Opinie o BPO-TEAM business process outsourcing w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BPO-TEAM business process outsourcing. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BPO-TEAM business process outsourcing o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO-TEAM business process outsourcing w Bielsko-Biała

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BPO-TEAM business process outsourcing? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Były współpracownik Nowy wpis

Człowieku uciekaj jak najdalej od tej pseudo firmy bo ani grosza nie zobaczysz. (usunięte przez administratora) i bezczelność

maruda

i będą znikać wpisy, obie Panie mają dość obrażania ich niewinnych postaci. Pani [usunięte przez moderatora]. i Pani [usunięte przez moderatora]. oby wam się już nic nigdy w życiu nie udało!!!!! A wszystkich naiwnych który mają nadzieję na kasę informuję dostaniecie figę z makiem!!! [usunięte przez moderatora] rulez!!!!!

Hor bud Horodyski Nowy wpis
@maruda

Prosze o kontakt wszystkich pokrzywdzonych 695712246 I wspolne dzialanie

kris

koliber - 2012-07-17 23:03:58 Ktoś chciał wyprowadzić trochę kasy z firmy? Pachnie to prokuraturą , telewizja też się tym zainteresuje.Mam pytanko do was wszystkich Siedzimy i czekamy na jakiś cud że nam zapłacą a może by tak złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa co wy na to czekam na odpowiedz PS Panie sobie siedzą i się śmieją z nas że nic nie robimy pora się zabrać za takich ludzi I pokazać że skończyła się bezkarność Pozdrawiam

Hor bud Horodyski Nowy wpis
@kris

Prosze o kontakt 695712246 Pomoge I prosze wszystkich oszulanych o pilny kontak firma istniej jest sprawdzona przez firme windykacyjna prosze nie dzialac na wlasna reke, prosze o kontak razem odzyskamy co nasze pozdrawiam I glowa do gory

niezadowolna

nie pajacuj, wiesz że nic nie wskórasz! Te [usunięte przez moderatora] nic nie mają, musiał byś je pozbawić biżuterii :)

Hor bud Horodyski
@niezadowolna

Klamstwo prosze nie sluchac troli firmy bpo Firma istniej I ma sie dobrze w oszukiwaniu ludzi pomoge odzyskac pieniadze 695712246

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie BPO-TEAM business process outsourcing? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kris

Po kilku telefonach myślałem ze cos się ruszy ale nic się nie rusza , ludzie chcą kasę ale czekają aby ktoś im dostarczył ja do domu a bez małego wysiłku z waszej strony ja nic nie mogę zrobić Czy wysłanie umowy i nie zapłaconych faktur to taki wielki wysiłek ŻAL MI WAS Pozdrawiam

Hor bud Horodyski
@kris

Pomoge odzyskac pieniadze 695712247 prosze o kontakt

Remik

Co aktualnie słychać w firmie? Czy potrzebuję ludzi do pracy?

Lidia

Czy w firmie BPO-TEAM business process outsourcing są jakieś możliwości, aby awansować na wyższe stanowisko? Dla osób, które chcą się rozwijać w firmie poprzez awans i zastanawiają się nad aplikacją do firmy jest do ważna informacja.

gitRA

jak to nie istnieje? to dlaczego w takim razie nadal firma jest w krsie nadal aktywna i działa bez problemów ich strona internetowa? ciekawe skąd ty przyjacielu masz takie informacje, pewnie nawet nie jestes w stanie podac źródła żadnego które to potwierdzi

smiechu warte
@gitRA

cóz to za bzdury wypisujesz...jaki krs???? ta firma nigdy spółka nie była

zdziwiony

Brak słów.....przecież ta Firma w ogóle nie istnieje !!!

zdziwiony

Ludzie...ta Firma nie istnieje od 3 lat, jej żywot był bardzo krótki zaledwie kilka miesięcy:P

tamara

szkoda wielce że nie posiadają niestety swoje strony internetowej bo to świadczy o tym jak dbają o swój wizerunek i marketing, ciekawe w takim razie jak dbają o szeregowego pracownika. oczekuję że mój przyszły pracodawca będzie idealny, jestem studentką na katedrze HR, już uważam się za specjalistką i ze specjalistami chcę pracować

Ropos

Na dobrą sprawę nie mają swojej strony internetowej więc ciężko uzyskać jakieś informacje na temat aktualnych ofert pracy. Podejrzewam, że pozostaje oczekiwać ofert na portalach zewnętrznych. Zajmują się co prawda outsourcingiem tak modnym w ostatnich czasach, ale czy mają aż tylu wykwalifikowanych w tej dziedzinie pracowników?

sąd

Ale egzekwowali. Problem w tym, że w sytuacji kiedy osoba, od której egzekwujesz należność, nie ma nic (oficjalnie oczywiście), to choćbyś uszami klaskał to nic nie zmieni faktu, że zostałeś z wielkim minusem.

ana

Co zrobiła? Delikatnie mówiąc oszukała, okradła. Pozytywy: popracujesz dwa miesiące za darmo, bo potem się już zorientujesz, że ta" Pani", nie płaci. Finansowo super.......... Obietnice piękne. Będziesz miał szczęście jak ją zobaczysz i swoje pieniądze.

ktos

no ciekawe cos w tym jest bo tez slyszalem ze samozwancza pani projektmenadzer sylwia znowu kolejne firmy i ludzi wywala w kosmos mam nadzieje ze szybko sie poznaja bo ja juz sie nie dam wkrecic w jej przekrety nie wiem jak smie jeszcze dzwonic i proponowac prace niech se mozg zrestartuje wstyd

A gdzie się można zgłosić?

oto

Ha ha ha (usunięte przez administratora)jak się nazwała pani projekt menadżer znowu wojuje i kolejnych ludzi wywala w kosmos a z tego co mi wiadomo to już jej czwarta firma w której robi to samo. Dzięki za info już wiemy gdzie się zgłosić po odszkodowanie

strachy na lachy

i znowu usunęli wpisy...

niewidzialna ręka sprawiedliwości

(usunięte przez administratora) podobno targi się nie odbyły w terminie hm... ciekawe dlaczego

lion

człowieku poczytaj opinie zanim zadasz kolejne pytanie ! ta firma już nie istnieje, [usunięte przez moderatora] kilkadziesiąt osób i zwinęła się

Zostaw merytoryczną opinię o BPO-TEAM business process outsourcing - Bielsko-Biała

BPO-TEAM business process outsourcing