Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ml delikatesy-anielewicza

Pracowałeś w firmie ml delikatesy-anielewicza i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
daro - 2012-01-16 20:05:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] na cenach przykładowo kupujesz pasztet dziadunia a płacisz za baleron i tak jest za każdym razem,ryba jest śmierdząca...dalej mnie sie niechce wymieniać...zrubcie coś z tym sklepem
zdjecie uzytkownika
zenon - 2012-09-05 15:49:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No cóż nie raz zwracałem uwagę na uprzejmość i kulturę obsługi w tym sklepie , ale to za wysokie progi jak dla pracowników
zdjecie uzytkownika
boooba - 2013-01-20 19:15:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najgorsza jest obsluga... zwlaszcza te panie przy wedlinach i miesie... tragednia
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-09 22:01:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czołem. mam pytanie: jak w firmie ML Delikatesy - Anielewicza traktuje się pracowników? Jaka jest atmosfera w pracy i jakie stawki są proponowane?
zdjecie uzytkownika
Palatazin - 2015-07-18 11:52:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Boziu jacy malkonteci
A zastanawiał się ktoś z was, jak to wygląda z drugiej strony ??
Polaczki cebulaczki
zdjecie uzytkownika
dziwak - 2015-09-09 20:23:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najprościej to jest wylewać żale na forum. @Palatazin z drugiej strony też wcale nie musi wyglądać najlepiej, jeśli relacje między pracownikami są niekorzystne to niestety klienci to odczuwają. Wszystko zależy od ludzi, jeśli atmosfera się tam poprawi to wszyscy będą zadowoleni, i pracodawca jak i klienci.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ml delikatesy-anielewicza

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: