Opinie o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Actavis Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Actavis Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Fx Nowy wpis

Pracowałem tam z takim jednym fraj e-mail z it było mu krabowiak Michał jak będziecie mieli chęć tam pracować to stanowczo odradzam . Nie miła atmosfera donosicielstwo i generalnie słabe wynagrodzenia . Jak musisz to idź ale odradzam wam w ogóle kontakty bo ani kariery ani kasy tam nie ma

FL Nowy wpis

Miałem wątpliwa przyjemność pracować w tym kołchozie w biurze na marynarskiej . Najgorszemu wrogowi nie polecam.

Act Nowy wpis

Teraz trzeba by wejść na stronę Teva i S-Lab bo tam przeszli PM

renoma Nowy wpis

Ja to się zastanawiam czy kiedykolwiek będzie można znaleźć u nich zatrudnienie chociażby na customer service adminsitrator. Znam odpowiednio francuski, ale skoro można u nich liczyć na wysokie zarobki to się wcale nie dziwie, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
xyz

Bylo dobrze. Plany wysokie, ale przy odrobinie szczescia i ciezkiej pracy mozliwe do realizacji. Niestety czesc managmentu nie nadawala sie do tego stanowiska. Bylo minelo, troche szkoda ze minelo bo ludzie - przedstawiciele naprawde fajni.

Maryjanna

mam pytanie do ludzi z actavisu,czy pracuje tam dalej taka starsza,przy kosci kierowniczka regionalna?Kiedys wspolnie bawilismy sie w hotelu,bylam przerazona ile kobieta w jej wieku (na oko kolo 60 lat) potrafi wychlac wódy!Celowo psze wychlac bo nazwac to piciem raczej bylo by duzym naduzyciem.Wszyscy wasi kierownicy sa tacy wyluzowani alkoholowo??

@Maryjanna

Maryjanna, a ty co księgowa, która wylicza, co kto i za ile??? A może ty jakaś skrzywdzona owieczka (baranek), która próbuje wyżyć się w sieci :)

Janek

A co z repami actavisu? Wielu zwolnili? Leki Tevy pokrywają się z lekami Actavisu wiec po co tyle ludzi do pracy?!!!!

Txt Xyz

Po 23.08.2016 szukaj ewentualnych wolnych miejsc pracy ale już w Teva ( Actavisu już nie ma)może coś bedą potrzebować Actavis dzięki za wszystko za większości dobre (czasem gorsze) chwile , fajni ludzie ( może niektórzy cyniczni) ale wszystko ma swój urok.

Do siedziby Tevy haha

Janek

Napiszcie czy są duże zwolnienia w actavis słyszałem ze zmieniaja siedzibę wiec pewnie zrobili czystkę w biurze

Drak

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie kilka miesięcy w IT całe szcześci ze znalazłem coś innego bo współpraca a raczej jej brak z tym gościem i jego szefem to jakaś masakra , ale cóż jak się awansuje krewnych i znajomych królika . To tak jest

DRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMAT

kaziuk

najlepsza w Actavis jest pewna regionalna kierowniczka,dobiegajaca pod 60ke notoryczna alkoholiczka ktora nawet na podwojne jezdzi z duzym zapasem gum mietowych....bo niby czosnku sie nazarła.Patologia

Wór

Nie wrzucajcie wszystkich do tego samego wora. Manager Managerowi nie równy. Tyczy się to również Actavisu.

ccc

@xyz a kto odszedł? kogo zwolnili?

xyz

Podobno prawdziwych managerow poznaje się nie po tym jak zaczynają, ale po tym jak kończą. Wygląda na to ze w Acta nie było prawdziwych managerów.....

Mack

Tak dają dwuskładnikowe wynagrodzenie oraz 13-pensję należy tylko złożyć aplikację do działu HR

Txt

Mówiłam o polu

stary

Od sierpnia to się około dziesięć nowych osób przewinęło. Txt jak od tego czasu nikogo nie widziałaś to przyjdź na kawę do drugiej kuchni to zobaczysz ile jest nowych twarzy.

Txt

Teva prowadzi rekrutację... Actavis nie widziałam raczej od sierpnia nikogo nowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Actavis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Actavis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Actavis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Actavis Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa

Actavis Polska Sp. z o.o.