Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

tttt

szczerze? jak dla mnie to nie jest praca na dluższą metę...cały czas szukam czegoś innego i mam nadzieje ze wkoncu uwolnie sie od centro. Ciagla kontrola ciagle narzekanie ze sie nie staramy ze slabe wskazniki a nikt nie doceni tego ile ta praca nas kosztuje pod wzgledem psychicznym i fizycznym , uzeranie sie z klientami itd szkoda gadac

Proszę o opinie pracy w Centro Toruń.Jest obecnie nabór pracowników jestem zainteresowana jak się w tym sklepie pracuje.Oczywiście wiadomo,że głównie zależy od osób zarządzających,ale atmosfera panująca w sklepie jest do zaakceptowania ? dlaczego przyjmują nowych ludzi ?

lol
@Karolina

nie polecam póki rządzi tam pani (usunięte przez administratora) straszna osoba która nie szanuje niczego i nikogo.lepiej szukaj czegoś innego bo tam i tak długo sie nie utrzymasz

zainteresowany

proszę o opinię pracy w Centro Plaza Toruń.Widać nowe twarze,zostały przeprowadzone roszady ? czy jest to praca do utrzymania się w tej Firmie choćby przez jeden rok.Jakie są zarobki ?

ukkek

a jest ktoś kto pracował w Centro w manufakturze w Łodzi i mógłby sie na ten temat wypowiedziec?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
odbita

Praca ciężka, tony butów do noszenia każdego dnia, no ale nie ma co się dziwić- duży sklep, ja lubię pracować więc to mi akurat nie przeszkadzało. Sam dyrektor sklepu jak i kierownik zmiany też ok, traktują ludzi jak żywe istoty, a(usunięte przez administratora)Uciekłam stamtąd najszybciej jak mogłam ;)(usunięte przez administratora)

qq

też się zwolniłam, najlepsza decyzja w życiu. od razu znalazłam pracę, w której wreszcie ktoś mnie docenia. jestem za zgłoszeniem tego do pip.(usunięte przez administratora)

pafu
@qq

NADESZŁA WIEKOPOMNA CHWILA!!! :) ŚLĄSK UWOLNIONY!!!!

ruda

Przepraszam bardzo co za głupoty. Kiedy w Centro można zarobić 3000 tys zł ? Chyba brutto? Coś Ci się pomyliło.

brbbbrrbrbrbr

a czy jest moze ktos kto pracowal na 'umowe-zlecenie' i nie dostal ani tej umowy ani pieniedzy?

IFI

pracowalam w plazie w kuj pom.. kasa byla duza..3000 za nic nierobienie i to na 3/4 etatu... ale nawet na ta kase bylo za ciezko;/ polecam L4- NAJLEPSZA OPCJA

bor

szczerze jak widze centro i przypomne sobie prace to mam ochote tam wejsc i kupe postawic na srodku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elsa

Powiem tylko ze w sierpniu trzeba bylo laskawie wytlumaczyc nie zrealizowanie planu cala zaloga stawala na glowach... braklo niby procenta bo pozniej okazalo sie ze plan po odjeciu zwrotow zostal zrealizowany...ale oberwalo sie grozbami itp(usunięte przez administratora). wakacje wygladaly tak ze ciagle (usunięte przez administratora) i wieczne pretensje najwazniejsze by opchnac ten chinski rozpadajacy sie chłammm....

?

ciagnijcie zwolnienia lekarskie polecam przeczekalam i dostalam prace wiekszosc pracownikow centro to ludzie z doswiadczeniem mlodzi polecam!!! znienawidzialam ten sklep i szanownego (usunięte przez administratora)

rtua

ja rowniez pracowalam i zlozylam wypowiedzenienie i chetnie sie przylacze!!!

?

Dyrektorzy nie dostali wiecej bo sami sobie tego nie naliczyli tylko dział finansowy po wczesniejszym zatwierdzeniu przez rosje. Myslicie ze w dzisiejszych czasach nie ma obozow pracy? Jednak sa! Przyjdzcie pracowac do CENTRO to zobaczycie!

...

to pewne że dyrektorzy dostali więcej?

ctp

tak, pracowałam w tym miejscu

aaaaa

Pracuje w centro i powiem że chce mi się płakać jak widze co się dzieje :/ mają nas za nic :( to smutne i rozczarowujace :( u nas na sklepie wszystkie szukaja czegoś innego... (usunięte przez administratora)

znajomy

premia przyszła obnizona dla pracowników, ale kierownicy i dyrektorzy dostali normalnie albo więcej:))) żal i wiocha dla dyrektorów, że źle rozpisują premie...

...

no i jest premia... zwyczajnie chce mi się płakać... pół miesiąca później i to ZDECYDOWANIE niższa... wszędzie tak jest czy tylko nam dali ochłapy?

?

(usunięte przez administratora) Najgorzej mają dyrektorzy i kierownicy bo regionalni wmawiają im, że skoro mają system zadaniowy to muszą pracować bez gadania. Chyba mają nas za (usunięte przez administratora), że nie wiemy na czym polega ten system... Zbierzcie się do kupy i nie darujcie firmie tego!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o