DAGMA Bezpieczeństwo IT

Opinie o DAGMA Bezpieczeństwo IT

Worker

Jestem w DAGMIE od jakiegoś czasu i uważam, że jest to świetne miejsce do pracy. Super atmosfera, brak mikrozarządzania, które trawi wiele firm. Praca nie nachodzi na moje życie prywatne i można w DAGMIE dobrze rozgraniczyć te dwa elementy, co w dzisiejszych czasach jest dużym atutem. Firma zapewnia sporo dodatkowych rzeczy; nauka języków obcych, praca hybrydowa, wyjazdy i wyjścia integracyjne, szkolenia, kartę sportową, opiekę medyczną i niespodzianki często bez okazji. Przyjazne relacje w zespole (całej firmie niezależnie od stanowiska) bez wielkich formalności - to też duży atut. Nie rozumiem szczerze mówiąc tych niektórych negatywnych i roszczeniowych komentarzy, bo niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Proces rekrutacyjny wspominam bardzo pozytywnie, nie dlatego że przeszedłem go pozytywnie, ale dlatego, że był komfortowy i wg mnie profesjonalny;)

@Krzysiek

Nie każde szkolenie czy kurs powodują zmianę sposobu pracy i poprawę uzyskiwanych przez pracownika wyników. W naszej firmie o awansach czy podwyżkach decyduje kilka różnych kryteriów, w tym m.in. roczna ocena pracy.

ByłyTechniczny

Hej! W Dagmie pracowałem dość dawno, ale z tego co czytam zmienili się tylko trochę. W kwestii nagrywania - żeby to mieć z głowy. Zgodnie z prawem mogą nagrywać nawet bez pytania. Tylko nie wolno tego publikować. Serio. Nie ma przepisów zabraniających - czyli wolno. A techniczny, który nie jest "piwniczakiem" musi mieć pewną odporność psychiczną. Co do mojej rekrutacji - była częściowo po polsku, częściowo po angielsku. W "kolejce" do rekrutacji słyszałem kandydatów mówiących "angielski - napisałem, że znam - ale mam nadzieję, że nie będą sprawdzać, bo jestem na poziomie >>good morning

MotoMike

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i muszę powiedzieć, że firma wypadła bardzo pozytywnie. W trakcie rozmowy dowiedziałem się wszystkiego, co mnie interesowało. Odezwali się ponownie szybko - po tygodniu. Mimo, że się nie zdecydowałem, to na pewno będę tu zaglądał jeśli w przyszłości będę szukał pracy.

Jacek
@MotoMike

Nie ma to jak autoreklama ;)

W ogłoszeniu dla Specjalisty ds. wsparcia szkoleń IT firma napisała, o możliwości odbywania szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki rozwojowi można liczyć w firmie na awanse, zdarzają się? Nie ukrywam, że chciałbym się rozwijać. Czytałem sporo opinii na temat fajnej atmosfery w pracy, a w konkretnie tym dziale jak to się przedstawia?

Paulina z HR

Dzięki za pytania! Po pierwsze, super, że chcesz się rozwijać i pytasz o szkolenia. Nasi pracownicy biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, które podnoszą ich kompetencje. Awanse - jasne, że są :) Wpływ na awans ma kilka czynników np. uzyskiwanie wyniki, czy roczna ocena pracy. Atmosfera jest naprawdę fajna w całej firmie, także dziale Szkoleń IT. Zajrzyj proszę na stronę lub profil Linkedin DAGMA Szkolenia IT, gdzie możesz zobaczyć uśmiechnięte twarze na zdjęciach z integracji czy spotkań świątecznych :)

Karolka
@Paulina z HR

O, jak miło sie to czyta. Czy można wiedzieć, jak pracownik idzie na szkolenie z polecenia firmy, to potem dostaje jakiś aneks do umowy czy lojalkę, aby nie odszedł od razu po szkoleniu do innej pracy i aby firma nie straciła na tym? Jak rozumiem firma ponosi 100% kosztów takiego szkolenia??

