Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o C-Trade Sp. zo.o / Centro

zdjecie uzytkownika
sop - 2013-04-10 22:03:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to prawda - bo jest za co. wreszcie ktoś to napisał !!!
zdjecie uzytkownika
hmm - 2013-04-10 23:15:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ekipa w kuj-pom jest super:)
zdjecie uzytkownika
Kinga - 2013-04-11 00:11:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
sop - 2013-04-10 22:03:24

to prawda - bo jest za co. wreszcie ktoś to napisał !!!
SZUJE wywalić!! Zwolnić!! z taką opinią prędko roboty nie znajdzie, zobaczy jak to jest być potraktowanym tak jak traktuje się innych....
zdjecie uzytkownika
kaska!!!! - 2013-04-11 08:52:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szuja to chyba nafurana jest bo jak inaczej tlumaczyc zaburzenia osobowosc i zmiany nastrojów!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
cccc - 2013-04-11 18:46:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja mam wielka nadzieje ze szuja ze Świdnicy wyleci.
Trzymam kciuki
zdjecie uzytkownika
jedyna taka - 2013-04-12 01:48:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jedna z wielu - 2013-03-12 12:20:21

Brawo, dla Doroty.

Może ktoś w końcu utrze im nosa.

Dorota dostawała telefony od regionalnego, a ja jako kierowniczka zmiany dostawałam od samego rana telefony od NOWEJ DYREKTORKI, ledwo wybiła godzina 8 rano, wchodziłam do biura i już telefon dzwonił, co robisz, jak dostawa, czy przyjęta, ile kartonów, czego itd. W ciągu kilku pierwszych godzin pracy było kilka telefonów. Kiedy nie było mnie w biurze bo pracowałam na sali sprzedaży wracałam i ze swojego PRYWATNEGO nr musiałam oddzwaniać do szanownej PANI DYREKTOR i 15 min referat przez tel co sie dzieje na sklepie, jak wskaźniki, jaki utarg itd. A na koniec miesiąca rachunek za mój prywatny nr wynosił 280 zł, bo oczywiście telefon służbowy miała przy sobie Pani DYREKTOR. Jeśli nie odbierałam, bo już miałam dosyć tych codziennych kontroli, mówię wam, czułam się jak upośledzona, która nie wie co ma robić, pracując dłużej od Szanownej PANI DYREKTOR, to dzwoniła tak długo i tyle razy aż sie odebrało albo oddzwoniło. A jeśli JA zadzwoniłam do Pani Dyrektor , która miała akurat dzień wolny to dostawałam takie [usunięte przez moderatora]. że w pewnym momencie to zastanawiałam się "do kogo mam zadzwonic?". Problem z UPOSEM to musiałam dzwonić ze swojego prywatnego telefonu bo oczywiście służbowy miała PANI DYREKTOR przy[usunięte przez moderatora]Niedziałający UPOS to brak internetu, no a jak brak internetu to brak dostępu do meili, a meile to świętość w tej firmie, brak telefonu wewnętrznego, bo telefon był internetowy, do