Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

Xyz

Czy będą jakieś przyjęcia na PG silesie? Na dol?

zołza Nowy wpis
@Xyz

na Silesii teraz zwalniają a nie przyjmują

@zołza

A skąd masz takie informacje, że właśnie jakieś redukcje u siebie maja? kiedyś chciałem aplikować na serwisanta ale tak jak piszą w ofercie na stronie, wymagają 3 lat doświadczenia, które muszę jeszcze dobić, jakby mi zależało. A co tam z ludźmi się dzieje, maja jakieś odprawy?

Emeryci tu pracują? to jaka jest średnia wieku? Ja to akurat chciałem iść tu na obrabiarkę. Na stronie maja info, że operatorów do siebie szukają. Jaka maja tam atmosferę? jak traktowani są nowi?

Ja Nowy wpis

Czy Bumech dba w jakiś sposób o swoich emerytów?

I co tam w końcu z tym tematem premii? Jakoś z ponad rok temu pisali, że były jakieś opóźnienia i temat na tym się jak widać urwał. Na stronie w karierze widniała opcja pracy dla młodszego specjalisty od przeróbki mechanicznej z tym, że wynagrodzenie nie jest podane wprost, opisano je jako „atrakcyjne”, czy w jego skład wchodzi ta wspomniana premia? Jaki jest jej typ? Wynikowa lub uznaniowa? I czy teraz świąteczne tez wpadają?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Dołowy

(usunięte przez administratora) nie wypłacają premii na czas

Urszula
@Dołowy

Długo zwlekają? I czy wypłata na czas?

XYZ
@Urszula

Wypłaty na ostatnią chwilę

Urszula
@XYZ

Na ostatnią chwilę, ale to znaczy, że w dzień, w który mają się ostatecznie pojawić? ;-)

@XYZ

A powód to jaki? coś z płynnością jest nie tak czy u kadr coś w płacach gorzej szło? ile osób tam na dziale jest i jak mają robotę zorganizowaną?

Tokarz

Witam. Chciałbym zapytać o pracę na warsztacie w Katowicach. Czy polecacie? Chodzi mi o pracę jako tokarz

Większość opinii jest chyba z kopalnii. Na hali produkcyjnej jest znośnie. Są dodatki inflacyjne, jest socjal. Biorąc pod uwagę branżę kryzys możemy przejść dość spokojnie.

Zgadzam się. Płacą na czas, nadzór jest ok, są dodatki do wypłaty. Kupno kopalni to najlepsze co mogło spotkać bumech, pracy jest dużo, bardzo dużo.

Jolanta

O widzę, że jest pozytywnie, fajnie że są dodatki do wypłaty. Można spytać jakie? I piszesz, że pracy jest "dużo, bardzo dużo" to się nie idzie przepracować tu przypadkiem? bo to tak brzmi

@Jolanta

Jest dodatek motywacyjny, były podwyżki "inflacyjne", jest wypłacany socjal. Nie trzeba się przepracowywać, trzeba pracować.

Jolanta

aha no ok. czyli teraz na dzień dzisiejszy to na jakiej stawce ludzie pracę wykonują? każdy ma równą stawkę czy nie bardzo? są konkretne widełki? ten socjal to jaki?

Szymek

Prezes manipuluje kursem akcji. Tym się głównie teraz zajmuje. Bmw zamieni na ferrari teraz. A my plebs mamy zapiera...

Mariusz
@Szymek

Czekaj, masz jakieś dowody na to czy to tylko przypuszczenia? :)

Ksg

Firma niestety nie zasługuje na dobrą opinię.Za pobraną odzież roboczą pieniądze są potrącane z pensji.Pracodawca powinien wyposażyć pracownika w odzież za darmo.Każdy powód jest dobry do potrącenia części zarobków.Nawet wzięcie 1 dnia urlopu jest karane utratą zarobku.Dozór (co niektórzy)nie grzeszy inteligencją i kulturą.Naczelny Bałuch jest tego przykładem.Kawał (usunięte przez administratora) i prostaka.Jak to mówią człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z człowieka nigdy.Alkoholizm w tej firmie jest rzeczą normalną.Atmosfera jest zła,zarobki niskie więc nie polecam tej firmy jako pracodawcy.

mimi3134
@Ksg

napisz do pip u odzyskasz wszystkie pieniądze ,tym bardziej za ciuchy

Hanna
@mimi3134

Serio można tak zrobić? A długo się czeka na odzyskanie tej kasy?