@Karolka

Do każdego szkolenia, w tym ewentualnego podpisania umowy lojalnościowej, podchodzimy indywidualnie. Jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz proszę na rekrutacja@dagma.pl.

Tola Nowy wpis
@Paulina z HR

Też interesuje mnie to stanowisko i jeszcze chciałam dopytać o tą roczną ocenę; można wiedzieć co się na nią składa? Bo pewne rzeczy dobrze wiedzieć od początku zatrudnienia. Atutem jest też znajomość angielskiego i zastanawiam się czy przy znajomości języka można negocjować wtedy wynagrodzenie?

Nowy wpis

@Tola

Tola, bardzo nas cieszy, że rozważasz pracę w naszej firmie :) Zapraszamy do złożenia dokumentów. Jeśli chodzi o ocenę roczną, to zbudowana jest ona w oparciu o kilka kryteriów, które są najistotniejsze w pracy danego działu firmy. Różne działy mają różne kryteria takiej oceny. Szczegółowe informacje na ten temat możesz uzyskać na drugim etapie rekrutacji, podczas rozmowy z dyrektorem działu. Jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego, to konkretny, wymagany przez nas poziom jego znajomości wskazuje ogłoszenie. W wypadku doradcy ds. szkoleń takiego wymogu nie stawiamy.

Aktualnie po zmianach w jednym z zespołów wizja przyszłości prosperuje bardzo źle. Kierownictwo stawia ilość ponad jakość, wprowadzanie bardzo popularnych acz szkodliwych (z punktu widzenia klienta, oraz pracownika) procedur, obsługiwanie większej ilości produktów, co za tym idzie szkolenia oraz nowe obowiązki bez oferty zmiany płacy (być może w przyszłości), okłamywanie swoich podwładnych oraz obgadywanie ich przez przełożonego oraz mitomania. Pracowałem tam kilka lat o współpracownicy to skarb jakich mało, niemniej kierownictwo odrzuca.

@Anonim

Twoja opinia jest dla nas niepokojąca i zależy nam na wyjaśnieniu opisanych sytuacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym HR Managerem lub Dyrektor Zarządzającą - napisz do nas na adres hr@dagma.pl. Zadbamy o stosowną dyskrecję.

Justyna Nowy wpis
@DAGMA Bezpieczeństwo IT

To można się nie podpisywać z imienia i nazwisko tylko wysłać zupełnego anonima? Bo wiadomo jak to jest, prędzej czy później wyjdzie na jaw kto zgłosił. Rzeczywiście kwestia procedur bezpieczeństwa jest najważniejsza w pracy, więc dajcie znać jakie rozwiązania wprowadziliście.

Nowy wpis

@Justyna

Justyna, można skontaktować się z nami anonimowo, zależy nam na wyjaśnieniu sprawy.

Loker

Witam czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje do działu handlowego?

@Loker

Tak, obecnie rekrutacja trwa na następujące stanowiska handlowe: Doradca ds. sprzedaży szkoleń IT https://join.dagma.eu/pl/offer/44344, Partner Business Developer https://join.dagma.eu/pl/offer/83253, Key Account Manager https://join.dagma.eu/pl/offer/48430. Interesuje Cię cybersecurity? Aplikuj! Będziesz prowadził/a ciekawe projekty handlowe z dziedziny cyberbezpieczeństwa.

@DAGMA Bezpieczeństwo IT

Portal ogłoszeniowy z propozycją współpracy na stanowisku Junior Product Manager mnie tu sprowadza. I choć mam jeszcze 9 dni na wysyłkę aplikacji, to może przybliżycie Państwo, czy oferowane zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego w firmie, są dla każdej, również nowo zatrudnionej osoby i czy są one bezpłatne? Intryguje mnie też wzmianka o niezwykłej atmosferze w pracy i imprezach integracyjnych. Z czego Waszym zdaniem bierze się owa niezwykłość i kiedy ostatnio spotkaliście się po pracy, w ramach integracji?

Paulina z HR

Cześć :) Zajęcia z języków są bezpłatne i można do nich dołączyć po okresie próbnym, który trwa 3 miesiące. W kwestii atmosfery, trudno jest mi sprecyzować, co dokładnie ją tworzy. Jesteśmy otwarci, zaangażowani i pełni humoru, co wpływa na nasz dagmowy klimat. I to wypływa także z codziennych rozmów z pracownikami, którzy potwierdzają, że atmosfera wyróżnia nas jako pracodawcę. Sama jestem przykładem boomeranga, który wrócił do firmy m.in. ze względu na to. Integracje całej firmy odbywają się minimum raz w roku. Jak bawiliśmy się na ostatniej integracji możesz zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=RtXTRfTG0j4 Jeżeli masz dodatkowe pytania, w tym temacie lub jakimkolwiek innym związanym z ogłoszeniem, to napisz proszę na rekrutacja@dagma.pl - pogadajmy :)

nick

praca pracą, języki są, ale mam wrażenie że ważna dla ciebie jest atmosfera w pracy... to musisz wiedzieć że zdecydowana większość ekipy jest tu głównie przez atmosfere pracy i tyle w temacie, ja tu pracuje kilka lat i głównie porąbane i specyficzne poczucie humoru tego dagma zespołu trzyma mnie tu w pracy, możesz liczyć na różne nieprzewidziane sytuacje kiedy ktoś wpadnie na pomysł by cię wkręcić... humor mamy specyficzny, ale mam wrażenie że bardzo mocno szanujemy siebie wzajemnie i nasze poczucie wrażliwości Nie wiem jakie warunki wynegocjujesz jeśli chodzi o finanse, ale klimat i atmosfera to naprawde ostatnie rzeczy o które się musisz u nas martwić

Worker

Weronika
@Worker

Jeśli chodzi o tą rekrutacje to mógłbyś napisać jak ona dokładnie wyglądała? Dużo etapów było? Jakieś zadania albo scenki? Ile tych rozmów trzeba żeby złożyli ofertę współpracy?

@Worker

Bardzo dziękujemy za opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Bardzo nam miło, że zostaliśmy przez Ciebie docenieni!

Zaibatsu
@Worker

Próbuję, pracuję od roku i jestem bardzo zadowolony.Przyjacielska atmosfera, dużo opcji rozwoju, fajne zarobki.

Maryśka
@Zaibatsu

Czytałam, że można skorzystać z nauki języków obcych i różnych szkoleń. Jakie to szkolenia aktualnie są? Czy przebyte szkolenia mają wpływ na wysokość wynagrodzenia?

@Zaibatsu

Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę i miłe słowa. Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze współpracy z Nami. Twój komentarz to najlepszy motywator do dalszych działań w przyszłości.

@Maryśka

Jednym z oferowanych przez nas benefitów jest możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego lub niemieckiego. Dodatkowo naszym pracownikom oferujemy różnego typu szkolenia, od tych niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu firmy po te, które rozwijają indywidualne umiejętności pracowników. Samo ukończenie szkolenia nie ma bezpośredniego wpływu na wynagrodzenie.

QWERTY
@DAGMA Bezpieczeństwo IT

Ile razy w tygodniu odbywają się te lekcje języka obcego? :) Poza tym, jeśli chodzi o szkolenia, to czy pracownik może wybierać , na które chce uczęszczać? Czy to szef proponuje ? Brane są one później pod uwagę do ewentualnego awansu na wyższe stanowisko? :-)

@QWERTY

Zajęcia z języka obcego odbywają się raz w tygodniu. Jeśli chodzi o szkolenia to pracownik może sam zgłosić potrzebę szkoleniową, ale również szef może mu zaproponować jakieś szkolenie. Decyzja o awansie jest podejmowana indywidualnie, ale na pewno doceniamy chęć rozwoju pracownika!

