Opinie o Lewico w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lewico. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lewico na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewico w Poznań

Marta Nowy wpis

A to firma miała jakiś proces?

Franek Nowy wpis

Może słyszeliście coś o nowych ofertach pracy?

poszkodowany Nowy wpis
@Franek

Nowych ofert nie ma bo firma nie istnieje. Okradli ludzi i po przegranych procesach się zawinęli. Teraz Przemysław L. działa na nazwisko ojca. Odradzam

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się tu pracuje i czy warto starać się o pracę?

Head Hunter
@Zainteresowana

handlowcem chcesz być ?

Head Hunter Nowy wpis
@Zainteresowana

@Zainteresowana NEVER!!!!!!!!!!!!!

Tomasz

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel?

Czy po rozmowie w Lewico rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Sławek

Lewandowski miał racje że w (usunięte przez administratora) zrobił Baiera!!!! Ktoś już wiedział że kierownik Baiera miał 3 skarki o pedofilie w sądzie w Stuttgarcie?!?!?!? Baiera pada na ryj, to zresztą widać.......super gość z Kliszewskiego......każdy uciekł!

Miro

Czy może ktoś napisać co aktualnie dzieje się w firmie? Chciałbym tu pracować.

do Miro
@Miro

Firma Lewico nie istnieje. Po tym jak oszukali pracowników i przegrali w sądzie zlikwidowali działalność pod nazwą Lewico (zarejestrowaną na żonę P. Lewandowskiego) i założyli na jego ojca. Pod nową nazwą dalej doją "naiwnych". To jest tylko moje zdanie, sam decyduj czy chcesz pracować u oszusta i przestępcy.

Zuzanna

Jak aktualnie wyglada sytuacja terminowych wypłat dla pracowników? Każda obsuwa w wykonaniu przelewów jest bardzo nieprzyjemna sytuacja dla każdego pracownika, a jeśli pojawia się dość regularnie - skutecznie go zniechęca. Czy w tej materii wszystko działa sprawnie?

oszukani

Dać zarobić a wypłacić .......... to różnica i DUŻY problem nadal dla Lewandowskiego Przemysława ...

kto

O awans teraz wcale nie trudno @siajk, zwłaszcza, że i tak w pełni doceniają pracowników skoro dają im takie zarobki.

Kolega

Widać jak to wszystko się odbywa?!

klient zTorunia

Tak tak, pana Sławka jeszcze pamiętam jak w Remsie pracował.....teraz to wielki pissness men, sorry business men!!! Ale pomysły na interes nie ma w ogóle, jak patrze na to co robi, to tylko kopia tego co Lewandowski wprowadzał na rynek!!!! Jak ma pomysłu z tej grupy wynika to widać po zmianie nazwy firmy z Flexmann na Wolfmann?! Resztę to chyba nie warto wymieniać Gdzie nie poszedł to brud zostawił............

Karol Domanski

Sławku, proszę o podwyżkę, jak obiecałeś ale nie dotrzymałeś słowa!!! Pracuje teraz już w Wolfmannie ponad rok i nic wiecej nie zarabiam!!! 1800 Brutto to trochę małe!!!! Proszę o dotrzymania obietnicy!!!

Witam bardzo serdecznie. Jestem klientem firmy lewico i zwyczajnie czuję się oszukany. To firma licząca wyłącznie na zysk kosztem dobra klienta. Złodzieje i oszuści!!

oszukany

Widzę "panie" Przemysławie, że w dalszym ciągu wstydzisz się przedstawić i piszesz jako(usunięte przez administratora) podszywają się pode mnie. Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że nie korespondowałbym w tak prymitywny sposób. Tylko się ośmieszasz (i jeszcze te błędy na poziomie szkoły podstawowej, wstydź się). Ludzie czytający to forum są zdecydowanie inteligentniejszy i mądrzejszy od ciebie i doskonale wiedzą kto to pisze ciągle przedstawiając się nowymi nickami. Coraz bardziej martwi mnie twój stan psychiczny. Cała Polska widzi jaki poziom sobą reprezentujesz. Ciekawe czy z prokuratorem i komornikiem rozmawiasz w ten sam sposób. A... Zapomniałem, że firmy rejestrujesz na członków rodziny i tym samym to oni mają problemy. Tchórzostwo (i nie tylko) wychodzi z ciebie w każdej dziedzinie. Do zobaczenia (mam nadzieję, że niedługo) na sali sądowej. Może dojrzejesz do tego aby w końcu się pojawić i znajdziesz w sobie odrobinkę odwagi cywilnej aby spojrzeć mi w oczy i odpowiedzieć za to co robisz. Skoro masz problemy ze swoją rodziną to nie wciągaj w to mojej. Ja, w przeciwieństwie do ciebie, z moją żyję w doskonałych stosunkach. (usunięte przez administratora)

klient zTorunia

Ja nie pracowałem dla LewiCo ale chciałem z nimi współpracować. Jezdził wtedy u nich taki chłopak który wcześniej pracował w Remsie, ten pań nas olał. Biuro LewiCo ale było ale całkiem ok.

