start.
gosc 2013-08-10 12:57:02
zgadzam sie w 100% firma duzo obiecuje pomocy i faktycznie tak jest. Polecam wszystkim założenie placówki
Robert 2013-08-20 16:12:21
Prowadziłem placówkę bankową nie dość że wydałem 20 000 na meble, to płaciłem 1000 zł miesięcznie opłatę franczyzową. W DG - INWEST zarabiam więcej i mam niższe koszty nic nie narzucają meble kupujesz sam tak jak komputery itp. Polecam przyłączenie się do sieci.
Waldemar_68 2013-08-20 16:23:28
Porównując konkurencję dostajesz za rozsądną opłatę sieć fajnych szkoleń połączonych z warsztatami, dostęp do systemu CRM, wizualizacje wewnętrzną - ulotek ile chcesz to bierzesz, wizytówki pieczątki.
Waldemar_68 2013-08-21 13:28:44
Po trzech miesiącach zostaje naliczana opłata w wysokości 250 zł netto za dostęp do programów CRM, Księgowość i innych bankowych czy leasingowych.
Waldemar_68 2013-08-25 09:54:04
Dokładnie tak, firma nie obciąża na początku kosztami z tytułu opłaty franchisingowej, daje w ten sposób czas na rozkręcenie biznesu.
Adrian_78 2013-09-03 08:48:55
Jak najbardziej polecam firmę, jednym wystarczy miesiąc drugim i pół roku może nie pomóc, trzeba lubić finanse lub przynajmniej sprzedaż. Dołączyłem do nich bo mają ciekawą ofertę nie tylko leasing ale połączony z kredytem, klientom naprawdę dobiera sie fajne rozwiązania, dużo uproszczonych procedur i dostępność do sytemów pozwalają na sprawne zamyknie transakcji.
Maciej_w 2013-09-17 13:02:05
Mi się udało w 4 miesiące zacząć regularnie zarabiać i jest coraz lepiej, firma mówi gdzie szukac kontaktów do dostawców, partnerów, sklepów oni przynoszą najwięcej klientów.
Maciej_w 2013-09-17 16:41:04
W DG nie ma znaczenia czy klient jest pozyskany przez Ciebie osobiście czy dostajesz go z centrali - wszyscy klienci rozliczani sa w jednakowy sposób.
2013-09-18 16:38:07
Ja jestem mobilny, mam jedną osobę w biurze a moja sieć handlowa to Partnerzy z którymi dziele się prowizją, firma ma gotowe umowy ty tylko musisz wybrać procent ile chcesz im odpalać za każdy zrealizowny temat.
Maciej_w 2013-09-19 15:56:19
Na tym polega Franczyza, firma daje narzędzia ale musisz sam popracować na woją pozycję na rynku i nad klientami.
Karola 2013-09-20 15:57:59
ja korzystam i jak do tej pory jestem zadowolona. pozdrawiam!
karola 2013-09-20 21:18:46
wydaje mi się, że tak, ale najlepiej wysłać im zapytanie- nie chciałabym wprowadzać Cie w błąd. pozdrawiam!
2013-09-21 16:51:37
oczywiście wszystko na czas. pozdrawiam!
Karola 2013-09-23 09:54:21
jesli chodzi o moja firmę to nie zdarzył się żaden błąd, nie wiem jak w pozostałych ale mnie te biuro poleciła znajoma, więc wnioskuje że klienci są zadowoleni. pozdrawiam!
karola 2013-09-23 13:20:38
Nie wiem, musisz złożyć zapytanie do nich. pozdrawiam!
Maciej_w 2013-09-24 19:27:39
Są to wszystkie marki samochodów np Skoda Octavia 40 000 zł wpłacasz 20 % ( 8 000 zł ) na 36 msc rata 600 zł wykup 50 % którego nie wpłacasz bierzesz kolejny samochód na podobnych zasadach.