Krzysiek
@DAGMA Bezpieczeństwo IT

Piszą Państwo o braku bezpośredniego przełożenia między ukończonym szkoleniem a wynagrodzeniem. A jest jakieś przełożenie pośrednie :) ? Na przykład większe szanse na awans i podwyżkę dla osób, które taki kurs ukończyły? Albo korzystniejsze finansowo projekty?

@Krzysiek

Firma DAGMA Bezpieczeństwo IT prowadziła rekrutację na stanowisko Manager ds. rozwoju rynku klientów kluczowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
AP

Rozmowa o prace przeprowadzona w nie miłej atmosferze, na zasadzie przesłuchania. Rozmowa chyba musiała być zaliczona do statystyk... Ogólnie nie polecam, szkoda czasu.

@AP

Jesteśmy zaskoczeni, bo każdą rozmowę prowadzimy w przyjazny, ale przede wszystkim w rzeczowy sposób. Prosimy o kontakt pod adresem mailowym: rekrutacja@dagma.pl.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

Wyposażamy pracownika w narzędzia, które są niezbędne do wykonywania określonych obowiązków. Najczęściej jest to laptop z wymaganymi akcesoriami i telefon służbowy. Zarówno narzędzia, jak i benefity staramy się zawsze dopasować do potrzeb pracowników.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DAGMA Bezpieczeństwo IT?

BCF

Rozmowa o pracę przeprowadzona bardzo sztampowo i bez indywidualnego skupienia się na kandydacie. Jak 15 lat temu. Czasy się dosyć mocno zmieniły. Sporo negatywnego feedbacku ze strony dyrektora odnośnie zadań rekrutacyjnych, bez merytorycznego wyjaśnienia jego przyczyny i podstaw. Sam Pan Dyrektor nie przejawiał żadnych emocji podczas spotkania, był tam jakby od niechcenia. Po wszystkim brak informacji na temat dalszych kroków, mimo obietnicy, że taki kontakt nastąpi. Na szczęście firma sama do siebie zniechęca. Zmarnowana godzina.

@BCF

Dziękujemy za przekazaną opinię. Poświęcamy każdemu kandydatowi pełną uwagę, ale też miewamy dni pełne wyzwań biznesowych. Zwrócimy uwagę na elementy, wskazane przez Ciebie. Jeśli nie otrzymałeś feedbacku, prosimy o kontakt z naszym rekruterem.

Dejwid

Witam Jestem od października studentem 3 roku na kierunki bezpieczenstwo informacji i cyberprzestrzeni , czy jeśli byłbym zainteresowany pracą w Państwa firmie na stanowisku z tym związanym , jest potrzebne odpowiednie doświadczenie , czy jest szansa na pracę bez wcześniejszego komercyjnego doswiadczenia ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

@Dejwid

Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z osobami, które poszukują swojej pierwszej pracy jak i osobami, które chcą poszerzyć swoje doświadczenie. Mamy nadzieję, że na naszej stronie Kariera https://join.dagma.eu/pl znajdziesz ofertę pracy dopasowaną do siebie. Gwarantujemy jasne zasady, możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy oraz komplet wartościowych szkoleń. W zamian oczekujemy Twojego świeżego spojrzenia i gotowości do pracy w zespole pasjonatów.

Darek

Zajrzałem w aktualne oferty pracy i wśród tego, co firma oferuje na stanowisku Mid Marketing Specjalista, pojawiły się słowa o niezwykłej atmosferze w pracy. Na czym zatem polega ta niezwykłość? I jakie są formalne warunki zatrudnienia, na jaką umowę i zarobki mogę liczyć?