klient z Torunia

Pomyśl kochany klient, czy może to nie pisze akurat tylko jedna osoba?!

klient

Witam wszystkich jestem klientem jak każdy inny znający markę lewico, baier i ich ludzi. I tak sobie czytam i czytam i jeszcze raz czytam i nie wieże w to co widzę. Jedni na drugi psioczą, wyzywają, podają się za drugie osoby ,oczerniają masakra. Ludzie dorośli, którzy mają swoje rodziny , dzieci czyli ludzie wydawało by się mądrzy, rozsądni, zajmujący dobre stanowiska , wyedukowani ale po tym co tu piszecie mam wrażenie, że wasze dzieci są na wyższym poziome emocjonalnym i edukacyjnym. Ludzie zachowujecie się jak stado bydła, wymyślacie coraz bardziej wymyślne przezwiska bluzgi, zachowujecie się jak bydło z gimnazjum, jako wasz klient miałem was za fajnych ludzi ale się myliłem. Widzę , że żadnemu z was nie można zaufać bo na każdym kroku będziecie ściemniać i oczerniać drugiego. Ludzie ogarnijcie się bo swoim poziomem zniechęcacie klientów i przede wszystkim zmieniacie o osobie zdanie na niekorzystne. Życzę wszystkim miłego dnia i powodzenia w dalszej karierze obyście zmądrzeli

zorro
@klient

Leszku nie masz pojęcia o czym piszesz

Grzegorz Gruska

Że jestem palantem to już mój tata mówił i pół Piły!!! Przepraszam Przemku, naprawdę. Mója mama też nie chciała mnie ale trudno, urodziłem się. Mama zawsze o mnie mówiła....przyczepiło się główna do statku i mówi płyniemy...

@Grzegorz Gruska

Pięknie piszesz o sobie panie Przemysławie, tylko dlaczego podajesz się za mnie. Rozdwojenie jaźni? Początki schizofrenii paranoidalnej? Ośmieszasz się przed całą Polską. Proponuję zgłosić się do lekarza. Może jeszcze nie jest tak źle, w końcu sam siebie przepraszasz. Jest nadzieja, że niedługo dojrzejesz do tego aby przeprosić wszystkie osoby przez ciebie oszukane i okradzione. Dajesz nadzieję wszystkim debilom, kretynom i idiotom, że jest ktoś głupszy i o mniejszym IQ od nich. Pozdrawiam i powodzenia w leczeniu. Grzegorz Gruszka

XXX

Ciekawa sprawa, wydaje mi się ze jesteście zwykle (usunięte przez administratora) które się Lewandowskiego boja aż wala pod siebie. Tyle ludzie boi się jednego!!! Śmiech na sali! Jak wasze żony mogą na takie główna tylko spojrzeć!!! Grucha nie gryź pazurów!!!

@XXX

Widzę panie Przemysławie, że utrzymujesz swój poziom (poniżej dna). W dalszym ciągu wstydzisz się przedstawić, język rynsztokowy. Myślę, że ty już swoje paznokcie obgryzłeś. Ja nie mam się czego bać. Sąd już rozstrzygnął kto ma rację. Żal mi tylko twojej żony, na której konto robiłeś przekręty. Dzięki tobie to ona ma nabrużdżone w papierach (przegrane sprawy sądowe). Teraz z następnej osoby, która firmuje sobą BT, chcesz zrobić być może przestępcę. Grzegorz Gruszka

Piła

Ty Grucha, jesteś tylko taki zwany w Pile? Zapraszamy do reklamy kolegę. Miejsce znasz.........

@Piła

Kto zaprasza, do jakiej reklamy i jakie miejsce? Grzegorz

Zostaw merytoryczną opinię o Lewico - Poznań

Lewico
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 28 CZERWCA 1956 R. 159 lok. 1
    61-505 Poznań