Opinie o Beta Prim sp. z o.o. w Chełm

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Beta Prim sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beta Prim sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beta Prim sp. z o.o. w Chełm

Gregor

Może nie jest idealnie ale nigdzie nie jest. Ważne, że firma dobra i wystarczy chcieć pracować.

taktoja
@Cezariusz

cały czas to robią. Gaz też mieszają, a nie mogą.

Gregor

Cezariusz Nowy wpis
@Gregor

A powiedzta chłopy ze stacji jeszcze bijecie te lewe słynne Mm na gaz-)

Kolega Nowy wpis
@Gregor

A ciekawe jak następnym razem wdepną z mundurkami pewni Panowie to jak się zachowa pseudo prezesik CIEKAWE GDZIE TERAZ UCIEKNIE. W pewnej miejscowości z skąd pochodzi to sąsedzi tylko się śmieją z jego prze......ów

taktoja Nowy wpis
@Cezariusz

cały czas to robią. Gaz też mieszają, a nie mogą.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Kierowca w Beta Prim sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Aneta

@Pedro, czy zdecydowałeś się aplikować do Beta Prim? Jak wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej? @xxx, napisz proszę jaka panuje atmosfera między pracownikami? Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia.

@Aneta

Jaka atmosfera ???? jest ok , jeśli chodzi o stacje to wszyscy próbujemy być w jakiś sposób zgrani .

@XxX

Jeśli coś chcesz wiedzieć więcej nie krępuj się i pytaj bo ponoć kto pyta ten nie błądzi :) postaram się częściej zaglądać tutaj i odpowiedzieć tobie.

Zenia
@Aneta

Czemu kasujecie prawdziwe komentarze? Boicie sie Jarka?

Aneta

Co masz na myśli? Jakieś zmiany w zarządzie Beta Prim? Czy o jakim rządzie piszesz?

Firma Beta Prim sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Doradca techniczno - handlowy w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Pedro

Czy możecie napisać jak się tu pracuje? Czy firma potrzebuje ludzi?

@Pedro

Pracuje się jak w każdej firmie , normalnie także nic ciekawego. A czy są przyjęcia to musisz podjechać do siedziby firmy, bo na razie nic mi na ten temat nie wiadomo. Pozdrawiam.

Wasyl

Czy warto aplikować do firmy? Tacy oszczędni w słowach jesteście, że trudno się dowiedzieć coś więcej o pracy w firmie.

@Wasyl

Daj znać co chcesz wiedzieć to postaram się udzielić jakiś odpowiedzi.

Aneta

@zawsze Z co masz na myśli? Co takiego w firmie się ostatnio wydarzyło?

zawsze Z

COŚ OSTATNIO NIC NIE PISZECIE PREZESI WSTYD

Bez

Dalej pracuję jest ok

Aneta

@Bezdalej pracujesz w Beta Prim? Co możesz więcej opowiedzieć na temat warunków pracy w firmie?

Bez

Jest Ok raczej bezproblemowo

Tipi

Pozytywnie ogólnie. Dosyć dobrze się pracuje

Lager

Ja jestem zadowolony z pracy. Ja się wywiązuje z obowiązków firma też

Tym

Fajna praca nie tak jak niektórzy opisują.

Polo

Super normalna firma duży pozytyw

XxX

jarosław nie narzekaj bo nikt tobie nie karze pracować po tyle godzin. O ile wiem to sami sobie ustalacie godziny aby mieć więcej wolnego czyż nie ... a jeśli chodzi o zarobki to najniższa krajowa i tu się zgodzę z przedmówcami przynajmniej płatna terminowo. Dla wszystkich zainteresowanych to umowa o prace, urlopy i chyba tyle. Zle nie jest swoje trzeba "odwalić" ale nikt się was nie czepia, a ci co narzekają niech popracują w sieciówce wtedy pogadamy. Mogliby tylko trochę więcej płacić. pozdro dla wszystkich pracowników stacji oraz kierowców bo dobre z nich chłopy :)

marianek
@XxX

prezesi przestańcie sobie słodzić każdy was zna wasze tiki

@marianek

Wybacz kolezko ale do prezesa mi jeszcze daleko , pracuję w Becie i wiem co nie co , ale bywają gorsi pracodawcy. Pozdrawiam.

alex

To jak wyglądają warunki @normalny, @lolo bo coś takiego bardzie by przemówiło do mnie niż to, że praca "jest normalna"

jarosław
@alex

tak tak dają najniższą a rypiesz po 24 a liste piszesz po 12 ale bajka a

lolo

praca normalna żadnych zarzutów, pierwszy raz na tym portalu jestem ale te negatywy to nieprawda

Normalny

Pierwszy raz na ten portal wchodzę ale widzę, dużo tu złośliwców. Nie wierzcie ludzie w niektóre złe komentarze. Praca normalna i ludzie w porządku. Pozdrawiam

jarek

skączcie prezesiki tą farse widać to gołym okiem jak piszecie pozytywne posty sami dajcie się ludziom wypowiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Beta Prim sp. z o.o. - Chełm

Beta Prim sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Bieławin 7
    22-100 Chełm