nikogo nie można było zadzwonić aby poinformować o problemach w skkelpie. Hmmm wiece co wam radze? Zostawiać tel prywatne w domu albo nie przyznawać się ze macie na abonament.Grafik na marzec jaki jest dowiadywałyśmy się 28 lutego i to jeszcze z łaska, bo Pani dyrektor akurat tego dnia miała wolne. Zostałam zwolniona w piątek, a w sobote już była nowa kierowniczka na moje miejsce. I to kelnerka z pizzerii w galerii, w której stołowała się NOWA PANI DYREKTOR, chyba się dobrze zaprzyjaźniły hahahaha. Tak jak mówicie, szkolenia BHP były i chyba nadal są fikcyjne, bo tylko dostajesz kwestionariusz do podpisania i to całe szkolenie. Sufit wali się na głowe, halogeny nie działają na 1/3 sklepu i DIANA nic sobie z tego nie robi, no bo przecież taki ma wizerunek firma wobec klienta. Przyszedł meil odgórnie że kierownictwo ma robić rewizje torebek sprzedawcom. Żenada.pl, jakim prawem się pytam? Firma ma Cię za złodzieja, co ja do tej torebki schowam? Buty, kozaki zimowe??? Jeszcze trochę i nie pozwolą mam przychodzić z gotówka do pracy albo dawać swój portfel do przeliczenia ile mamy w nim pieniędzy bo będzie zaraz ze z kasy sobie dziewczyny pobrały. Koszulki pracownicze, które powinniśmy mieć raz na trzy miesiące, jak sie dostało na otwarciu tak już mija rok i nowych nie dostaliśmy, a jak personel się zmenia to koszulki noszą jedna po drugiej. Buty pracownicze również należą się raz na pół roku, a kiedy mija już ten okres to ani Pani kierownik ani NOWA PANI DYREKTOR nie wie czy się owe buty pracownikowi należą. A w procedurach FIRMY CENTRO jest jasno napisane na ten temat. Grafik, sto razy mieniany, inny jest dla regionalnego inny dostaja pracownicy. Pani kierownik na papieroska może wyjść co kilkanaście minut, pracownik palący już nie. No ale pamiętajcie, co wolno wojewodzie to nie tobie..... kasztelanie. Przenoszenie kartonów z jednego konca sklepu, w drugi, ale o tym już pisałam, przekładanie butów z gondoli na gondole, TWOJA wizja nie zawsze musi byc wizją PANI DYREKTOR. A nawet jak ma wizję PANI DYREKTOR to zmenia ją co dziesięć minut. A Ty jak ten robot całe swoje 8h w pracy przekładasz te kartony z miejsca na miejsce. W weekendy jest tylko sprzedaż, zero jakiegokolwiek przekładania ale czasami PANI kierownik wpadnie na pomysł czyszczenia pawlaczy, przy pomocy drabiny. I cały weekend skaczesz po tej drabinie i porządkujesz pawlacze. Ale Pracownicy co za dużo wiedzą bo pracują juz ok roku, są zwalniani, no chyba że podlizują sie NOWEJ PANI DYREKTTOR, przy pomocy dużej tubki wazeliny. Oj można by było tak pisać i pisać na temat tego co się dzieje na sklepach, ale czy Pani DIANA tego nie wie? Przecież są kamery HD na sklepach? Uważajcie na te barachło.

