Opinie o Mostostal Export w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mostostal Export. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mostostal Export o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Export w Warszawa

leszek

W latach 1988-1989 pracowalem przez Mostostal Export Warszawa w NRD Baumaschinen w Halle oraz Gissag w Lipsku ,poszukuje swoich akt osobowo płacowych Zna ktoś aktualny namiar na Mostostal export? Adres telefon?

Agnieszka
@leszek

Witam. Mój mąż też tam pracował i szuka kontaktu by zebrać dokumenty (Rp 7) do renty - poważnie choruje. Jeśli Pan zna obecne archiwum firmy bardzo proszę o adres. Będę bardzo wdzięczna (tel.606247269)

Agnieszka
@leszek

Witam, mój tata również tam pracował i szukamy kontaktu. Potrzebne jest Rp-7 do emerytury.

Mariusz5641 Nowy wpis
@leszek

Witam Panie Leszku czy znalazł Pan jakieś namiary na ta firmę? Też poszukuję swoich akt i nikt nic nie wie. Proszę o kontakt

Mariusz5641 Nowy wpis
@Mariusz5641

Witam czy ma ktoś namiary jak uzyskać zaświadczenia o dochodach rp-7

Bernadeta Nowy wpis
@Mariusz5641

Witam czy mostostal export nie zmienił nazwy na MSX Resources?

Ania Nowy wpis

Ile firma już jest na rynku?

Czy coś dzieje się w firmie?

Dzień dobry. Jeżeli ktoś z Państwa zna jakiekolwiek kontakt lub aktualny adres do siedziby spółki lub jest w posiadaniu informacji o miejscu przechowywania kat osobowych bylych pracowników, będę wdzięczny za pomoc.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mostostal Export? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
rata

nie sądzę, by każdy miał taką umowę.. nie zapowiada się to po przeczytanych wpisach

maz

Syf

karol

wiosna idzie świat budzi się do życia, tak samo branża budowlana więc liczę że może w Mostostal Export się też coś ruszy i będą jakieś zatrudnienia, w sumie kraj się buduje zleceń nie brakuje więc może się uda i będą etaty do wzięcia w tej firmie. jeśli macie jakąś wiedze na ten temat to prokszę podzielcie się nią tutaj

pan frytek

jestem gotowy podjąć zatrudnienie w Mostostal Export, mam liczne doświadczenia zawodowe w budowlanych sprawach. wiem że jest sroga zima, jałowy sezon, ale czy mimo wszystko są jakieś zlecenia i stanowiska do wzięcia teraz? ewentualnie póki co mogę podjąć się pracy biurowej zeby dotrwać do wiosny, da się?

zbylo

Ostrzegam wszystkich którzy mają zamiar nawiązać współpracę z tą firmą. Generalna zasada u nich to -nie płacimy jeżeli nie musimy. Jeżeli macie zamiar wykonywać jakiekolwiek usługi to tylko gotówka przed robotą. Pozdrawiam wszystkich

Były - 2013-08-20 13:19:26 olgierd - 2013-04-28 11:04:42 Czemu niby beznadziejni? Jakiś przykład na ta beznadziejność? Wie ktoś może, coś o planach rozwoju firmy na najbliższe 5 lat, typu: rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne, może nowa oferta produktowo-usługowa, jakieś inicjatywy i projekty? Chciałbym pracować w rozwijającej się firmie, z perspektywami, a nie dążeniu ku upadkowi.Witam.Uważajcie na firmę Most-Tech z Radomia, były Mostostal Export. Wyzysk całkowity, brak na wypłaty.Nawet chłopaki strajk urządzili w niemczech żeby zmusić firmę do zapłaty wynagrodzenia. Więc uważajcie na tą firme. To co mówią w biurze mija się z prawdą na miejscu w niemczrch.

Były

Beznadziejna firma, beznadziejni zarządzający... Nawet świadectwa pracy ten z kadr nie umie wystawić porządnie...Dopiero trzecie jest o.k.

Złośliwośc ludzka nie ma granic.

hanys - 2011-03-19 12:24:25 Mnie tez ta lajza zrobila zla opinie.Naklamal ,ze niby zlapal mnie jak pilem piwo i opuscilem stanowisko pracy.Klamstwa te mysli ze uchronia go przed odpowiedzialnoscia.Jest to gosc bez honoru klamca i zlodziej /oklamuje na godzinach/Jak spotkacie go na swej drodze to czujcie sie juz oklamani.(usunięte przez administratora). Każdy wie , że ci co piszą źle o kierownictwie lub o Firmie Mostostal (usunięte przez administratora) Ja tam pracowałem i złego słowa nie powiem. Wiem na co się godziłem i to dostałem, czasami troszkę później., ale było.

hanys

zk

Chciałem jeszcze ostrzec przed tym zboczencem (usunięte przez administratora).Wydaje mi sie ,ze ma duze ciagoty do facetow. Wogole taki zniewiescialy.Jak wszyscy tacy w tej firmie kierownicy to katastrofa.(usunięte przez administratora).Uwazajcie na typa.

anonimmmm

Ta firma to jedno wielke pośmiechowisko, pracowałem (usunięte przez administratora)poza jezykiem wogule nie zna sie na wentylacji, nie jednokrotnie pieniadze nie przychodzily na czas, odradzam nigdy wiecej nie bede pracowal w tej firmie, TYLKO DLA DESPERATOW!!!!!

MONTER

jezeli ktokolwiek z was wybiera sie do tej firmy.......zyczę powodzenia..ani pieniędzy ani satysfakcji z pracy-kadra kierownicza-bagrowski,gruszewski,pakulski-banda niezrównoważonych idiotów-idioci którzy wyrózniaja się tylko znajomościa języka-zero znajomosci branzy cwele poprostu.....odradzam

WAZAP

jak ktos może to napiszcie co i jak bo moi znajomi też mają tam jechać. PLS!!!

gregor 802

Witam chłopak czytam gównie opinie negatywne o mostostalu mam kilka dni do wyjazdu i zastanowienia nad tym jestem monterem wentylacji chcą mnie skierowac do hamburga na budowe na dziendobry dowiedzałem sie ze nie zwracjaja za badania lekarskie dojazd na własny koszt na razie jest to do przyjecia ponieważ juz takie cos przechodiłem w addecco syf na maksa odradzam na czysto zostanie ci 15 /20 zł po mieszkaniu dojazdach jedzeniu przelocie i mozesz nie dostac czeku a jak sie skonczy kontrakt w połowie miesąca to musisz poradzc sobie sam maja cie (usunięte przez administratora).jezeli ktos tam jest w hamburgu bądz pracuje przy wentylacji w mostostal export prosze o jakies opinie chłopaków z budów bo w biórze niczego sie raczej nie dowiem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Export - Warszawa

Mostostal Export