Opinie o MSP PAKT w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MSP PAKT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MSP PAKT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSP PAKT w Katowice

Stach

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

Były pracownik Nowy wpis
@Stach

Absolutnie nie ; ta kobieta jest (usunięte przez administratora) ; ceny kursów niebotyczne , a chce jak najwięcej wycisnąć od pracownika ewentualnie KANDYDATA do pracy ; jak potrzebuje kogoś na szkolenie za darmo, to zrobi ci wodę z mózgu ; wszystko zrobić samemu, najtańszym kosztem ; naciąganie sponsorów , a wszystko po to żeby mieć słodycze na szkolenia ; sama udaje osobę wybitnie kulturalna i elokwentna , tylko nie dać się na to nabrać

Twoja Stara Nowy wpis

Pracowalem tam jakis czas temu. To praca glownie aby zdobyc doswiadczenie. Nie zarobisz ale duzo sie nauczysz. Swieta atmosfera. Serio. Mega zadko sie to zdarza. Co do jakosci szkolen nie wypowiem sie bo to nie moja bajka. Szefowa to kobieta z pasja. I mega zaangazowaniem. Ze swieca w rwku szukac takiej drugiej osoby. Troszke zakrecona ale Mega pozytywna osoba. Pokecam jako praktyki staz i wolontariat.

Agnieszka Nowy wpis

Pracowałam bardzo krótko 3 lata tamu ale Szefowa to człowiek z dużą klasą, przyjemnie się rozmawia i pracuje w towarzystwie takiej osoby

Ania Nowy wpis

Da się w tej firmie awansować czy jest się na tym samym stanowisku?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie MSP PAKT? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Nie usuwajcie komentarzy!

@Były Usuwane są tylko te opinie, które łamią regulamin forum. W każdym razie, firma MSP PAKT poszukuje pracowników, stażystów oraz praktykantów. Informacje na ten temat można znaleźć pod tym linkiem w odpowiedniej zakładce - http://msp-pakt.med.pl/kariera/kariera W podpunkcie, w którym firma wymienia to, co oferuje, niestety nie zostało uwzględnione to, czy są jakieś dodatki jak benefity czy pakiet socjalny. Czy ktoś mógłby napisać czy takowe występują? Będę wielce zobowiązana za odpowiedzi.

Witold

Zastanawiam się jaki jest powód takiego milczenia na forum? Jest tak dobrze w firmie czy tak źle i nikomu nie chce się pisać?

Były
@Witold

Skoro wszystkie niepochlebne wypowiedzi są usuwane, to pewnie dlatego ludzie nic już nie piszą

ljhb

@PM no i jest szczegółowe wyjasnienie - dzieki na pewno wiele tutaj wniosło :)) A czy poszukują teraz może pracowników? Bo byłabym żywo zainteresowana pracą w MSP PAKT : - )

PM

Prawda jest taka, że aby była premia musi być sprzedaż... :) W związku z brakiem doświadczenia osób wypowiadających się na forum wyjaśnię na czym to polega. W przypadku szkoleń - a praktykuje to każda firma jakby nie było handlowa o profilu szkoleniowym - premia wypłacana jest w ustalonym % od wartości sprzedanego szkolenia zamkniętego - to oznacza, że musisz zorganizować samodzielnie całą grupę w takiej ilości aby szkolenie się odbyło. Jeżeli nie uda Ci się zamknąć grupy to musisz zmienić termin a od kilku pozyskanych osób premia nie należy się. Poziom % premii to indywidualna kwestia każdej firmy. Należy pamiętać, że zostanie wypłacona tylko wtedy kiedy szkolenie odbędzie się i najważniejsze - kiedy wszyscy uczestnicy dokonają wpłaty. Podkreślam, że taki sposób sprzedaży jest najbardziej korzystny dla pracownika. Są oczywiście sytuacje, że przypadkiem zrekrutujesz pojedycze osoby na szkolenie, którym zajmują się inni pracownicy - wtedy możesz liczyć na mikro premię... ale to będzie już coś symbolicznego. To na razie tyle - zachęcam do dalszej dyskusji... a teraz pochwalcie się na forum ile wam udało się samodzielnie zorganizować szkoleń - zresztą jest to już teraz rutynowe pytanie, które zadają firmy szkoleniowe na rekrutacji - pytając o wyniki sprzedaży

dawny

Stabilne zatrudnienie, ach... No a z premiami pewnie nic, bo nikt ich tam nie widuje. Jedyne co można w tej firmie zyskać to właśnie bezcenne doświadczenia, bo prowizji ze sprzedaży się tam nie widuje.

MSP

Szanowna "Akacjo" Uprzejmie prosimy o przesłanie zapytania o pracę na adres: biuro@msp-pakt.med.pl. Mile widziane będzie Pani/a cv

Magda

Witam, przez wiele lat pracowałam w tej firmie, rekrutacja była trudna, ale udało mi się otrzymać pracę. Dużo się nauczyłam, nie tylko w kwestii organizacji szkoleń komercyjnych, ale także szkoleń dofinansowanych ze środków unijnych, co było dla mnie nowością i cennym doświadczeniem. Po latach myślę, że jeżeli ktoś chce pracować w branży szkoleniowej to w tej firmie na pewno dużo się nauczy i warto aplikować.

