Opinie o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WPRT - ŁÓDŹ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WPRT - ŁÓDŹ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Michał Nowy wpis

A dlaczego firma została przejęta ? I przez kogo?

Lidia Nowy wpis

Czy ktoś z Was obecnie pracuje w WPRT - ŁÓDŹ? Jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w firmie znaczące zmiany, które mogą być istotne dla osób zainteresowanych pracą w firmie? Każda rzetelna informacja może być bardzo pomocna.

były pracownik WPRT Nowy wpis
@Lidia

WPRT nie obsługuje już Łodzi, strefa została przejęta od marca 2015 przez firmę ENEVA, a obecnie Huapol........

sammmol Nowy wpis

olo, gdyby wsrod pracodawcy i pracownikow bylo wiecej zaufania to takie rzeczy nie mialyby miejsca. wierze, ze wszystko jest do osiagniecia gdy sie tylko chce

EX-WPRT

Pytanko do kolegów z WPRT , wypłata za luty zgadzała wam się kwotowo. Bo mnie się coś wydaje że z godzinami mnie orżnęli. Gdzie mogą być paski do odbioru ???

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WPRT - ŁÓDŹ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Żwirek

"Łał" robi się ciekawie, ale lecą po Pani dyrektor, nono ciekawe jak tam ma się były swiecznik na Narutowicza wszystkie paczki spakowane, ciekawe co porabia "Wełniany" ?

monter

BT na krzywdzie innych zawsze budowała swoją karierę, nie jedną osobę skrzywdziła i teraz pokazała w pełni swoją fałszywą osobę.

SAS

WPRT ! krawaciarzu prezesino !B.T ! Spotykamy się w sądzie za niewyplacenie należnych pieniędzy za wykonane zlecenia

Żwirek

Jak bym tylko raz nie miał zapłacone to było by to ostatni raz jak bym Panu kierownikowi, specjaliście, doktorowi, menadzerowi został i pracował.....:-))

mój ID już wolny

a no ma takie że za nadgodziny miałeś zapłacone i nie targała cie o nocy żebyś 500 metrów koło płota rozwijał bo abonent nie działa....w relacomie są takie jazdy

oszukany
@mój ID już wolny

Lepiej abym się nie wypowiadał na temat tej pani, jedynie co potrafiła to zabrać wszystkie przywileje pracownikom, manipulować, kłamać i oszukiwać. Nie przypisujcie jej zasług na które nie zasługuje. Dobrze że kariera jej dobiega końca to może już nikogo nie skrzywdzi.

żwirek

Co ma piernik do wiatrka z B.T. tu sie o robocie pisze, jakie ta Pani ma zasługi ?

mój ID już wolny

a tak w ogóle docenićie panią B.T ci co przeszli z wprt.

mój ID już wolny

pożegnałem się z tym syfem(biedacomem) 4 lata temu,piszcie co chcecie,pracuje w normalnej firmie i wiem że żyje.Nikt mi nie powie że jest fajna amosfera i można zarobić.....chyba na suchy chleb z wodą (usunięte przez administratora)

Edzio

Widać, że firma się postarała, miejmy tylko nadzieje, że to nie jest chwilowe ;)

GrubyBenek

Cisza Cisza bo jednak nie jest tak źle :)

dysp. po delegacji

co tu tak ucichło, wystarczy wyjechać na tydzień i (usunięte przez administratora) przez tydzień nie głaskałem mychy i widżę zastój. Dla tych którzy jeszcze są w wupeerte, miejsce czeka przychodźcie bedzie weselej... a na kolacje...czyli fasolka...i nie tylko..

Figofago

nie jest zle...tak naprawdę robota ta sama tylko nazwa firmy się zmieniła

Cassini

wydaje mi się, że koledzy mają rację. W firmie musiało się zdecydowanie polepszyć. Odnoszę wrażenie, że wynajęli firmę propagandową. Z niecierpliwością czekam na komenty po wypłacie, chociaż na zachętę powinni się rozliczyć na 100% co by nie zniechęcić monterów-referentów

obserwator

Popieram Zenka, faktycznie jest ok, pracujemy zgodnie z grafikiem. Tak naprawdę na chwilę obecną nie mam się do czego doczepić.

krzysztofjarzynazeszczecina
@obserwator

................cuda, cuda ogłaszają.

Żwirek

Jesteś żałosny chłopie, co masz kredyt, alimenty, żonę w ciąży, myślisz, że złapałeś pana boga za nogi, będziesz jeszcze żałował swojej decyzji, jak czytam ta propagandę to mi ręce opadają, pewnie wasi przełożeni i pryncypałowie kazali, Wam przedstawiać firmę w samych superlatywach, a z tego co wiem to nie jest tak dobrze, a po za tym to fakt.. ................cuda, cuda ogłaszają. A mi wyszło wszystko :-), śmieje się takim jak Ty w twarz, bo ja siedzę sobie w dom i wale to wszystko, a Ty pewnie zapierdzielasz........zrób 200 %, normy wszyscy będą zadowoleni, pozdro dla tych na Łąmżingu..... i tak trzymać.........

@Żwirek

Chłopie naprawdę.... daj sobie spokój :) jesteś jedyną osobą która się tutaj tak negatywnie udziela... FAKT jest taki, że nie jest źle...

@Edzio

Widzę, że niektóre osoby dobrze odrobiły lekcje z merytorycznego agitowania, jaka ta firma jest "cacy", ale to nie mój cyrk i nie moje małpy. I siup...

@Żwirek

Portal został stworzony z myślą o tym, żeby pracownicy mogli szczerze wyrażać swoje opinie. Obiektywniej by było, gdyby więcej osób dołączyło do tej dyskusji. Nie chodzi o to, żeby się wzajemnie obrażać, mamy sobie pomagać.... Stwierdziłem, że firma się postarała, BO SIĘ postarała... co będzie dalej?? , czas pokaże.

północ
@Edzio

Zgadzam się z Tobą Edzio w 100%.

nie dla enefy
@Edzio

Ci co nie są pracownikami WPRT to niech tu lepiej nie piszą, tylko na stronie swojego obecnego pracodawcy piszą te swoje ochy i achy, bo my i tak nie przejdziemy. każdy dobrze wie jak jest i ta wasza propaganda nic nie zmieni

żwirek

No to tylko pozazdrościć koledze Zenkowi, normalnie żyć nie umierać, (usunięte przez administratora), pełen wypas co chcieć więcej, taki sarkazm, haaaaaa.

Zenek
@żwirek

Kolego,zachowujesz sie jak pies ogrodnika... to, ze Tobie nie wyszło i jesteś zakladam nieudacznikiem zyciowym... nie oznacza, ze inni maja byc tacy jak Ty, kto nie ryzykuje ten nie zyskuje, my zaryzykowalismy i jak narazie nic nie stracilismy wiec wyluzuj troche chłopie bo dlugo tak nie pociagniesz. Ps to nie tylko moja opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o WPRT - ŁÓDŹ - Łódź

WPRT - ŁÓDŹ
2.2/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Zabraniecka 8
    03-872 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042