Owczarnia

Zakopane

Opinie o Owczarnia

ela 2009-10-23 07:35:52
Oceniam bardzo zle tą restauracje.
Dym,zaduch i za głośna muzyka.
Jedzenie paskudne:stare,wysuszone,a golonka to sam tłuszcz.
Nie mówiąc o deserze.Śmietana cuchnąca i stara.
Tylko obsługa w miarę miła.
Klientka 2011-05-27 18:54:29
Byłam i jestem nadal pod wielkim wrazeniem. Grill, który widać z ulicy zachęca turystów do odwiedzenia tejże restauracji. nie zgadzam sie z poprzednikiem, że jedzenie stare i wysuszone. Wręcz odwrotnie, polecam. Obsługa przesympatyczna i rewelacyjny klimat. Pozdrawiam. E.
dddddeede 2013-06-12 14:11:15
a co ty mozesz wiedziec o dobrej restauracji jak jadasz w MCD
Ja 2014-08-23 11:43:27
Szefostwo super LUDZIE .POLECAM
ewe 2014-11-18 22:09:21
sympatyczna, swojska atmosfera i muzyka ciągle gra ;) golonka mistrzostwo, mięciutka rozpływała się w ustach, szaszłyk tez niczego sobie do tego grule pychotka, jagnięcina w sosie z borowików super!
ale szczerze nie polecam sznycla baraniego.. nie dało się tego zjeść...czuć było ze zrobiony jest z rożnych pozostałości mięs...
a do popicia polecam drinka JUCHAS, super smak i daje kopa :D
Julka 2014-12-21 21:03:10
Pracodawcy uczciwi i pogodni polecam prace .
Mateusz 2016-03-06 00:44:05
Dużo słyszałem o tej restauracji jednak okazała się fatalnym wyborem w Zakopanym, gdyż zwiedziłem ich tam wiele.
Najgorsza była obsługa. Chamscy! górale, których trzeba było wręcz błagać aby podeszli do stolika i spisali zamówienie. W między czasie kłócili się pomiędzy sobą o napiwki. Jedzenie tak samo złe, wysuszone, STARE mięso którego nie dało się nawet pokroić. Pomylone zamówienia, trzeba było znów kilkanaście minut czekać na przygotowanie kolejnego dania, ileż można. Napoje wygazowane. Oczywiście jak przyniósł rachunek to stał przy nim, wymuszał napiwek jak pies kości. Naprawdę nie polecam.
wolik 2016-05-20 14:19:23
no tak pytanie tylko czy podobne do Ciebie zdanie mają również pracownicy
Zostaw swoją opinię o Owczarnia - Zakopane
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Owczarnia