logo CallCom

CallCom

Olsztyn

Opinie o CallCom

Chirox 2012-03-04 15:40:58
Warunki dobre, atmosfera też, lecz jest to praca za psie pieniądze w sam raz dla studentów, kilka rzeczy o których się nie dowiesz od rektuterów i przy podpisywaniu umowy:

-( usunięte przez administratora )
Chirox 2012-03-22 13:35:44
- można zrezygnować w czasie szkolenia bez ponoszenia kosztów,

- szkolenie polega na darmowej pracy przy słuchawkach, ( usunięte przez administratora )
AJS 2012-03-26 12:59:05
LEPSZYCH WARUNKÓW NIE DOSTANIECIE NIGDZIE INDZIEJ A TA PRACA POLEGA NA SPRZEDAŻY ZA ŁADNE OCZY PRZECIEŻ NIKT NIKOGO NIE BĘDZIE TRZYMAŁ, A OSOBY OD SZKOLEŃ ZNAJĄ SIE NA SWOJEJ ROBOCIE I DOBRZE SZKOLĄ TYLKO TRZEBA SIE ZAANGAŻOWAĆ W PRACE I POSTARAĆ TROCHĘ :) ALE PRACA JEST SUPER
Luki 2012-03-27 20:50:36
Ja tam nie wiem o co chodzi tydzien temu zaczelem i jest ok, na poczatku ciezko do systemu przwyknac bo wczesniej w excelu dzwonilem i wiecej luzu bylo tu caly czas sie rozmawia ale mysle ze zwieksza to szanse na sprzedaz na razie chyba idzie mi niezle bo 4 umowy w 6 dni zrobilem mysle ze to ok tym bardziej ze to moja 1sza robota i nie mam dpswiadczenia, co do niektorych osob to przychodza z mysla ze posiedza na telefonie poplotkuja i wysiedza do konca zmiany ja sie przykladam i mysle ze bedzie dobrze ale to sie okaże przy pierwszej wpłacie.
Lilii 2012-03-29 10:24:39
A Tobie mówiono na rozmowie o tym, że trzeba w trakcie szkolenie sprzedać 2 pakiety ?
Magda 2012-03-29 16:54:03
Wszystkim mówili,więc nie wiem skąd to zdziwienie i lament...
Lilii 2012-03-29 22:16:37
Jaki lament ?!! Mi ani mojemu znajomemu nikt nie mówi, ani na rozmowie, anie na szkoleniu !
kamak 2012-03-30 00:00:28
Nawet jeśli nie powiedziała w co wątpie to na pewno mówiła że praca polega na SPRZEDAŻY usług więc jeśli ktoś nie sprzedaje to nie powinien pracować i tyle w temacie. Zapraszam do innych call center np do trade\'a gdzie się pracuje za ( usunięte przez administratora ) ale pewnie i tam coś od czasu do czasu trzeba sprzedać aby te( usunięte przez administratora ) dostać.
Magda 2012-03-30 09:28:21
Nie wiem jak to wygląda na szkoleniu osób z Work'a, ja zatrudniałam się przez Call Com, bez żadnych pośredników i wszyscy,których pytałam dostali informację o tym,że pakiety są potrzebne aby przejść szkolenie. Powiem więcej, tą informację dostałam już na rozmowie kwalifikacyjnej. Może dlatego ciężko mi uwierzyć,że ktoś był o tym niepoinformowany. Co do samej pracy,to może do najlepszych i najłatwiejszych nie należy,ale sprzedaż to sprzedać. Więc tak,jak ktoś już zauważył- nie robiąc umów, stajemy się mało wartościowym pracownikiem, więc nic dziwnego,że zwalniają ludzi. Przykro mi,ale minęły już czasy- czy się stoi, czy się leży- 400 zł się należy... W każdej pracy czegoś od nas wymagają i trzeba swoje obowiązki wypełniać. Idąc prostą logiką- w pracy polegającej na sprzedaży, trzeba sprzedawać. Dlatego jeśli ktoś myślał,że przyjdzie do pracy, posiedzi przy komputerze,popierniczy głupoty klientom i zarobi miliony, to źle trafił. Nie powiem,bo ogólnie nie jest tak super i kolorowo, jak miało być, ale bądźmy szczerzy- tak jest wszędzie. Pracodawcy obiecują złote góry,a jedyne z czym możemy się później spotkać to góra,ale gnoju...
była pracownica 2012-04-07 12:16:17
Wystarczy że przez trzy dni pod rząd nic nie podpisałam na biznesie i automatycznie otrzymałam wypowiedzenie od szefowej; więc trzeba się liczyć z tym, że jeżeli ktoś nie umie( usunięte przez administratora )ludzi bądź nie ma szczęścia to długo nie zawita
sss 2012-04-23 17:24:37
czyli mogę zrezygnować w którymkolwiek dniu szkolenia bez żadnych konsekwencji ?
ąąą 2012-04-24 08:14:45
Tak, w każdej chwili trwania szkolenia można zrezygnować i w każdej chwili trwania pracy też można zrezygnować bez dodatkowych kar ponieważ to jest umowa na zlecenie, czyli umowa śmieciowa
pepe 2012-05-14 00:49:15
Ja miałam ( usunięte przez administratora )netto wypłaty ale 20 umów podpisałam a ciekawe ile ty?
słuchawka 2012-06-18 21:18:43
A co w przypadku kiedy w trakcie szkolenia będę miała pecha i nie sprzedam żadnej umowy?? Nie zostanę przyjęta??
ącki ędward 2012-06-20 10:34:36
jeżeli zakończysz szkolenie bez podpisanej umowy, a to się bardzo często zdarza wtedy no trudno nie jesteś przyjęta, , to jest dla Ciebie też sprawdzian czy się nadajesz, i nawet lepiej że nie zaliczysz szkolenia, bo jeśli zaliczysz to jak nie będziesz sprzedawała to i tak wylecisz od razu, więc to jest inf czy to jest dla Ciebie. Jest to najtrudniejszy rodzaj pracy na słuchawce i nie każdy jest w stanie sobie poradzić
kacha 2012-06-21 15:32:04
ale są tacy co sprzedają i 5 dziennie, wiec nawet jak nie sprzedaż to dużo się nauczysz i w innej firmie sobie poradzisz, wystarczy mieć gadane.
niezadowolenie 2012-08-25 12:11:04
koszmar!
katastrofalne warunki
pensja uzależniona od umów
których się w ogóle nie da zrobić
baza kontaktów z kosmosu wzięta
proponowanie gorszych warunków niż proponuje obecny operator
to szaleństwo że oni istnieją
lala 2012-08-26 21:01:55
ja przez callcom zadłużyłam się - tyle płacicie że nie wiadomo co pierwsze stanie - mi stanęła szczenkia jak zobaczyłam wypłatę z tej ****** firmy! Macie w czterech literach wszystko, ludzie odchodzą ze stażem, z ogromnym doświadczeniem a Wy nic, jakby nigdy. Pracujcie za 1 zł/h na projekcie wlr, pracujcie aż Wam się odbije i zostaniecie bez mieszkania i kasy bo wypłata znikoma!!!!
zresztą firma robi się niewypłacalna
equimed 2012-09-01 11:25:47
Najgorszy pracodawca w Olsztynie - nie ma takiej firmy w Olsztynie gdzie się TAK obiecuje, a potem nie masz za co żyć !