Pozdrawiam
Kelnerka... ale jaka... nie tylko prace po tobie ma, hahaha :D Jak to napisałaś, kij ma dwa końce :*
zdjecie uzytkownika
jedyna taka - 2013-04-12 02:12:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jedyna taka - 2013-04-12 01:48:46

jedna z wielu - 2013-03-12 12:20:21

Brawo, dla Doroty.

Może ktoś w końcu utrze im nosa.

Dorota dostawała telefony od regionalnego, a ja jako kierowniczka zmiany dostawałam od samego rana telefony od NOWEJ DYREKTORKI, ledwo wybiła godzina 8 rano, wchodziłam do biura i już telefon dzwonił, co robisz, jak dostawa, czy przyjęta, ile kartonów, czego itd. W ciągu kilku pierwszych godzin pracy było kilka telefonów. Kiedy nie było mnie w biurze bo pracowałam na sali sprzedaży wracałam i ze swojego PRYWATNEGO nr musiałam oddzwaniać do szanownej PANI DYREKTOR i 15 min referat przez tel co sie dzieje na sklepie, jak wskaźniki, jaki utarg itd. A na koniec miesiąca rachunek za mój prywatny nr wynosił 280 zł, bo oczywiście telefon służbowy miała przy sobie Pani DYREKTOR. Jeśli nie odbierałam, bo już miałam dosyć tych codziennych kontroli, mówię wam, czułam się jak upośledzona, która nie wie co ma robić, pracując dłużej od Szanownej PANI DYREKTOR, to dzwoniła tak długo i tyle razy aż sie odebrało albo oddzwoniło. A jeśli JA zadzwoniłam do Pani Dyrektor , która miała akurat dzień wolny to dostawałam takie zj...... że w pewnym momencie to zastanawiałam się "do kogo mam zadzwonic?". Problem z UPOSEM to musiałam dzwonić ze swojego prywatnego telefonu bo oczywiście służbowy miała PANI DYREKTOR przy d.... Niedziałający UPOS to brak internetu, no a jak brak internetu to brak dostępu do meili, a meile to świętość w tej firmie, brak telefonu wewnętrznego, bo telefon był internetowy, do nikogo nie można było zadzwonić aby poinformować o problemach w skkelpie. Hmmm wiece co wam radze? Zostawiać tel prywatne w domu albo nie przyznawać się ze macie na abonament.Grafik na marzec jaki jest dowiadywałyśmy się 28 lutego i to jeszcze z łaska, bo Pani dyrektor akurat tego dnia miała wolne. Zostałam zwolniona w piątek, a w sobote już była nowa kierowniczka na moje miejsce. I to kelnerka z pizzerii w galerii, w której stołowała się NOWA PANI DYREKTOR, chyba się dobrze zaprzyjaźniły hahahaha. Tak jak mówicie, szkolenia BHP były i chyba nadal są fikcyjne, bo tylko dostajesz kwestionariusz do podpisania i to całe szkolenie. Sufit wali się na głowe, halogeny nie działają na 1/3 sklepu i DIANA nic sobie z tego nie robi, no bo przecież taki ma wizerunek firma wobec klienta. Przyszedł meil odgórnie że kierownictwo ma robić rewizje torebek sprzedawcom. Żenada.pl, jakim prawem się pytam? Firma ma Cię za złodzieja, co ja do tej torebki schowam? Buty, kozaki zimowe??? Jeszcze trochę i nie pozwolą mam przychodzić z gotówka do pracy albo dawać swój portfel do przeliczenia ile mamy w nim pieniędzy bo będzie zaraz ze z kasy sobie dziewczyny pobrały. Koszulki pracownicze, które powinniśmy mieć raz na trzy miesiące, jak sie dostało na otwarciu tak już mija rok i nowych nie dostaliśmy, a jak personel się zmenia to koszulki noszą jedna po drugiej. Buty pracownicze również należą się raz na pół roku, a kiedy mija już ten okres to ani Pani kierownik ani NOWA PANI DYREKTOR nie wie czy się owe buty pracownikowi należą. A w procedurach FIRMY CENTRO jest jasno napisane na ten temat. Grafik, sto razy mieniany, inny jest dla regionalnego inny dostaja pracownicy. Pani kierownik na papieroska może wyjść co kilkanaście minut, pracownik palący już nie. No ale pamiętajcie, co wolno wojewodzie to nie tobie..... kasztelanie. Przenoszenie kartonów z jednego konca sklepu, w drugi, ale o tym już pisałam, przekładanie butów z gondoli na gondole, TWOJA wizja nie zawsze musi byc wizją PANI DYREKTOR. A nawet jak ma wizję PANI DYREKTOR to zmenia ją co dziesięć minut. A Ty jak ten robot całe swoje 8h w pracy przekładasz te kartony z miejsca na miejsce. W weekendy jest tylko sprzedaż, zero jakiegokolwiek przekładania ale czasami PANI kierownik wpadnie na pomysł czyszczenia pawlaczy, przy pomocy drabiny. I cały weekend skaczesz po tej drabinie i porządkujesz pawlacze. Ale Pracownicy co za dużo wiedzą bo pracują juz ok roku, są zwalniani, no chyba że podlizują sie NOWEJ PANI DYREKTTOR, przy pomocy dużej tubki wazeliny. Oj można by było tak pisać i pisać na temat tego co się dzieje na sklepach, ale czy Pani DIANA tego nie wie? Przecież są kamery HD na sklepach? Uważajcie na te barachło.