@Darek

Pracownicy DAGMY pytani o to co ich zdaniem wyróżnia tę firmie od ich poprzednich pracodawców, niemal jednogłośnie wskazują atmosferę pracy. Trudno sprecyzować ją jednym słowem, ponieważ tworzy ją mieszanka profesjonalizmu, swobody, humoru, otwartości na współpracę i zaangażowania. Jeśli chodzi o wynagrodzenie na tym stanowisku to uzależnione jest ono od doświadczenia i umiejętności kandydata. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami możesz uzyskać je podczas pierwszej rozmowy z rekruterem.

Czy w DAGMA Bezpieczeństwo IT zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ściema

NIE RÓBCIE KILKU ROZMÓW!!! Zróbcie jedną i konkretną. Firma kompletnie nieprzygotowana, niezainteresowana kandydatami, nie chcą uznawać żadnych kwalifikacji językowych tylko zmusza na robienie testów wg widzi mi się. Z czym do ludzi. Nikogo nie obchodzi rozmowa z rekruterką dlaczego Pan aplikował, gdzie widzi się Pan za X lat, jakie są Pana zainteresowania. To nie jest podwórko z kolesiami. Zmieńcie nastawienie. Jak pozatrudniacie sobie ludzi bez wykształcenia, to będzie wam tak najlepiej.

Mieczysław
@Ściema

Firma zażyczyła sobie przeprowadzić z Tobą testy znajomości języka obcego? O znajomość jakiego języka im chodziło i czy przedstawiono Ci konkretne warunki zatrudnienia?

@Ściema

Prowadzimy proces rekrutacji w dwóch etapach, by jak najlepiej skorelować możliwości, wiedzę i preferencje kandydata z celami i zakresem odpowiedzialności, wymaganymi na danym stanowisku. W trakcie pierwszego etapu weryfikujemy deklarowane doświadczenie i osiągnięcia kandydatów, sprawdzamy ich dopasowanie do zespołu i odpowiadamy na pytania kandydata względem pracodawcy. W drugim etapie kandydat spotyka się ze swoim potencjalnym przełożonym i prezentuje lub rozwiązuje zadany mu problem, dowodząc swoich kompetencji. W całym procesie istotne jest dla nas to, by obie strony dobrze poznały swoje oczekiwania i wymagania, by późniejsza współpraca była długofalowa i efektywna.

marekPL901

Dzień dobry, mam pytanie na temat DAGMA Sp z.o.o. Chciałbym aplikować na stanowisko Junior Business Development w jez. niemieckim. Jak ta praca ogólnie wygląda Czy mógłby ktoś cos powiedzieć i ile mógłbym wynegocjować jeśli mój niemiecki jest na poziomie C2. Pozdrawiam

@marekPL901

W rekrutacji na stanowisko Junior Business Developer with German nie wymagamy doświadczenia w pełnieniu podobnej roli. Jeśli władasz j. niemieckim na poziomie biegłym, jesteś komunikatywny, chcesz rozwijać się w obszarze sprzedaży to wszystkiego Cię nauczymy :) Będziesz prowadził ciekawe projekty handlowe z dziedziny cyberbezpieczeństwa dla naszych partnerów biznesowych na rynku DACH. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie https://join.dagma.eu/pl.

Weronika
@DAGMA Bezpieczeństwo IT

Długo trwa okres próbny na tym stanowisku? Kto szkoli na początku? To są jakieś wewnętrzne szkolenia pomiędzy pracownikami czy jakieś zewnętrzne szkolenia z certyfikatem.

@Weronika

Okres próbny wynosi 3 miesiące. Szkolenie i wdrożenie jest przeprowadzane najpierw przez polski dział rozwoju, a następnie przez zespół niemiecki. Na początku są prowadzone wewnętrzne szkolenia. W późniejszym etapie w zależności o kierunku rozwoju pracownika mogą również pojawić się certyfikowane szkolenia zewnętrzne (np. prowadzone przez producentów).

