Hambex

Wrocław

Opinie o Hambex

poszukujacy 2010-03-18 15:02
robił tam Ktoś, warto pytać tam o pracę?
NN 2012-02-10 17:33
Uważajcie na te firmę. Przekonałam się o tym na własnej skórze.
truly truly 2013-01-06 00:20
A może ktoś coś więcej napisać w jaki sposób ta firma Wam nie odpowiada? Mam tam propozycje pracy ale po waszych komentarzach poważnie się zastanawiam.
JWR 2013-05-01 18:14
Atmosfera ok:) Pieniądze są ,a i lodówka pełna :)
JWR 2013-05-09 13:42
Tak to prawda praca jest ok ale magazniezy sa nie ok od kierownika po głownych magazynierow magazynierow i innych. a lodowka nie jest pelna to nie prawda lodowki pelne maj inni ci wyzej postawieni od zwyklych magazynierow
MŁODA 2015-08-13 14:55
JA PRACOWAŁAM 5 LAT W TEJ FIRMIE JEST O.K TYLKO ZALEŻY NA JAKICH LUDZI TRAFISZ Z TEGO CO WIEM TO SIE PRZENIESLI Z GWARNEJ.POZDRAWIAM.
qw 2015-10-27 11:18
na jakim stanowisku pracowałeś, jakie są naprawde minusy pracy tam?? czy są jakieś plusy?? Jak z wynagrodzeniem i zmianami pracy??czy odciągają pieniądze za uszkodzenia,przeterminowania,braki??
nk 2016-07-10 22:23
A wiadomo czy mają jakieś oferty pracy? zależy mi na zatrudnieniu.
Iza 2017-08-08 09:29
Jak wygląda praca w firmie Hambex? Czy ktoś pracuje? Można liczyć na jakiś awans? To ważne dla tych, którzy będą aplikować i zależy im na rozwoju w firmie i awansowaniu na różne szczeble poprzez np. szkolenia wewnątrz firmy.
Zostaw swoją opinię o Hambex - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hambex