Greenfish

Opinie o Greenfish

ola 2010-02-07 02:15:44
Hej,
miałam okazje pracowac jako hostessa dla greenfish. Agencja nie płaci pieniedzy na czas, managerowie stają na głowie, żeby być wiarygodni, ale ich szef, (usunięte przez moderatora), facet z zepsutymi zębami chyba z założenia chce zrobić ludzi w trąbe. Nie polecam, choć sama się zrobiłam na tą scieme z ferrari i gruszkami na wierzbie.
ta promotion 2010-02-18 01:59:10
uwaga: złodzieje! agencja zmienia co pół roku miejsce pobytu, żeby ich nie namierzyli dłużnicy! jako podwykonawcy czekaliśmy 3 miesiące na wynagrodzenie za wykonaną prace. Omijać szerokim łukiem!
Facet 2010-03-01 18:08:04
Hej. Miałem spotkanie na stanowisko Art Directora.Nie podpisują umowy o prace, firma wygląda nieco nędznie. Facet (szef) z pochodzenia włoch roztaczał wizje super zarobków i nawijał o bóg wie czym, ale mnie takie typy pachną ściemą, już to znam. Odniosłem wrażenie, że cała agencja jest uzależniona od tego właśnie typa z zepsutymi zębami i skacze tak jak on ma humor danego dnia. Dla mnie to brak profesjonalizmu, dziękuje ale nie ma mowy, uważajcie!
ania 2010-03-02 18:53:00
Witam,
Postanowiłam sie tez podzielić swoimi spostrzeżeniami. Złożyłam podanie na Ambasadorkę marki, ale później okazało się, że to po prostu hostessa, która stoi w markecie jak słup, a nie żadna ambasadorka. Jak sie okazało moja kumpela pracowała dla nich pod koniec tamtego roku (też jako tak zwana ambasadorka, czyli hostessa na alkoholowym) i miała potem problemy z otrzymaniem pieniążków, dlatego teraz sami szukają dziewczyn, bo żadna agencja hostess albo modelek nie chce z nimi pracować, bo nie płacą. A przecież wiadomo, że z Kielc nie będę jeździła do Warszawy się awanturować za 400 złotych bo się nie opłaca. Uważajcie dziewczyny
r 2016-04-22 21:54:11
czy ta firma jeszcze w ogóle funkcjonuje w Warszawie?
Zostaw swoją opinię o Greenfish - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greenfish