Widze ze sytuacja musi byc trudna skoro zniknely negatywne komentarze obrazujace faktyczny stan w tej firmie. W ten sposob i tak niczego sie nie zmieni bo kazdy kto przyjdzie do firmy i tak szybko zrozumie ze te slodkie obietnice to klamstwa. Firma jest zle kierowana, panuje jeden wielki chaos i brak koordynacji. Wszyscy robia co chca, w sumie nie ma sie co dziwic skoro zespol to grupa praktykantow pracujacych w rozne dni. Praca przez wiele dni nad wspanialym szkoleniem a czlowiek nic nie zarobi. Nie polecam

michalina

Faktycznie ala, oni nawet na pierwszy rzut oka moim zdaniem robią dobre wrażenie, czy jak się wejdzie na ich stronę czy ogólnie poszuka informacji. Widać że prowadzącym bardzo zależy na tym centrum szkoleniowym. A i teraz ogólnie medyczne szkolenia podyplomowe mają duże wzięcie, bo branża medyczna jest jedną z pewniejszych obecnie na rynku.

ala

Na mnie Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt zrobiły nawet dobre wrażenie, nie dośc, że najwyraźniej prowadza dobre szkolenia, to i prowadza fajnego bloga. Zastanawiam się nad wolontariatem w tej firmie, bo mają taka możliwość, jak wyczytałam na ich stronie, podobno wtedy kurs i certyfikat jest za darmo. Może ktoś to polecić?

Prosze o bezstronną opinię na temat tej firmy - czy pracuje się tam na umowę o pracę czy też na wszystkie pozostałe rodzaje umów? Czy nadal obowiązuje płaca najniższa krajowa - wydaje mi się , ze ten który zatrudnia za psie pieniądze nie szanuje później swoich pracowników - bo mało go kosztują

Dyrektor

Z uwagi na zamieszczone przez Panią na portalu GoWork nieprawdziwe informacje na temat praktyk pracowniczych stosowanych przeze mnie w prowadzeniu działalności gospodarczej, na mocy w art. 212 Kodeksu karnego, 216 §2 Kk wzywam panią do natychmiastowego zaniechania publicznego pomawiania, znieważania, jak również obrażania mojej osoby oraz rozpowszechniania nieprawdziwych informacji w zakresie prowadzenia przeze mnie działalności gospodarczej. Jednocześnie ostrzegam, że wpisy dokonywane przez panią na tym portalu są bacznie i systematycznie śledzone oraz przekazywane mi przez Administratora. Każdy następny anonimowy wpis o podobnym charakterze, który zostanie wprowadzony przez Panią na dowolnym forum lub portalu internetowym zakończy się skierowaniem zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury, jak również skierowaniem wniosku z oskarżenia prywatnego do Sądu o odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za straty poniesione przeze mnie, spowodowane pani niezgodnym z prawdą i z prawem działaniem. Wskazać również należy, iż posługując się fałszywymi danymi osobowymi popełnia Pani przestępstwo oszustwa z art. 286 kodeksu karnego, zagrożonego karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat, dlatego też zwróciłam się do Administratora Portalu GoWork o wyciągnięcie konsekwencji karnych, wynikających z § 5. ust. 5. zaakceptowanego przez Panią regulaminu usługi na przedmiotowym Portalu internetowym. Jednocześnie w tym miejscu oczekuję pisemnych przeprosin za długotrwałe szkolowanie mojej osoby. Joanna Cybulska

julia

(usunięte przez administratora) to sama przyjemność. Dużo tłumaczy i stara się pomóc w każdym problemie, przy tym (usunięte przez administratora) jest niesamowicie cierpliwa. Generalnie w firmie MSP Pakt można się bardzo dużo nauczyć i to z różnych dziedzin. (usunięte przez administratora) posiada bardzo rozległą wiedzę, którą chętnie się dzieli z pracownikami,a to pomaga. Atmosfera w firmie jest niezwykle przyjemna i sprzyja pracy oraz rozwojowi.

Kasia P.

Pracowałam w MSP Pakt, polecam ośrodek. Zaangażowanie, pomysłowość i dbanie o pozytywną atmosferę w pracy - tak krótko podsumowuję szefową i pozostały elitarny Zespół. Dziękuję, czuję się i jestem lepsza dzięki Wam! Było warto.

Zostaw merytoryczną opinię o MSP PAKT - Katowice

• Jak się pracuje w MSP PAKT?

Zobacz opinie na temat firmy MSP PAKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MSP PAKT
2.8/5 Na podstawie 27 ocen.
  • ul. Mikołaja Kopernika 8 lok. 2
    40-064 Katowice