Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Dyrektor Sklepu - ogłoszenia na wszystkie wojewódz

Ciekawe....

zosia ta

a ilu macie administratorów zamiast kierowników w regionach? wspolczuje im. daja z siebie wszystko a kasa jak sprzedawca prawie. zal. powazam was..

tentego

No tak srednio z premiami, KZ i DS ojjj... to moze sie chwalic a sprzedawca to ... no dobra. kazdy chce zarobic, ale czemu Ci, ktorzy robia najmniej dostaja najwiecej>?? Ja sie pytam? nie zluje im, sie niby starali i niby im sie nalezy, ale czemu ja mm robic na ich sukces zawodowy... jeszcze chwile poczekam..

chkdsk

pati! premię też przecież będziesz miała. hahaha!

miki

Ta sypną wam ale piaskiem w oczy a nie premia hahaha

hmmm

150% planu dokladniej

stantutaj

jakie premie w lubuskiem szczególnie DS i KZ?

pati

ktoś sobie jaja robi !!!!!!!!! niecałe 1000 zł na rękę i 3/4 etatu.

losenna

hahahaha, to wy chyba zrobiliście 200% planu, że takie premie macie

gość

Czy to prawda ,że zamykają któryś z salonów w pomorskim ?

pomorskie

u nas w sklepie 12zl/h plus fjne konkursy sprzedazowe np w tym miesiacu kazdy na lepka po 4 tys premi.. czyli pensja 5,500kola.. w zadnym innym sklepiej tyle nie zarobisz.. jednak musisz liczyc sie z ciezka harowka ;///// i stresujaca praca

Ciekawa

Witam wszystkich, wiecie może ile zarabia kasjer/sprzedawca w centro? Ile ma za godzine? Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

mohito

jedna mądrzejsza od drugiej .Lepiej sie pilnujcie bo będą żółte kartki :P

kkkkk

bidronka - 2013-06-18 10:07:03 U nas tysiak na 3/4 na czysto żenada . A premie jeszcze większy smiech jak zwykle dostali najwięcej DS i KZJak tak bardzo chcesz dostać więcej to startuj na DS lub KZ

bidronka

biba

Widać żal komuś dupe ściska, że Chorzöw zmienił się !ciekawe kogo tak to boli?syf to był kiedyś.

kibic blond klocka .......

Dzisiaj byłam w chorzowie w centro jednym słowem syf kilka mogila jakieś inne zasady są teraz w tym sklepie to na miarę lumpexu 2 sprzedawców jakieś niedoroby ......hhheeeee tak trzymać szuja ekipa cool na twoim poziomie i ta czystość .....uuuuuu lepiej na śmietniku

zzz

premie są! i to bardzooo duze! oby tak dalej

lol

nie Rumia.Na 3/4, 900 zł.Każdy jakoś sobie poradził żeby poszukac nowej,lepiej płatnej pracy

sarna

A ile Wam dawali w Rumi na 3/4 etatu bądz tez administratorom ? i ile było wcześniej ?u nas tez obcięli oczywiście sprzedawcom .

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o