Opinie o Lanoro w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lanoro. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lanoro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lanoro w Kraków

Iza Nowy wpis

Myślę, że dobrze się pracuje w takiej firmie i to spowodowało spokój na forum?

gupia????

no chyba zartujesz że tak jest w Lanoro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja tam pracuję i wiem ze tak nie jest nie pierzemy zadnej bielizny zwariowałaś chyba!!!!!!!!!!!!!!!a faktycznie dawno pracowałaś narzutu w życiu takiego nie ma nie da się przy takiej konkurencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tragedia Nowy wpis
@gupia????

Nie wiem czy głupią powinno nazywać się osobę, która pisze opinię zgodna z prawdą czy taką, ktora nawet nie pptrafi napisac slowa GŁUPIA. Co do prania. Tak bylo i nadal tak jest! A i stare szmaty sprzed 10 lat takie jak Ravage, Rosh, Skinny niektóre Lejaby sa sptzedawane nie tylko na wyprzedazach ale i regularnie. Rzeczy śmierdzą stęchlizną i piwnica. Ohyda. Powyciagane gumki w majtkach, zleżały materiał. Fuj. Nawet klientki chcialy bezposrednio pogadac z pania PREZES jak tylko będzie o stanie tych rzeczy. Cyrk na kółkach. A mamy 2017 rok i nadal to samo :)

Tak Nowy wpis
@Tragedia

Słowem w sedno

Helena Nowy wpis

@Tragedia Pracujesz tam jeszcze? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o warunkach jakie oferuje Lanoro, jaka jest obecnie atmosfera w pracy? Rotacja wynika z tego że pracownicy sami decydują się zmienić zatrudnienie?

była lanoro

Witam wszystkich Prace w Lanoro wspominam dobrze (5 lat) fakt,że nacisk był na utargi ale gdzie niema!!!! Szefowa faktycznie dziwna ale taki ma styl...... Nie wiem jak jest teraz ale za moich czasów dużej selekcji to nie było nasza ekipa długo pracowała razem(5 lat) i z tego co wiem to w Kraku jest bardzo dużo starej ekipy na sklepach firmie szkoda nowych pracowników zatrudniać bo trzeba ich szkolić no a trochę wiedzy trzeba mieć pomimo,ze jak niektórzy myślą to tylko majtki))))))))teraz jak idę na rozmowę o pracę i w CV jest wpis Lanoro to twierdzą że nie mają za bardzo jak mnie szkolić bo wiem więcej niż oni!!!!I to prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedyny minus jaki był i myślę ze jest nadal to bielizna sprzed 10 lat jako obniżona,na wyprzedażach albo pranie rzeczy jak się zbrudzą na sklepie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HORROR i masakra!!!Za te ceny to lekka przesada.............................No i tak naprawdę to ceny trochę z kosmosu kiedyś natknęłam sie na spis cen od producenta a później przyszły ceny na sklep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja nie moge lepiej jak 100%narzutu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich pracujących na sklepach!!!!!!!

Tragedia
@była lanoro

Nie do konca wg mnie chodzilo o szkolenia, bo w jaki sposob oni to robili? To och szkolenie to bylo o kant **** u nas dziewczyny doszkalały sie same! Ogladajac youtube albo czytajac na ten temat. Chodzi raczej o to, ze wola trzymac starszych pracownikow, ktorzy nie podskakuja i ktorzy raczej boja sie odejść, zeby nowi nie podnosili stawki(glodowej). A i pierze sie na sklepie rzeczy nadal :))

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lanoro? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Pati

Niestety,to prawda, nie tylko przecenione biustonosze musiałam prać,ale również szlafroki i piżamy,nie można pominąć kotar z przymierzalni i dywaników. O absurdach w tej firmie można by książkę napisać,a to wszystko za sprawa p."dyrektor", która z każda wizyta przechodziła sama siebie w wymyślaniu nam nowych nakazów i zakazów.Np zakaz kupowania worków na śmieci, musiałyśmy chodzić do innych sklepów brać darmowe reklamówki i z nich korzystać.

Tragedia
@Pati

Jest rok 2017 i nadal tak jest.

Man

No to prawda z tą organizacją, to wiadomo nie od dziś, ale nie każdy to chyba czuje

była lanoo.

popieram posty ( była lanoro) wszystko jest prawdą :)

pracuje

jak w kazdej pracy są zadowoleni i nie. Mi w Lanoro jest ok. Pracuje juz ponad rok. Jak miałam problemy prywatne to tylko Pani Kępińska podała mi rękę. To się pamięta. Tym którym nie pasuje polecam pracę w korporacjach lub zachodnich sieciach. Pracowałam wcześniej i nigdy nie wrócę!

minija

to prawda z tymi workami, my nie mogłyśmy same sobie mopa z wiaderkiem kupić przez kilka miesiecy. Co jeszcze mnie przeraża to zapisywanie tych samych rzeczy milion razy na milionie karteczek, musiałam sobie kartki z domu przynieść żeby w jakiś normalny sposób inwentaryzacje zrobić, bo firma nie kupi. Pranie rzeczy na porządku dziennym, premie nie do wyrobienia i kolekcje sprzed 12 lat

była lanoro

No tak było wiec nie napisałam, że na pewno tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Więc przepraszam i nie jestem obrażalska!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lanoro - Kraków

Lanoro