Opinie o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Actavis Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Actavis Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

on

Hej, właśnie tak miałem. pracowałem kilka lat w specjalistyce, plany robiłem prawie co kwartał ale niestety "trafiła" się osoba lepsza na moje miejsce. zostałem zwolniony po zakończeniu kwartału z dnia na dzień, zawołany do biura pod pretekstem wymiany sprzętu..., natychmiast zabrano mi cały sprzęt, odłączono mi pocztę tak więc nie miałem możliwości skopiować maili. w jednym momencie znalazłem się bez pracy i zarobionej uczciwie premii. błąd właśnie taki, że nie kopiowałem maili, pewien jestem, że wyniki zrobiłem. Coż takie zycie i taki Actavis.....może kiedyś przyjdzie czas aby iść do sądu i walczyć ale póki co nie mam sił.... i muszę szukać pracy....

były

Witajcie, w sytuacji jakiej jesteście proponuje abyście trzymali i drukowali wszystkie wytyczne co do planów kwartalnych. Zimna ma nature, że jak kogoś zwolni lub ktoś się zwolni to nie wypłaca premii. jest to oczywiście bezprawne gdyż jeśli zapracowałes na premie to ona Ci się należy-nie ważne czy pracujesz czy się zwolniłeś. Jeśli zrobiłeś premie, a już nie pracujesz to sąd pracy i szybka sprawa przyzna Ci rację o ile skopiujesz sobie skrzynkę, maile z planem od szefa oraz maile z realziacją (najlepiej IMS). Pamietajcie: zapisujecie maile, drukujcie, zapisujcie sma-y itd. Wszystko kiedyś może się Wam przydać w walce o godnosć pozdrawiam i wytrwałości zyczę :)

do miro

Gosciu nie strasz dziewczyny na forum.Papiery, ktore podpisala nie maja takiej mocy prawnej o ktorej mowisz, czyli nie zabraniaja konsytucyjnej wolnosci slowa.Jebany manipulator, ktory chce zrobic ludziom sieczke z glow jak cala company

Miro

AGA SIEDŹ CICHO !!! DOSTALAS KASĘ , TO SZUKAJ SOBIE INNEJ FIRMY PAMIETAJ CO OBIECALAS ZE NIC NIE POWIESZ NO WIEC ? CO ROBISZ DZIEWCZYNO !!!!!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Aga

Chciałam tylko podkreślić , że zgadzam się z ,,Cześnikiem'' info potajemnie potwierdzone. Sama wysyłam Cv

Odp do CZEŚNIK

Potwierdzam , kolejne zwolnienia niebawem . Info na 100% potwierdzona od osoby z grypy zwolnionej ( RKP ) Zastanówcie się dwa razy czy jechać na spotkanie ? Actavis ma nagłą grypę wszyscy do lekarza he he he. Powiem jeszcze , że zwolnienia będą jeszcze przed spotkaniem , tylko że bez kasy . Np. udowodnienie komuś , że źle pracuje , brak wyników, czas pracy , brak zaangażowania , itp... czyli (usunięte przez administratora) będzie wyciągnięte na same biurko . Do zobaczenia u lekarza .

hr
@Odp do CZEŚNIK

bzdury opowiadasz, dopada cię chandra zwolnionego, przestań pisać te bzdury, zajmij się poszukiwaniem pracy i daj pracować innym

Aktywny

Pozdrowienia dla Tereni z Nowego Dworu Maz.,powtorzymy to kiedyś,daj znak.

Pikuś
@Aktywny

Jeżeli to chodzi o TĘ Terenie,to masz rację Aktywny,duży potencjał,ale w innej branży-głębokie gardło.

Pikuś

Pieprzycie trzy po trzy,jedno wielkie dno w tej firmie,na cyklówkach tylko dymanie,co odchodziło w Warszawiance latem,aż personel sie śmiał,praca tylko przez łóżko,a taeraz płacz bo zrobolil czystki,takie życie,do roboty,a nie liczyć tylko na lekarzy lub szefa,jak się mu zrobi dobrze,kto normalny pracuje jako handlowiec i to w firmie farmaceeutycznej.

TOM

z kadry nie z kadry, dobra rada od wuja Toma - spier....jcie na zwolnienia :):):)

has
@TOM

czy to może teraz na spotkaniu, a inni też?

CZEŚNIK

wkrótce cd zwolnień,tym razem linia blue leci w 40%.Ponoć lista już jest,a wykonanie na najbliższym"spotkaniu biznesowym".Info pewne w 100%

kol
@CZEŚNIK

widzę, że kolega chyba z kadry menadzerskiej i w ten sposób chce uśpić czujność osób, które faktycznie zostaną zwolnione.

do deryla

Na podcinaniu innym skrzydeł daleko nie zajedziesz człowieku, a jak wątpisz to jeszcze Cie życie nauczy.Sa możliwości, z których lepiej nie korzystać dla wlasnego zdrowia i sumienia.

dżony

Kultura firmy jeszcze się okaże . Ciekawe czy wypłacą przysługującą premię zwolnionym pracownikom , którzy do marca zrealizowali plan ?

Yasper

"Cieszmy się ,że mamy pracę" to jak mantrę powtarza jeden z regionalnych. Na spotkanie biznesowe(po godzinach pracy)musiał stawić się każdy nawet nie można było kanapki wziąć do ust bo to nie dla pracownika, żenujące....o odbiorze tego dnia...zapomnij.Panie szefie niech się pan cieszy z pracy, bo donoszą jaskółki że już niedługo...a firma cóż..właśnie z takim przesłaniem "Cieszmy sie że mamy pracę" ja już niedługo dzięki Bogu będę się cieszył ,że mam ją gdzie indziej,za godziwą premię i gdzie szef będzie miał inny poziom kultury.

Wojtek

Restrukturyzacja w actavis jest jak piosenka "hera,koka hasz... ta zabawa...taka zabawa

wawrzyniec pruski

Wydaje się że co niektórzy regionalni w wieku przedemerytalnym mogą jednak nie dopracować w tej firemce do emeryturki i zostaną wkrótce tak samo wyj..ani bez sentymentów..Zobaczą dzięki temu jak to jest,taki job.....

Aga

Miesiac sie jeszcze nie skonczyl i czyje beda imsy marcowe wywalonych ludzi czy aptecznych hm...zgodnie z kruczkami pewnie niczyje bo jak to policzyc...Zimo szacun za glowe do wydymania ludu.

zimna

A kto z biura polecial? K...czyk i kto jeszcze :)

zwolnienia

Czystki w dalszym ciągu....teraz poleciało biuro... spora częśc

obserwator

Ludzi, którym kończyly się umowy zwołali do kanciapy odseparowali od reszty, zeby nic nie widzieli co reszta dostaje i kazali podpisać zobowiązanie do zwrotu rzeczy i wyjśc.Nie dali im nic bo zgodnie z prawem nie musieli, ale tez z szacunku dla ich pracy nie objeli ich zadnym programem, ani rozmowami z pośrednikiem pracy.Zrobiliscie dla nas kawal roboty a teraz wypierdalac.Wspaniały poziom.

Hej a o co chodzi? Mam dostep do IMS całego rynku i chętnie pomogę jak Zimna sobie nie radzi :) A jak po spotkaniu wczoraj? Znowu się prześlizgała i jeszcze została?

Zostaw merytoryczną opinię o Actavis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Actavis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Actavis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Actavis Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa

Actavis Polska Sp. z o.o.