wgl szkoda słów bo to co tam się dzieje nie jest do opisania, to trzeba zobaczyć, bo takich akcji nie zobaczysz nigdzie - tylko nie myśl że cokolwiek zarobisz
jaja 2012-09-11 18:12:35
dalej baza sie zacina?
Big N zmieniła coś ofertę?
mmnj 2012-10-16 19:40:16
firma jeszcze istnieje?
ja 2013-05-29 08:41:29
gdzie teraz jest biuro
Krasnal 2014-03-25 23:48:16
Jeszcze nie spotkałem call center, które miałoby atrakcyjną podstawę. Podstawą w takiej pracy to jest umiejętności sprzedażowe. I raczej od tego należałoby uzależniać swoją wypłatę.
Basiak 2014-04-16 09:55:47
Orientujecie się czy przyjmują cały czas nowych ludzi do zespołu bo jestem w trakcie zmiany pracy i szukam nowych kierunków. Dzięki za info.
Jarek 2014-04-28 19:34:26
@Basiak, jasne, że poszukuja, nawet na stronie callcom masz oferte pracy na stanowisko Konsultant call center.
podwodny wojownik ognia 2014-11-14 17:14:17
a możecie pisać konkretny a nie dawać jakieś znaki dymne? jeśli już piszecie o atrakcyjnym wynagrodzeniu tu podajcie konkretną kwotę a jak nie mozecie z jakichś powodów, nie wnikam, to chociaż bardzo przybliżone kwoty. a system prowizyjny? muszę też wiedzieć czy ich call center różni się czymś od innych firm
xcxz 2014-12-19 01:04:06
za moich czasów - sprzedawało się netię (z gorszą ofertą niż tepsa:P ) kasa była tragiczna. nie mówiąc już ze wypłata była 20-któregoś ale nast msc. Tzn zatrudniając się w maju, 1. wypłatę miałeś 20-któregoś lipca. Kasa mała, bo sprzedać umowę w tamtych czasach to była porażka (j/w netia nie miała nic), a sama podstawa to 700pln może
jasne 2016-05-07 21:29:25
Jako kierownik call center rzeczywiście można liczyć u nich na zatrudnienie na dobre umowy. Ciekawe tylko czy wypłata pojawia się na czas, wiecie? Dobre benefity są całkiem niezłe u nich, więc nie ma co narzekać.
Zostaw swoją opinię o CallCom - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CallCom