były 2013-12-16 21:51:20
istna parodiaaaa
wszystkie wcześniejsze komentarze wyczyszczone, własciciel musiał się sporo napracować by wyczyścić to co tutaj było powypisywane
teraz widzę, że forum powstało, ( usunięte przez administratora ) postarał sie by niby wszytko było ok. różne logowania, nazwy wypowiadajacych się też różne ale po wczytaniu sie wychodzi kryptoreklama
ludziska nie dajcie sie zwieść, kiedyś tam pracowałem, porażka, ile to pracowników ( usunięte przez administratora )to trudno zliczyć
Iwona 2013-12-31 11:14:34
Witam wszystkich na forum. Z okazji zbliżającego się nowego roku życzę firmie DG-INWEST wszystkiego najlepszego! Oby nasza współpraca układała się zawsze pomyślnie. Pozdrawiam wszystkich ;)
Zbigniew46 2014-01-11 18:21:09
Polecam firmę do współpracy, w banku chcieli mi wcisnąć jakiś kredyt z ubezpieczeniami, a tu kredyt z dotacją unijną - naprawdę warto jestem mile zaskoczony
Bartosz44 2014-01-16 10:04:31
Dziękuję za pomoc w uzyskaniu dużego kredytu, miła fachowa obsługa w oddziale Sopot, przeszedłem też z księgowością do firmy, teraz jak coś potrzebuję nie noszę dokumentów wszystko jest w jednym miejscu, polecam takie rozwiązania
yulkana 2014-03-14 18:22:16
myślę o przystąpieniu i bardzo chętnie porozmawiam z kimś prowadzącym już oddział lub pracujacym jako partner,odezwie się ktoś na maila z nr telefonu?oddzwonię: yulkana@tlen.pl
Roberto48 2014-03-17 15:15:11
Polecam firmę do współpracy, otrzymałem dodatkowy rabat na samochód, dzięki
Marti28 2014-03-27 17:43:18
Ja pracuje już prawie rok i nie zamierzam się nigdzie przenosić, fajna atmosfera jak się uda kilku klientów przerobić to prowizje są ciekawe.
Marti28 2014-04-03 17:17:33
Mam podstawę + prowizję, bez podstawy pracują agenci na własnej działalności i mają większe prowizje
Marti28 2014-06-30 10:37:15
Niestety w firmie obowiązuje tajemnica handlowa gdyż spółka podlega pod KNF, takie informacje są ujawniane na spotkaniach rekrutacyjnych, także proszę składać CV na ogólny adres biuro@dg-finanse.pl
Joanna 2014-10-29 10:58:30
Ja współpracuje z tą firmą od kilku lat jako partner.
Na pewno nie jest to miejsce dla osób mało ambitnych, mało zaangażowanych, które chcą obejrzeć codziennie w domu Telexpress.
Dużo się pracuje, natomiast przynosi to wymierny efekt :)
Jeśli ktoś ma doświadczenie w sprzedaży, jest konsekwentny, zaangażowany i nie traktuje pracy jako przykrego obowiązku, słucha podpowiedzi ze wsparcia w pierwszych miesiącach współpracy to na pewno może odnieść sukces w branży finansowej.

Pracowitym- polecam
Osobom szukającym tylko przypadkowego zajęcia w życiu- odradzam.
maciek 2014-12-12 18:47:41
ile netto? mnie obchodzi tylko wysokość wypłaty, jaką można uzyskać, a juz nawet tą atmosfere w firmie przeboleje też i to wszystko co jest związane z zatrudnienieniem, ja potrzebuje teraz tylko większych dochodów, bo musze wyjść na prostą i potem ewentualnie zobacze co dalej, moż euda sie nawet awansować?
wiwi 2015-02-25 05:36:01
DG-INWEST zajmuje się bezpłatnym doradztwem finansowym oraz kompleksową pomocą przy uzyskiwaniu kredytów, leasingów, ubezpieczeń, faktoringu i refinansowania. Skoro wszystko jest niby bezpłatne, zastanawiam się w takim razie na czym oni zarabiają, bo nie koniecznie uwierzę w to, że to działalność non-profit :)
DG - INWEST 2015-02-25 10:12:39
Dokładnie tak jest, klient nie ponosi kosztu za usługi z DG - INWEST.. Firma otrzymuję prowizję od instytucji finansowych takich jak banki czy firmy leasingowe. Oferta jest identyczna jak w banku a klient nie musi chodzić po bankach i robić zapytań gdzie jest najtaniej bo my to wiemy od razu i tam kierowany jest wniosek.
gabi 2015-05-27 15:46:41
jak ktoś ma za dużo pieniędzy niech zainwestuje w franczyzę DG- INWEST naprawdę polecam warto zysk gwarantowany jeszcze można oddać siebie i swoje możliwości a zysk pewny jak gruszki na wierzbie pozdrawiam wszystkich
M.M. 2015-07-20 12:30:05
Szanowni użytkownicy! Szukałem sam na własną rękę ofert dobrego leasingu. Dopiero u brokera dostałem leasing 100% i ubezpieczenie tańsze niż sam szukałem po znajomych agentach ubezpieczeniowych. Pełne zaangażowanie doradców brokera. Polecam MM.
xxx 2016-05-06 02:49:53
Przestrzegam przed firmą DG - INWEST. Na forum widzę, że informacje pisane są przez samego właściciela. Firma ma wypraną przeszłość ( skasowanych zostało kilkaset negatywnych wpisów) . Przestrzegam - praca bez wynagrodzenia, oszukiwanie, kombinatorstwo. Po pracy w tej firmie pozostanie tylko szarpanina przed Sądem Pracy.
xyz 2016-05-26 17:21:28
Dokładnie zgadzam się, nie ma rotacji - tylko w Białej Podklaskiej bo tam z pracą ogólnie jest słabo, Warszawa i Sopot -zarobki porażka...dobre sobie, marne grosze za prace, już pomijając kombinatorstwo z umową o pracę na najniższą krajową i resztę pod stołem. Największy broker w Polsce, o którym nikt nie słyszał - firma krzak, żal franczyzobiorców, którzy włożyli pieniądze na rozkręcenie tego biznesu.
Pulina88 2016-07-28 11:41:28
Pracowałam w Warszawie ponad 2 lata, fajna atmosfera i miło wspominam ten okres
Frnacyza 2016-08-01 15:06:57
Prowadzę placówkę franczyzową od kilku lat i jestem zadowolony ze współpracy, wszystkie rozliczenia odbywają się na czas, dużo fajnych produktów do sprzedaży i dużo szkoleń. Polecam
Anna K 2016-10-09 12:09:58
Dobra firma, rzetelna wypłaty na czas, nigdy nie było problemów z szefostwem. Wiem, że firmy współpracujące też są zadowolone, ogólnie na plus.
justys 2016-10-10 13:00:27
witajcie chciałam polecić tą firmę gdyż są tam naprawdę życzliwe dusze którzy chętnie pomagają;)
daria boroń 2016-10-18 12:48:33
polecam firmę! bardzo dobry pracodawca ,wynagrodzenie wysokie i zawsze w wyznaczonym terminie , kompetentni przełożeni :) pracuje mi się tutaj świetnie pozdrawiam
Justyna 2016-10-20 17:16:22
Jestem mega zadowolona!!!!! Bardzo dobry pracodawca, świetne zarobki, bardzo miła atmosfera w pracy, wszystko płacone na czas. Rewelacja!!! Praca tutaj to czysta przyjemność!!!! Gorąco pozdrawiam!!!
Britney 2016-10-22 12:56:17
Przyłączam się do komentarza Justyny. Dobry pracodawca to taki, który dba o swoich pracowników i nie gardzi nimi. Atmosfera pracy jest w porządku, więc nie mam na co narzekać.
Wszystko na początku wytłumaczone. Zlecone Ci zadania również są zrozumiałe.
Agnieszka 2016-11-02 21:08:12
Jestem mega zadowolonaBardzo dobry pracodawca, świetne zarobki, bardzo miła atmosfera w pracy, wszystko płacone na czas. Rewelacja!!! Praca tutaj to czysta przyjemność. Gorąco pozdrawiam
Inatka93 2016-11-09 10:03:47
Prosicie o ocenę? Jest jak najbardziej pozytywna. Skorzystałam z leasingu finansowego, wzięłam samochód dostawczy na firmę. Raty nie za wysokie, zdążyłam zapłacić wszystkie, nim środek trwały się zużył, ponieważ mają tak dopasowaną ofertę, że spłacając coś, okres rat jest dużo krótszy niż spodziewany okres "przydatności" sprzętu. Jestem zadowoloną klientką DG-Inwest.
Natalia A. 2016-11-13 18:10:43
DG Inwest była moim startem w karierze. Jako stażystkę traktowano mnie dobrze - nie wymagano sprzątania czy innych tego typu rzeczy. Potem przyjęto mnie na stanowisko konsultantki klienta - i tu byłam zadowolona. Miałam dużo pracy, wymagano ode mnie solidności, nie jednak rzeczy niemożliwych. Osobiście miło wspominam czas przepracowany w DG Inwest, gdybym się nie przeprowadziła, z pewnością dalej bym tu pracowała ;)
pracownik1 2016-11-14 18:26:28
Świetny partner biznesowy, wart polecenia. Jako zadowolony pracownik tej firmy polecam. Pracodawca bardzo w porządku, szanuje swoich pracowników i zawsze ich docenia.
Małaczarna95 2016-11-16 17:02:46
Dobry i rzetelny pracodawca, świetnie zarobki, praca bardzo miła i ciekawa. Jestem bardzo zadowolonym pracownikiem tej firmy . Polecam wszystkim !
Małgorzata P 2016-11-21 21:14:43
Chcę serdecznie polecić tą firmę, jako pracodawcę. Długo szukałam pracy i trafiłam na tą firmę. Uwierzyli we mnie i dzięki nim zyskałam cenne doświadczenie. Pracodawca wymagał dużo, a ja musiałam się starać, by wszystko było dobrze. Udawało mi się, ponieważ pracodawca nie wymagał, bym robiła to, co niemożliwe dla osoby bez zbyt dużego doświadczenia. Serdecznie polecam jeszcze raz.
gość55 2016-11-28 10:49:07
Wszystko w najlepszym porządku. Rzetelna firma zasługująca na wysoką ocenę. Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolony!
Zostaw swoją opinię o DG - INWEST - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DG - INWEST