Opinie o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie C-Trade Sp. zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C-Trade Sp. zo.o w Jarocin

baobab

Firma jest w likwidacji od 23.06 teraz pozostaje czekać na wypowiedzenia. Muszą dać wszystkim jako likwidacja stanowiska albo firmy. Chyba wszystkie sklepy zamkniete??

dddd
@baobab

Obie dyrektorki od początku nie miały pojęcia co oznacza dobry menager... Pani Anna to już w ogóle komuna...

slupsk

Słupsk od około 3 tyg. zamknięty z karteczką "z przyczyn technicznych" :) W końcu ten cyrk z panną Anną zamknięty! Ale pani dyrektor pewnie nadal ma wszystko gdzieś (łącznie ze swoimi pracownikami). CCC na pewno przyjmie ją spowrotem z otwartymi rękoma! POWODZENIA!

Nie mierz wszystkich jedną miarą. Osoby które tu się udzielają, w sposób jaki wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć,to faktycznie prostaki. Największą winę z ten niski poziom ponoszą niestety dyr.sklepów którzy zatrudnili takich pracowników, i w porę ich nie zwolnili. Bedziecie jeszcze mieli szansę na "referencje " od swoich przełożonych,ja o swoim personelu mogę świadczyć najlepsze opinie, zasłużyli na to w przeciwieństwie do Was. Życzę powodzenia .

olsztynianka

Olsztyn zamknięty.Na drzwiach kartka z napisem: Sklep zamknięty z powodów technicznych.

l4 WYSYLASZ do ADP!!! A nie wawy

wwww
@111

l4 dostarcza się pracodawcy... Nawet jeżeli oni potem je wyślą do adp.

x

to już wszystkie sklepy zamknięte? zwolniłam się przed tym cyrkiem i nie jestem na bieżąco :D

ppp

Biedni naiwniacy ta firma tylko bazowala na takich naiwniakach, co wszystko łykali :D

ha ha

Ha ha uuu... poziom ludzi taki jak poziom całej firmy dno(usunięte przez administratora)

Skoda9

Podejście jakie by nie było osiągnęło zamierzony cel ;-) Do Rosji najlepiej jest bezpośrednio zadzwonić , zamiast pisać , ale dziękuje za radę . Pozdrawiam i życzę przede wszystkim wewnętrznego spokoju :-)

yiiuytrre to raczej Ty się licz ze słowami!!! Skoro to nie twój problem to po co się udzielasz? Nie pozdrawiam!

zyx

Kontaktowałam się już i mi powiedzieli, że dopóki nie dostałam wypowiedzenia to muszę do pracodawcy dostarczać L4... Chyba, że nie odbiorą to wtedy dostarczyć do zusu z pismem wyjaśniającym... Myślałam, że sytuacja się wyjaśni do końca tygodnia, ale jak widać się im nie spieszy...

Lepiej by było skontaktować się ze zusem w sprawie l4 bo w Warszawie już chyba nikogo nie ma. Żeby potem Pani nie miała dodatkowych problemów.

zyx

Dzięki za informację. Ja jestem w ciąży i jestem na l4... Dzisiaj dostałam kolejne l4 więc wyśle je znowu do siedziby do Warszawy bo jak na razie wypowiedzenia od nich nie dostałam... Skontaktować też się z nikim nie da...

Tak, likwidacją stanowiska. Ja jestem na macierzyńskim więc urlop bede miała wypłacony i na moim wypowiedzeniu jest napisane ze odprawa też mi się należy.

qq

Ja tez dostałam wypowiedzenie z likwidacją stanowiska pracy i z informacją że dostanę odprawę i ekwiwalent urlopowy.

zyx

A podali powód na wypowiedzeniu? Wiadomo coś o wypłacie zaległych urlopów, nie mówiąc już o odprawach?

Do mnie dzisiaj przyszło poleconym wypowiedzenie. Muszę jedno odesłać podpisane do ADP i od nich dostanę świadectwo pracy i resztę niezbędnych papierów.

zyx

I jak? dostał ktoś wypowiedzenie? Są jakieś nowe informacje z firmy?

lklhgkk

Jak po "dwuch" dniach, to pewnie i podwujnie dostałaś odprawę.... żal mi cie

lkjhgfdfghjk

nie wiem jak wy ale ja wyslalam pismo ze jezeli nie dostane odprawy to zglosze to do inspekcji i do sadu i po dwuch dniach kasa byla a pismo w dwuch egemplarzach wyslalam po polsku oraz w jezyku rosyjskim . jednak boi sie. a zrobilam tam bo w inspekcji pracy babeczka poradzila mi abym tak zrobila ale nie sadzila i nie dawala nadzieji ze to pomoże. a jednak.

łucja
@lkjhgfdfghjk

ale z ciebie tuman hahhahah słownik sobie kup ortograficzny za tą odprawę

M,K

wlasnie:/

Zostaw merytoryczną opinię o C-Trade Sp. zo.o - Jarocin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C-Trade Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w C-Trade Sp. zo.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C-Trade Sp. zo.o