Dołączyłem kilka miesięcy temu jako inżynier. Spełniają moje najważniejsze wymagania czyli praca z domu (ale mogę pracować z biura bo dają taką możliwość - ode mnie to zależy), atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 10k (przechodziłem z firmy o podobnym profilu z dużo mniejszą stawką), cała ścieżka szkoleń (mają swoje centrum szkoleniowe). Nie mają problemu z tym, że muszę w ciągu dnia wyskoczyć "na prywatę" (odrabiam po prostu innego dnia). Generalnie elastycznie jest plus nowe dodatki się pojawiają. Czasami szwankuje komunikacja z innymi działami i bywa chaotycznie bo chyba za szybko firma rośnie i jest sporo zmian - za to sporo integracji na bogato jest jak ktoś lubi wyjazdowe klimaty i wtedy na luzie można ludzi poznać. Mi narazie pasuje. Żadne korpo.

Mieczysław
@Nowy

Zaciekawiło mnie to. O jakich nowych dodatkach wspominałeś i jak układają się relacje między osobami w firmie? Na ile pomagają te wyjazdy?

Wannabe Presales

Rozmowę przeszedłem dosłownie dzisiaj — oceniam ją jako bardzo przyjemną i profesjonalnie poprowadzoną. Rekruterka (w moim wypadku nazywała się Karolina) miała bardzo miły, luźny sposób kontaktu, a zarazem sprawdziła rzetelnie wszystkie elementy, na których jej zależało (wiedza techniczna, poziom języka angielskiego e.t.c). Podobało mi się również, w jaki sposób mówiła o perspektywach rozwoju w firmie, wydawało się, że jest 'ewangelistką' tej organizacji, a ten entuzjazm zawsze przepływa także na rozmówcę. Zobaczymy, jak będzie dalej, ale pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne :).

Ewelina
@Wannabe Presales

No to fajnie. Mnie interesuje właśnie rekrutacja. Jak konkretnie wygląda to sprawdzenie angielskiego na rekrutacji? To jest test, krótka rozmowa w tym języku? Czy sprawdzenie certyfikatu jest?

@Wannabe Presales

Dziękujemy za podzielenie się opinią i cieszymy się razem z Tobą z pozytywnych wrażeń z rekrutacji.

@Ewelina

W większości stanowisk wymagamy umiejętności swobodnego komunikowania się w języku obcym. W każdej ofercie pracy zamieszczamy w wymaganiach informację odnośnie znajomości języka angielskiego i/ lub niemieckiego. Znajomość języka obcego, jest to przeważnie j. angielski, weryfikujemy krótką rozmową w tym języku na temat Twojego doświadczenia i umiejętności.

Producte manager- jakie wymagania i jakie wynagrodzenie?? Podobno osoby bez doświadczenia , i wymaganych studiów zasiadają w tej firmie na takich stanowiskach ...

@Kandydat

W rekrutacji na stanowisko product manager ESET wymagamy doświadczenia w pełnieniu podobnej roli. Szczegółowo wymagania wskazujemy, także dla pozostałych naszych rekrutacji, na stronie https://join.dagma.eu/pl. Wynagrodzenie dla stanowiska zawsze ustalane jest indywidualnie w oparciu o stawki rynkowe.

stawki rynkowe
@DAGMA Bezpieczeństwo IT

Byłem na stronie waszej i dalej brakuje widełek czyli podstawowej informacji aby ogłoszenia były uczciwe.To że są jakieś indywidualne negocjacje o niby stawki rynkowe to tak było i w latach 90 teraz czasy są inne i Niech ktoś z dagmy douczy się np ze tej strony co to znaczy dobre ogłoszenie. https://szanujsiebie.com/ DOBRE OGŁOSZENIE ???? zawiera widełki wynagrodzenia zawiera lokalizację miejsca pracy zawiera proponowany typ umowy zawiera wymagania obowiązkowe i mile widziane zawiera listę codziennych zadań zawiera inne przydatne informacje np. o przysługującym urlopie czy sprzęcie do pracy ZŁE OGŁOSZENIE ???? brakuje mu konkretów (informacji o wynagrodzeniu, umowie, urlopie czy miejscu pracy) zawiera mało mówiące zwroty typu „praca w młodym, dynamicznym zespole”, „atrakcyjne wynagrodzenie” czy „ciekawe projekty”

@stawki rynkowe

Dziękujemy za opinię. Weźmiemy ją pod uwagę. Pragniemy podkreślić, że udział w rekrutacji jest dobrowolny.

Jarosław
@stawki rynkowe

I co? Odstraszyło cię to i nie będziesz aplikował? Bo nawet jak nie ma takich informacji w ogłoszeniu to przecież wszystkiego można się dowiedzieć na rozmowie. Może warto zaryzykować, jak myślisz?

Rozczarowana

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko KAM. 1 etap - z konkretna i sympatyczną Panią z HR, dobry flow. 2 etap - z kierownikiem tegoż działu, który rzetelnie opowiedział o stanowisku, obowiązkach i tym, na czym Jemu, jako kierownikowi zależy. Odczuwałam również pozytywny flow. 3 etap - z Development Director i Dyrektor Zarządzającą. Juz po pierwszych minutach czułam zupełny brak flow, Pan Development Director zadawał pytania, Dyrektor Zarządzająca milczała przez cały czas pozostając w ukryciu ikonki teams. Czułam sie jak na przesłuchaniu, dodatkowo wyczułam pytania tendencyjne odnośnie obowiązków, o któryc wczesniej nie było mowy. Nie czułam sie komfortowo w trakcie tej rozmowy, nie fajnie ją wspominam. Wynik: otrzymałam mailową informację odnośnie negatywnego wyniku rekrutacji. Bez podania powodu: czy kompetencje były nie takie, a może doświadczenie jednak nie było odpowiednie, a może jednak brak chemii... Podsumowując: nie wspominam dobrze procesu rekrutacyjnego w Dagma.

Dorota
@Rozczarowana

Dobrze w sumie że jakiś feedback był po rozmowie bo często czytam że firmy go nie udzielają. Nie dociekałaś mailowo czemu odpowiedź była na "nie" ? czy rozmowa dobrze rozumiem była zdalnie, przez teams, nie w biurze?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DAGMA Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

To zależy od działu, do którego aplikujesz, zwykle jednak całość składa się z trzech etapów. Pierwszy to rozmowa z naszym HRowcem, kolejny to rozmowa z kierownikiem danego działu, ostatnie spotkanie to etap praktyczny. Jeśli we wszystkich wypadniesz bardzo dobrze, zaprosimy Cię do współpracy.

Zabimaru

Cześć, Kandyduje na training center advisor. Czy ktoś wie ile można dodatkowo zarobić do podstawy za sprzedaż szkoleń?

Lucky

Wg mnie jest to bardzo dobry pracodawcą który oferuje atrakcyjny zarobek, dobra atmosferę, komfortowe biuro..Co ważne Słucha glosu pracowników i dba o ich rozwój. Jednak w zamian oczekuje Twojego zaangażowania i powaznego traktowania swoich obowiązków w trakcie wyznaczonych godzin pracy. Aż tyle i tylko tyle. Polecam !

Barbara
@Lucky

No to spoko. Jak pracodawca dobry, to akurat jest dosyć ważne. Piszesz o atrakcyjnych zarobkach. To ile konkretnie oferuje?

Snusek
@Barbara

Też uważam, że dobry pracodawca, a ile to jak wszędzie - zależy - głównie od stanowiska i doświadczenia

Barbara
@Snusek

A Tobie co dokładnie odpowiada w firmie, bo komentarz jest bardzo ogólnikowy. Powiesz na jakim stanowisku pracujesz i jak długo?

Zostaw merytoryczną opinię o DAGMA Bezpieczeństwo IT - Katowice

• Jak się pracuje w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

Zobacz opinie na temat firmy DAGMA Bezpieczeństwo IT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

DAGMA Bezpieczeństwo IT