Detektyw

Firma nierzetelna Nie wypłacalna dlatego bo jak wyrobisz sobie premie i wiesz ze ja dostaniesz to nadszt.Ciepielewski ci ja ukradnie twierdząc że dostałeś złą ocenę która wystawił Ci sztygar, a tymi ocenami to jak w szkole Nie chodzi chłodziarka i masz legal 6godz to cie zjebia czemu wtedy postawiłeś 2 i poszedłeś na 6 jak mogłeś zrobic 3 lub 4 i isc na 7.5 Ciepielewski kłamcą jak ich mało Przelew najniższa krajowa a resztę na kartę lunch.... skurwysynstvo jak ich mało... na robote daleko i pod górkę....

Górnik
@Detektyw

Na Halembe jest ten nagsztygar Ciepielewski?

Hanna

A nie próbowaliście tego gdzieś zgłosić? Mogą w ogóle tak bezkarnie odbierać te premie??

Teksas
@Detektyw

Opinia rzetelna w 100%. Pieniądze są tam od zawsze tylko nie dla pracowników. Omijać szerokim łukiem. Pracowałem w tym syfie 7 lat, ale to co działo się na Halembie przy tym kłamcy i alkoholiku Ciepielewskim to wola o pomstę do nieba... A no i płacą na lewo 3 przelewy plus do tego już nawet koperty rozdają..

Glaca

Na jakich kopalniach bumech robi oprócz pniówka i zofiówki? Nowym rokiem chce zmieniać robotę , ponoć zarobki macie dobre w przodku. Po ile kartki ?

Silesia

Narki

Zarobki dobre haha

UBM
@Glaca

Panie Marcinie a co z firmą Kobudem pan był Wlascilem- przewodniczącym Rady Nadzorczej-z tego co wiem Same Długi i UPADLOSC i nie ZAPŁACONE Faktory sprawy w SĄDZIE a Firmy czekają na Zapłatę czy tak będzie z P G.Silezja

UBM
@Glaca

P.Marcin już kupl Firmę Kobud =upadlosc i długi sprawy w sądzie firmy nie magol odzyskac swoich naleznosci i tak będzie z PG. Silezjal tylko posprzedaje co wartoscowe2-3mc

Dostawca

Uwaga nie PŁATNOŚCI OD MC.11.2021.ZADOSTARCZONE TOWARY WSTRZYMUJĘ DOSTAWY

Dostqwca
@UBM

Kiedy można się spodziewać zaplaty za dostarczone towary a może to już Bankrut???

Um
@Dostqwca

Jakie dobre wyniki finasowe???? Jak za dostarczone towary nie placi od.11.2021.dalej (usunięte przez administratora) dostawcow a księgowość nie odpowiada na wezwania do zaplaty nie odbierają tel.po tygodniu udalo się porozmawiać nic kiedy zapłacą za.mc.11.2021

Mariusz
@Um

No to może czas iść z tym do sądu? Myślałeś o tym?

Dołowy

Sa teraz przyjęcia na halembę? Po nowym roku bede szukal roboty jako ślusarz p/z. Jak to eyglada teraz w bumechu?

Sleperzhalemby

Banda złodzieja i oszustow jak by moi to by kazali ci iebac za darmo a i tak było źle Podstawa każdy ma inną jak wchodzisz głębiej w tupe to masz lepiej Za ringi nie masz co liczyć bo i tak ci zaiebia Nadszt.ciepiel to chyba z pochodzenia cygan bo kradnie na wypłatach i jest dwulicowy klamie jak z nut NIE POLECAM TEGO GOVNA

......
@Sleperzhalemby

Robisz tam dalej

Bob górnik

@Nick A co powiesz o firmie Grupa Carbon?

Atr
@Bob górnik

Kiedy zaplaci zslegle zobowiązania Firmą

Pracownik PG

Widzieliście nowy samochód prezesa marka BMW bo my na Silesi dzienie widzimy pod dyrekcją ten samochod wart ok 1 miliona zł

Alek

Nie polecam firmy. Płacą grosze, a naczelny gnojek .

Ktoś

Dozór to jedna wielka grupa alkoholików

El

Gdzie jest Bumech tam nie ma temperatury.Kilka razy wywozili chłopka bo padł.Klima jest ale nie chodzi jak powinna.Nadsztygar wentylacji na Pniówku to kuzyn jednego prezesa także nie ważne co by się robiło to i tak temperatury nie ma !!!Ciulaja na wypłatach jak się da.

Ktoś

Dozór to jedno wielko (usunięte przez administratora) A bałuch to mały ciulik i największo (usunięte przez administratora) w kraju

dvd

Ze względu na cenzura ni moga nic napisać

jpk

to po co u nich robisz? zmień robotę i już.... a nie jakieś pierdoły wypisujesz

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.