Pozdrawiam
Jak se pościelesz tak się wyśpisz, miej tylko do siebie pretensje!!! Pracownik-kocha Centro, zwolniony-nienawidzi!!! Może najpierw warto zacząć od siebie???
zdjecie uzytkownika
Zyczliwa - 2013-04-12 22:06:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kocha nienawidzi. co za prymityw to pisal Cala prawda o centro ......bagno[usunięte przez moderatora]pracy z szuja na czele ktora za swoje nieudane malzenstwo wyzywa sie bo tylko to jej pozostalo
zdjecie uzytkownika
123 i już!!! - 2013-04-12 23:36:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] sie od Diany,bo nawet jej nie znacie,a wypisujecie szmatławe bzdury,a trzeba było wiedzieć jakie w Centro było bagno zanim ona się pojawiła!!szybko byście odczuli jej brak i cieńko piszczeli jakby jej w tej firmie nie było!!!jest o 3 dekady lepiej wszystko zorganizowane odkąd Diana rządzi!!!tak wiadomo,że jak jest kontrola to już jest bee..ale jak samowolka i lenistwo do git..za leżenie to kasę jako stróż nocny na budowie możecie dostać!to [usunięte przez moderatora] tam,ale potem nie płakać za Centro i wspominac jak to tam dobrze było!!!!HA!Handel to handel i tyle!wygrywają najsilniejsi!miękie wafelki to w sklepie na półce w spożywczaku a nie w Centro!
zdjecie uzytkownika
wo - 2013-04-13 20:00:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kto wypisuje takie rzeczy jak powyżej ten nie wie w ogóle co pisze i o co chodzi w tej korporacji. to ona odpowiada ze rotacje. potrafi bardzo skutecznie manipulować ludzmi, siac plotki wierzyc w nie, zwalniać na podstawie pomówień mówiac jednocześnie "nie wierze w plotki".śmiech na sali. kto pracuje w centrali - ten wie.ona ma dwa oblicza i to jest niestety odrażające. i tutaj się przemilcza "pewne" tematy zeby sie tylko nie narazić. to wszystko.
zdjecie uzytkownika
cx - 2013-04-13 20:07:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
taaaaa i dlatego jest prowadzona rekrutacja w tym rejonie. taaa jest super kiedy przyjeżdza regionalny to jest git i czyściutko. ruda udaje ze sie zna i wysyła maile do centrali w taki sposób by wszystko "wyglądało" dobrze a nie jest. i to bardzo nie jest. a kiedy regionalny odjeżdza to robi "swoje", olewa kompletnie sytuacje i to w taki sposób ze włos sie jeży na głowie. Zróbcie z tym porządek w końcu!!!!
zdjecie uzytkownika
nick - 2013-04-13 21:43:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Gdzie są zwolnienia i ponowna zmiana umów,z całego etatu na 3/4 za 1300zł brutto?!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
pr. - 2013-04-13 23:10:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jestem za:) mam nadzieję ze to "coś" rude i plątające się po sklepie - donosicielkę marzącą o tym by kogoś wywalić zwolnić donieść zakompleksioną zawistną "by w końcu być na szczycie" kłamliwą bez zasad - wywalą !!! ale co jak co - w pisaniu fałszywych i nieprawdziwych maili do centrali to jedyne co potrafi zrobić. ona po prostu nie mogła tego znieść że poprzednia dyrektorka była od niej o niebo lepsza, bardziej profesjonalna i "normalna" w stosunku do wszystkich. "to rude straszydło" w tych swoich kompleksach, kłamstwach i knuciu po katach - już sie gubi. mam nadzieje ze juz niedługo. diana - otwórz oczy!!!!!!! zapytaj ją np. o zwroty....
zdjecie uzytkownika
XxX - 2013-04-15 23:16:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Teraz? sprzedawca na 3/4 etatu- 1200 zł brutto :/
zdjecie uzytkownika
metro - 2013-04-16 09:26:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a teraz proszę o rzetelne info ile po zmianach ma:
kiero dyro administrator i sprzedawca ?
zdjecie uzytkownika
1234 i już!!!:-D - 2013-04-16 12:07:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
123 i już!!! - 2013-04-12 23:36:51

Czyzby Ania z Krakowa się wypowiedziała...Poczekaj, aż Ty się zużyjesz :-)
Co było jak jej nie było? Nie za super ale firma powstawała więc miała do tego prawo, a teraz 1 000 000 pomysłów na minute, a Ty [usunięte przez moderatora] je realizuj, w końcu od czego tu jesteś. Firma powinna miec jeden sklep testowy i na nim przeprowadzać próby, a nie pomysł...i cała Polska leci z koksem bo to pewnie zajebisty pomysł. Który będzie zajebisty do jutra, max dwa dni :-D

