Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ml delikatesy-anielewicza

Pracowałeś w firmie ml delikatesy-anielewicza i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
daro - 2012-01-16 20:05:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] na cenach przykładowo kupujesz pasztet dziadunia a płacisz za baleron i tak jest za każdym razem,ryba jest śmierdząca...dalej mnie sie niechce wymieniać...zrubcie coś z tym sklepem
zdjecie uzytkownika
zenon - 2012-09-05 15:49:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No cóż nie raz zwracałem uwagę na uprzejmość i kulturę obsługi w tym sklepie , ale to za wysokie progi jak dla pracowników
zdjecie uzytkownika
boooba - 2013-01-20 19:15:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najgorsza jest obsluga... zwlaszcza te panie przy wedlinach i miesie... tragednia
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-09 22:01:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czołem. mam pytanie: jak w firmie ML Delikatesy - Anielewicza traktuje się pracowników? Jaka jest atmosfera w pracy i jakie stawki są proponowane?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ml delikatesy-anielewicza

Twoj email:
Wiadomość: