Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

ziko

chyba nie tylko na slasku jest taka praca od zaraz....kiedy w koncu dostaniemy te wypowiedzenia? czlowiek bylby spokojniejszy...

PRACA OD ZARAZ

JEŚLI KIEDYŚ PRACOWALIŚCIE W CENTRO NA ŚLĄSKU ,TO MACIE SZANSĘ POWROTU!PRZYJMĄ WAS WSZYSTKICH Z OTWARTYMI RĘKAMI(OCZYWIŚCIE ZA DARMO),HAHA.TERAZ TYLKO WARUNKIEM JEST WYKONANIE TELEFONU DO REGIONALNEJ I ZACZYNACIE OD ZARAZ.BEZ PYTAŃ,BEZ REKRUTACJI,TERAZ TAKICH PRACOWNIKÓW SZUKA CENTRO.PEŁEN PROFESJONALIZM.

lila

Umywanie raczek przez niektorych jest obrzydliwe.

bunt

Wiem,że w najgorszym wypadku ,będą pozwy,sądy itp.Cóż z tego jak ogrom ludzi ma zobowiązania,które muszą regulować na bieżąco, a takie sprawy trwają długo.Bunt...hmmm,jaki bunt?co zrobimy ,nie podniesiemy rolet w sklepach?- i co z tego?Naprawdę w takiej sytuacji najlepsze L4.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

W przypadku nie otrzymania wypłaty za maj plus należytych wypowiedzeń co do danej umowy oraz ekwiwalentu i odprawy - wysłany zostanie pozew zbiorowy do którego juz ruszyły wstępne podpisy pod pismem, więc na miejscu wielmożnego zarządu zastanowił bym się co wyprawia igrając z ogniem, którego sami wzniecili, bo każdym głupim krokiem dolewają tylko oliwy do ognia i będą mieli opinię totalnie zszarganą to raz, wakacje w sądzie, tvn na głowie i na ich miejscu już bym się martwił co jeszcze.Czekamy na rzetelną wiadomośc a nie komunikaty jak na dworcu kolejowym pisane przez nie douczonych o prawie na wpół już odchodzących z firmy pracowników hr.Czekamy do końca przyszłego tygodnia na info, a jak nie- będzie zbiorowy BUNT!!!

putinek

Regionalni na wypowiedzeniach,ludziom oczy mydlą,by zostali.Nie wierzcie im!!!Grosza nie zobaczycie za maj!!Kto Wam to wypłaci,jak biuro tylko do końca maja?! Nooo,chyba że Władek Wam przywiezie ,jak wpadnie na kontrolę działu mrożonek,hihihi

Alle

Serze, no przecież żeby na wypłaty było za maj. Zero kumania.

ser

po co wysyylaja nam jeszcze dostawy skoro to juz koniec?

paw

A nasz nam powiedział w zeszłym tygodniu ze maksymalnie do końca tego miesiaca i ze nie będą zamykać po kilka sklepów tylko wszystkie na raz. Większość osób w biurach juz nie ma, regionalny jeden zwolniony, a drugi w przyszłym tygodniu....

kramia

nie ma byc rzadnych zamkniec. nasz regio obrabiarka mowi ze bedzie jeszcze dobrze

pol

Ile sklepow juz zamkneli

Uważam, że firma chyli się ku upadłości. Jestem wieloletnią klientką Centro i to co widzę w ostatnim okresie to już tylko upadłość tej firmy. Puste półki, gdzieniegdzie porozstawiane obuwie, personelu bardzo mało. Szkoda bo lubiłam kupować tam buty. Żegnaj Centro

ttt

U nas zatrudniona została nowa dziewczyna i dostała umowę bez problemu

pppadrk

A w co wy wierzycie, firma się zamyka , a mail był tylko po to żeby pracownicy się nie zwalniali i nie brali l4...

vcx

Jeśli Pan prezes mówi prawdę to ciekawe dlaczego nie można zatrudnić nowych osób za te które się zwolnily w sklepach. Z tego co wiem to gdzieniegdzie pracują tylko 3 osoby... żenada.....

li

Ha ha jednym slowem ta firma to same swiry a z takie zastraszanie to mobing w pracy...

opr

U nas dyrektorka nas zastraszyla że jak pójdziemy na l4 to nie dostaniemy papierów żadnych i da nam dyscyplinarne. Porażka.

zla

kiedy koniec centro jak długo ta niepewnosc potrwa? duzo osob z wszych sklepow poszlo juz na l4???

oooo

Robią z ludzi idiotów ,większych nich sami są.Dla mnie L4 najlepsze rozwiązanie ,bo za darmo wstawać i chodzić tam nie mam zamiaru.

Dzoanna

To ja pisalam z Dajaną.

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o