Opinie o Teatr im. Juliusza Słowackiego w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Teatr im. Juliusza Słowackiego. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Teatr im. Juliusza Słowackiego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teatr im. Juliusza Słowackiego w Kraków

Justyna Nowy wpis

Teatr z dobrymi opiniami ale mnie interesuje przede wszystkim czy są aktualnie szanse na pracę w administracji?

Evitka

Jesteście świetni,ale musicie się bardziej promować.istnieją płyty mini CD.Zbieram takie.Niech pracownicy nagrywają tam np.repertuar czy coś w tym stylu.Dyrekcja może się wykazać czytaniem opowiadań czy recenzji spektakli.Nie zabraknie pola do popisu dla aktorów,którzy mogą tam nagrywać całe spektakle.Następnie przewiążcie komplet takich płytek wstążką i rozdawajcie widzom.Moja klasa jedzie do Was na wycieczkę 12 kwietnia,toteż postarajcie się do tego czasu zdążyć z tą promocją po to,aby przekazać te płytki mojej nauczycielce.pani Wilczyńskiej,aby mi przekazała.Wytłumaczcie jej,żeby przekazała je bardzo słabowidzącej uzennicy ,która uczy sie najlepiej.Ona będzie wiedziała,że to o mnie chodzi.

Teatr slowackiego Nowy wpis
@Evitka

Dziekujemy za pomysł. Czymozemy prosic o kontakt aby moc zaproponowac Pani odpowiednie materialy?

Kasia Nowy wpis

Nie wspominam dobrze rozmowy kwalifikacyjnej do działu księgowości. Panie przed rozmową plotkowały o różnościach, w tym z następną osobą, która też miała uczestniczyć w rekrutacji (od razu było widać że znajoma). Gdy przyszła na mnie kolej, Panie tylko przejrzały szybko CV, choć miałam udokumentowane doświadczenie, stwierdziły, że skaczę po firmach, że nie pasuje im. Spuściły mnie po sznurku w ciągu 2 minut. To po co w ogóle zapraszały na rozmowę i traciły mój czas? Przecież wcześniej widziały CV. Nie polecam. Szkoda czasu, chyba, że masz znajomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Teatr im. Juliusza Słowackiego - Kraków

Teatr im. Juliusza Słowackiego