Opinie o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G + P Izomont Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G + P Izomont Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

Hej, do jutra szukają kogoś na miejsce zbrojarza i myślę nad pracą ale nikt jakoś aktualnie tu nie pisze o warunkach mieszkalnych i tak dalej. Czy język trzeba mieć bardzo dobry czy raczej jest dużo Polaków ? Może ktoś już z was był na rozmowie, skoro jutro ostatni dzień i opowie wrażenia

Łukasz Nowy wpis

Dziwne, że w 21 wieku takie coś jeszcze istnieje.

Helena Nowy wpis
@Łukasz

A co się tam dzieje że Cię to tak dziwi?

Tadeusz Nowy wpis
@Helena

Pojedź na zbrojarnie to zobaczysz...

Przemysław

@Pracownica wypowiedziała się bardzo źle o kadrowej. Co z nią jest nie tak?

Mądry
@Przemysław

Kadrowa jest super. Zawsze pomocna wytlumaczy. Nawet jak przed zakończeniem pracy zadzwonisz i poprosisz o jakiś dokument to zawsze zrobi. Nie spuści Cię na drzewo tak jak inne poprzedniczki.

Katarzyna
@Mądry

No i z takimi osobami mozna pracowac :) a jak z resztą pracowników? też tacy pomocni? :D

Maro

Lepiej zebrać niż pracować w tej firmie

Pracownica
@Maro

Jako były pracownik śmiem stwierdzić, że nawet praca biurowa na sekretariacie nie usatysfakcjonowała mnie. Trzy dni nauki. Ok. Jednak gdy już byłam sama na stanowisku kadrowa to jakaś porażka. Zamiast jasno mówić co mam robić, to jakieś aluzje dawała. Na koniec jakieś pretensję. Jest mi przykro z powodu tego, że nie wywiązali się ze swojej umowy. Umowa o dzieło, następnie um. O pracę miała być. Nie wywiązali się z tego. Tym bardziej, że prezes był na wyjeździe, kadrowa rządziła. Odniosłam wrażenie że jej tam przeszkadzam. Trudno. Jak nie ta praca to inna. Nie polecam Kadrowej. Tak to praca jak praca. Na sekretariacie jest ok. Gorzej z otoczeniem ludzi. Brak wyrozumiałości, brak jakiegokolwiek kontaktu do normalnej rozmowy. Szukać ludzi w byłych pracownikach, którzy mają już pracę, bądź wyrobioną negatywna opinię. Śmieszne to jest. W całej mojej kadencji w pracy to była najgorsza praca. Szukam dalej pracy, w której będę potrzeba a nie będę przeszkadzać. Pracuję się po coś, dla własnego rozwoju. Tu ta praca uwsteczniala mnie psychicznie. NIE POLECAM.

Mariusz
@Maro

Święte słowa

Spawacz

śmieszne rozmówki , rozmawiając o stawce facet wyśmiał mnie że żądam 12zł netto/h. to i tak mało ! spawacze mają 32zł/netto/h.

Imię , nazwisko , certyfikaty , śmieszne i idiotyczne pytania.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Czy w G + P Izomont Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kamoo

To (usunięte przez administratora). Nie płaca . Nie idźcie tam do pracy

Krystyna
@Kamoo

W ogóle nie płacą? Czy robią jakieś opóźnienia z wypłatami? Opowiedz o tej sytuacji, proszę.

Taki tam

Witam , czy w Mindelheim jest to normalne że jak się nie posprząta pokoju w razie zrezygnowania z pracy , potrącają kasę? Czy to jest tak jak z sypialnią posprzątną u kierownika Szymona ? Z tego co wiem to u Szymona sypialnia posprzątana jest na cacuś nawet żony nie ma . P.S otworzyła oczy.

Dex
@Taki tam

A jak tam teraz wygląda sytuacja w Mindelheim?Jak praca i warunki mieszkaniowe?

Johny
@Taki tam

A dużo Ci potrącili? ?

Jeśli chcesz pracować po 12 godzin dziennie (pod presją czasu w energicznym zespole alkoholikiów i narkomanów) za całe 1200 euro,to praca w sam raz dla Ciebie, możesz aplikować już dziś.

Czy w obrębie jednego działu w G + P Izomont Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Nawet tam nie idz , szkoda czasu , lepiej w polsce przy krowach

Nie polecam pracować w tej firmie , tata pracował tam tydzień i zjechał na swieta , potem miał jechać ale jednak nie bo za wszytko odtracili pieniądze , za to co dali na swieta odebrali , pracował tam tydzień i zarobil kilkukrotnie mniejsza stawke niz miał , pracował tam po 14 godzin a w firmie policzyli mu po 8 , nie polecam , nawet tam sie nie zgłaszać bo szkoda nerw i czasu , tylko zabić ich .

Kacper

A ile części ma rekrutacja?