Powodzenia.
zdjecie uzytkownika
centro - 2013-04-16 21:18:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pr. - 2013-04-13 23:10:24

jedna lepsza od drugiej... widać wszystkie te panie dyrektorki- psia mać o siedmiu boleści są takie rozgarnięte! Ale co tam.. normalny człowiek poniewierany jak pies nie wytrzyma... przychodzi taka pani 8 godzin siedzi na tyłku czyta te same wiadomości na poczcie- tłumaczy z polskiego na polski bo przecież za pierwszym razem nie zrozumie... wyjdzie na chwilę na sklep aby cytuję: bączki popuszczać- bo jak się przecież [usunięte przez moderatora] kfc i świństwa to się ma problemy- ale przecież istnieją różne ziółka to się te ziółka pije... i się idzie do domu... oczywiście ciągłe zmiany...a pani dyrektor taka zarobiona jest, że nie ma pomysłu gdzie ten badziew upchnąć a jak już ruszy tłusty tyłek, to[usunięte przez moderatora]buty na sklpie dziesięć rzeczy zacznie, nic nie skończy i idzie do domu oczekując oczywiście, że ktoś za nią to zrobi... ale żeby któryś z pracowników taki syf po sobie zostawił to by była tragedia... smsy z głupimy pytaniami to norma o każdej porze dnia i nocy- to nic, że człowiek ma wolny dzień... jak się nie chce to się wymianę butów robi nie nabijając na kase zwrotu... bo przecież pani dyrektor może... to nic, że całe centrum dudni, że zwolniona z innych prac za [usunięte przez moderatora] za złodziejstwo... to nic w centro ma ciepła posadkę... nic nie potrafi.. za grosz smaku, pomysłu jak co ma wyglądać... dziewczyny robią za nią wszystko... ale koleżaneczki z innych sklepów phi.. dyrektorki też "wykształcone"... nie potrafią zdjęcie do exela wkleić... jak takie osoby mogą pracować... nie rozumiem tego... firma z tak "inteligentną i pracowitą" kadrą dyrektorską daleko nie zajdzie... szkoda słów...
zdjecie uzytkownika
asia - 2013-04-18 10:28:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się z powyższym, u nas na sklepie nasze wykształcone kierownictwo nawet reklamacji nie potrafi rozpatrzyć i za każdym razem jest telefon do innego sklepu, albo wymiana dla wszystkich zeby nie trzeba bylo prosić innej dyrektorki o opinie, żenada
zdjecie uzytkownika
hula - 2013-04-18 20:27:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
O kim piszesz ??? Hi, hi bo chyba się domyślam...Daj pierwszą literę imienia i nazwiska.
zdjecie uzytkownika
PSIKUS - 2013-04-19 16:59:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
u nas jest to samo, to chyba taki centrowski zwyczaj. Przychodzi klient, oburzony, awantura i co?... dzwoń do częstochowy! bo pani dyrektor nie wie co powiedziec bo prawa handlowego ni w zab nie zna
zdjecie uzytkownika
skromna!!!!!!!!!!!!! - 2013-04-20 20:13:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no ale beatka zawsze pomoze ....uwazaj na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ona robi ci kolo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale tak to jest taka osoba jak ty powinna trzymac to wszystko ...kompetencje inteligencja i jeszcze kobieta na poziomie.......a ona takich osob nie trawi.......bo to burak ze słoma w butach i białym nosie.....
zdjecie uzytkownika
Mańka - 2013-04-23 12:56:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najgorsze jest to ze nie masz zycia prywatnego w tej firmie i nie doceniaja Twojej osoby....
zdjecie uzytkownika
gagłębie - 2013-04-23 13:38:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szukają kierowników do sosnowca ciekawe dlaczego ......
zdjecie uzytkownika
leśna dama - 2013-04-23 15:10:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wam idzie w konkursie ?
zdjecie uzytkownika
iwa - 2013-04-23 18:51:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak to dlaczego?Bo w Sosnowcu nikt nie wytrzymuje.Mieli dobrą załogę ,to odeszła do innych NORMALNYCH firm.Teraz dziękuję,że mnie z Sosnowca zwolnili,na tą chwilę pewnie bym w psychiatryku była.Kto tam pracuje ,lub pracował wie dlaczego :).LUDZISKA Z SOSNOWCA-NIE DAJCIE SIĘ.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C-Trade Sp. zo.o / Centro

Twoj email:
Wiadomość: