Opinie o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Actavis Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Actavis Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czemu najgorsza?

Grzesiek

Najgorsza firma w jakiej miałem nieprzyjemność pracować, całe szczęście przelotnie .

stary

Bo przyjęcia są przez agencje. Dlatego ofert nie ma na stronie. Ale cały czas są zatrudniane nowe osoby. Aplikuj, jak się sprawdzisz to dostaniesz umowę z actavisem.

Do Kaps

Wiesz co to takiego ironia?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.

W psychologii to się nazywa wsparcie. Aplikuj, aplikuj...

stary

masz rację, zartowalismy z tym przejęciem :) firma się rozwija i ma się dobrze, chcieliśmy Cię przechytrzyć ale jesteś bystry i się nie dałeś :) powodzenia więc i zapraszamy do firmy, wysyłaj cv bo teraz tworzy się u nas dużo nowych miejsc pracy :)

starszy

zgadza się, robimy to co do nas należy czyli sprzatamy biuro, pakujemy rzeczy i dalej nie wiemy co z nami będzie... nie bawimy się w spiski bo wszystko widać jak na dłoni. @monn jakkolwiek dużo nickow nie użyjesz piszac i komentujac własne wiadomości, uwlaczasz nam starym pracownikom myśląc że tego nie widzimy

zibi

starsi pracownicy czyli którzy? zostali już tylko młodzi bo reszta już dawno zmienila pracę. Nie ma takiego stanowiska i nie ma takiego ogłoszenia, od roku tylko pracownicy tymczasowi są przyjmowani.

starszy
@zibi

znam kilku starszych pracowników, którzy nadal pracują - do końca. Osiągają takie wyniki jak całe zespoły przedstawicieli i nie przejmują się takim gadaniem jak wasze.

zibi

nie mocno podzielone tylko opinie pracowników vs Twoja...

Do Łukasz

Słyszałeś o tym zeby któraś firma farmaceutyczna przejmując druga nie zwolniła pracownikow? W actavisie tylko 20% osób dostało promesy a reszta czeka na odprawy albo juz cos znalazła . Uważasz ze zbędnym lekiem tylko pod dwoma nazwami do jednego lekarza bedzie chodziło dwóch repow . Mało wiesz o tym rynku.

zibi

Piszesz jakby actavis miał coś do powiedzenia... został przejęty przez teve i tyle. Nie rozrasta się tylko znika, a to różnica. Rozrasta się za to Teva więc lepiej tam aplikuj.

Do Olami

Myślisz ze jak zwolnią 200 osób to po to zeby zrobic miejsce dla Ciebie ? Chyba nie skoro tak mało wiesz o branży ! Nie trzeba byc geniuszem, wystarczy umiejetność obsługi wyszukiwarki, zeby słyszeć o tej fuzji ;)

Bo trzeba czytać po angielsku. Śledź Bloomberga to będziesz na bieżąco.

Antek

Ludzie Actavis został kupiony przez Teve . Nie po to zeby poszerzyć swoje portfolio, a wykosić konkurencje. Przejęcie okrzyknięte najwieksza fuzja w historii farmacji. Wystarczy poczytać wiadomości branżowe. Zatrudniać na pewno noe beda tylko zwalniać bo nie potrzebują dublować ani leków ani ludzi.

Xyz

Actavis został sprzedany wszyscy czekamy na połączenie.

cinek

ale sobie słodzicie. coz z tego ze maja skoro ctavisu juz nie ma.

cinek

no co ty? w jaki sposób nabierze świeżości? Actavis po prostu przestaje istnieć.

zahar

no faktycznie,skoro dla ciebie samochod i telefon to sa dobre narzedzia to masakraskad ty sie urwales czlowieku?To sa standardowe narzedzia pracy repa

Naiwny jesteś jak dziecko i chyba masz niewielkie doświadczenie. Firmy giełdowe to żadne aj-waj, nacisk na wynik aż do absurdu. Actavis został sprzedany. Część generyczną kupiła Teva. Reszta należy do Allergana. Do niedawna w Polsce w zasadzie obecny był tylko biznes generyczny, który znika pod tą marką.

Poczytaj informacje branżowe to będziesz się orientować. Po angielsku znajdziesz wiele informacji, po polsku też pewnie coś. To spółka notowana na giełdzie amerykańskiej więc strategiczne decyzje są ogłaszane.

Zostaw merytoryczną opinię o Actavis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Actavis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Actavis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Actavis Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa

Actavis Polska Sp. z o.o.