Szczerze nie polecam tej firmy. Miesiąc w miesiąc trzeba prosić się o swoje pieniądze. Gdy się dzwoni mówią, że wysyłają kilka dni później dzwonię i slysze, że może w tym tygodniu wysla. Jawne oszukiwanie pracowników

@Mg a na jakie stanowisko miałaś rekrutować ?

MG

Dział rekrutacji tej firmy to jawna kpina. Zapraszają mnie na spotkanie (Pani rekruterka czytając cv nie ma pojęcia czy spełniam oczekiwania przyszłego Pracodawcy, a wiec pierwsze wrażenie firmy już jest nie pozytywne). Po wyjaśnieniach Pani rekruterka decyduje się zaprosić do firmy na rozmowę. Na moją prośbę Pani rekruterka wysyła maila z danymi spotkania, sama na początku uważała że nie ma takiej potrzeby. Przesyłam odpowiedź-potwierdzenie udziału w spotkaniu trzy dni wcześniej (e-mail z zaproszeniem był cztery dni wcześnie wysłany) przed proponowaną przez przyszłego Pracodawcę terminem spotkania. W dniu spotkania Pani rekruterka pyta się czy wysłąłem potwierdzenie (najwidoczniej nawet nie sprawdziła skrzynki pocztowej), a następnie po 5 sekundach proponuje zmianę terminu spotkania bez żadnego normalnego uzasadnienia. Na tym etapie podziękowałem, bo jeśli Pracodawca tak podchodzi do zatrudniania pracownika na stanowisko kierownicze, to łatwo sobie wyobrazić jakie będzie miał podejście po podpisaniu umowy o pracę. Czytając poniższe komentarze, uważam ze zrobiłem słusznie. Nie polecam wysyłać CV, szkoda czasu na tą firmę.

Rafcio

Nie polecam pracy na zbrojarni... Akord po 12g warunki noclegowe straszne. Pracownicy w średniej wieku 50lat alkoholicy... można się tylko zgorszyć

kordian

W G+P " IZOMONT" swoją przygodę rozpocząłem w 1992 roku od Ludwigshafen am rhein w firmie Hermana Wendta oraz na BASF AG. Nie zawsze wszystko było idealnie jak zresztą w każdej firmie ,ale na pewno organizacja firmy która miała wówczas siedzibę w Wiesbaden była dużo lepsza niż w firmach w których wcześniej pracowałem na terenie Niemiec. Miło wspominam tamten czas i właściciela firmy. Niejednokrotnie polecałem dobrym specjalistom z zakresu termoizolacji i blacharstwa warsztatowego firmę Krzysztofa G.

Norbi

Tym bardziej, że firma dobra i warto dostać się tu do pracy!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w G + P Izomont Sp. z o.o.?

MM

JAK MASZ CHĘCI DO PRACY I CHCESZ SIĘ CZEGOŚ NOWEGO NAUCZYĆ TO NA PEWNO DASZ SOBIE RADĘ

Mam pytanie , czy ta firma jeszcze istnieje. Co się dzieje w Rintel ? Czy nadal tam pracuja (usunięte przez administratora)? Jakie są zarobki? Czy nadal pracuje sie tam po 14, 16 godzin? Zarobek 1100euro. Czy na kwaterach nadal są karaluchy i warunki mieszkalne gorsze niż u bezdomnych lub hospicjum. Czy nadal kierownicy nie chca zawozic do sklepu po jedzenie i picie? Tak było kiedy ja tam pracowałem, przeżyłem to osobiście, po kilku miesiącach się zwolniłem i nie sądzę aby się coś zmieniło.

Kys
@Andrzej

Nic się nie zmieniło , pracowałem tam na początku roku , jest dokładnie tak jak piszesz

Czarek

Czy faktycznie nic dobrego nie można napisać o firmie? Wiecie , że ideałów nie ma.

@Czarek

Jedz zobacz ,ja drugiego takiego błędu nie popełnię tak bezczelnych pijawek jak kierownictwo i dyrekcja izomontu jeszcze nie widziałem

Jacek
@.

Masz negatywne wspomnienia związane z pracą w firmie G + P Izomont, jednak w żaden sposób ich nie uzasadniłeś. Nie ukrywam, że chętnie poznam, dlaczego w taki sposób oceniasz kierownictwo i dyrekcję tej firmy. Na pewno wpłynęły na to jakieś konkretne sytuacje, dlatego, proszę o rozwinięcie wypowiedzi.

Firma "tragedia" czasem "komedia" w całej swojej beznadziejnej organizacji i chęci wyciągnięcia z ludzi jak najwięcej ,jak najmniejszym kosztem.

Zostaw merytoryczną opinię o G + P Izomont Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w G + P Izomont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G + P Izomont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G + P Izomont Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G + P Izomont Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w G + P Izomont Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G + P Izomont Sp. z o.o.