Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o bwc

Pracowałeś w firmie bwc i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Aga - 2014-03-04 15:37:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
Ok.
zdjecie uzytkownika
mirek - 2014-12-15 00:44:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
no cóż, spodziewałem się jednak troszeczkę dłuższych wypowiedzi, wiec jak można się dowiedziec na przykład ile w fimrie może zarobić nowo przyjęty pracownik bez doswiadczenia większego tak naprawde, to będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników z tej firmy i czekam na informacje!
zdjecie uzytkownika
paweł - 2015-02-27 15:27:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no i co, od roku cisza na forum? nie wiem już co mam o tym myśleć, bo jednak wydaje mi się, ze nie do końca jest tak, że ktoś bez doswiadczenia zarabia tyle samo co pracownik z doswoiaczeniem, na pewno później oprzekłąda to się na prace i na wyniki, wi,ęc i na wysokosć pensji powinno moim zdaniem, prawda?
zdjecie uzytkownika
ping-pong - 2015-08-09 22:38:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracuje jako kierowca C+E zorganizowane przez BWC i jak narazie jest rewelacja
zdjecie uzytkownika
wertu - 2015-10-08 17:25:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ping-pong a mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy na stanowisku kierowcy C+E, stolarza meblowego lub operatora wózka widłowego, widziałem że praca jest w Niemczech, co mi bardzo odpowiada ponieważ chciałbym wyjechać za granicę w celu lepszych zarobków oraz po to by podszkolić się z języka niemieckiego
zdjecie uzytkownika
Arkadiusz - 2016-03-22 18:02:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to prawda, to jest najlepszy sposób na podszkolenie się z języka, z resztą nie tylko kierowców szukają, ale też malarzy-tapeciarzy ze stawką 16 euro netto na rękę
zdjecie uzytkownika
wertyu - 2016-04-05 20:29:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wdze tez nowa oferta na stanowisko kierowcy C+E w Niemczech z tego co napisali to oferuja tutaj wynagrodzenie 2200 euro + diety wiec całkiem sporo :)

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie bwc!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bwc

Twoj email:
Wiadomość: