CIBA VISION

Opinie o CIBA VISION

optyk 2013-03-08 11:21:14
Chyba bardzo dobrze się pracuje w tej firmie-szczególnie jako przedstawiciel handlowy i daje się super duże zniżki zakładom...swojej żony. Dzięki temu, my normalni optycy nigdy nie będziemy w stanie konkurować z zkładami żony pana [usunięte przez moderatora] z kujaw i nie opłaca nam się zamawiać soczewek z tej firmy. to nie fair, ale chciałbym pracować w takiej firmiem która na takie rzeczy pozwala. Na pewnio złożę tam cv i będę jednocześnie załatwiać soczewki dla swojego zakładu, o ile mnie przyjmą.
George 2013-06-27 23:00:08
A w którym regionie jest vacat???
jurek 2013-06-29 10:56:15
na stronie nie ma żadnych info,ale mi też ktoś wspominał,że będą szukać na Pomorze, ale ile w tym prawdy-nie wiem,trudno w to uwierzyć, bo facet wiele lat obsługuje ten teren i pewnie zostanie do emerytury. Podobno zarobki niezłe, ale wszystko zależy od wyników-tak jak wszędzie, plany sprzedażowe, rankingi, życie korporacją, ale przynajmniej wiadomo za co, godne wynagrodzenie i mnóstwo szkoleń,rozwój. Myślę, że by trzeba podpytać obecnego przedstawiciela-najlepiej tego, który rezygnuje-wtedy na pewno powie prawdę. Kontakty do przedstawicieli są w katalogu, więc łatwo znaleźć. W każdym razie ja słyszałem tylko dobre opinie w branży,ale słyszałem tez, że ciężko się dostać-mają wysokie wymagania. Może ktoś tutaj coś wie więcej i podpowie?
optykon 2013-08-07 14:03:51
Jurek, poważnie mówisz? Dziwne, bo jeszcze nie tak dawno [usunięte przez moderatora] był u mnie w salonie, w którym pracuję i nic nie wspominał,że odchodzi. A też wciąż poluję na ofertę z ciby. Bo tak rzadko robia rekrutację, a mieszkam w Starogardzie więc by mi jego posadka odpowiadała. Chciałem do Johnsona, ale nie wyszło, może tutaj będzie ok. Myslisz,że mógłbym do niego bezpośrednio zadzwonić zapytać? Bo on jest dość sympatyczny. Choć w sumie nie dziwię się,że odchodzi, też musi się zająć swoim biznesem, bo tych salonów to już z żoną i tym kolesiem z Czerska to mają z 5 o ile się nie mylę? Czy to ie są jego? Sam nie wiem Nic, będę czekać dalej, bo oferta żadna się nie pokazała
zakontaktowana 2013-09-27 14:53:37
ale w jakim salonie? U [usunięte przez moderatora]? oj mało, mało, w ciba vision lepiej dlatego mu starcza na czynsze w chojnicach, człuchowie, bydgoszczy i solcu,hehehe. Oj, przepraszam, nie jemu, jego żonie
gin 2015-01-31 16:36:36
rzeczywiście na ich stronie brak jest niestety jakichkolwiek informacji na temat pracy w CIBA Vision, a jest dość istotna sprawa dla osób odwiedzających ich stronkę. Na portalach również próżno szukać takich informacji @cisza anonimowa, bo sprawdzałem. Może tutaj ktoś podrzuci jakieś info na ten temat?
ernest 2016-05-11 20:09:24
To prawda, Ciba Vision faktycznie od dawna nie szukała pracowników. Dziwne to trochę, bo firma jest dość duża, sam punkt w Warszawie na pewno ma rotacje na stanowiskach. Widocznie ogłaszają się w jakiś inny sposób, ale na pewno nie na swojej stronie www
Zostaw swoją opinię o CIBA VISION - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CIBA VISION