Opinie o Servo w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Servo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Servo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Servo w Łódź

Teresa

W czerwcu szukali osób na ochronę meczów i koncertów, to znaczy, że działają... 20-30 zł za godzinę brutto, ile z tej kwoty się naprawdę zobaczy na takiej ochronie?

Bokser.
@Teresa

Byłem kilka razy .jestem zadowolony za imprezy płacili od 23do 30zł.jest lepiej odkąd jest nowy kierownik ,(usunięte przez administratora),widać że wie czego chce ,wymaga i płaci ,pilnuje ludzi na robotach ale robił z nami .,mogę polecić.ale trzeba rozmawiać z nim bo inni obcinają stawki

Cześć. Wy tutaj jeszcze niedawno się wypowiadaliscie na temat pracy a mi na necie wyskakuje, że firma w upadłości. Serio się zwijają? Czy może coś się zmieniło? Aktualnie dużo osób tam pracuje?

ja. Nowy wpis

witam -firma ma się dobrze nie słuchaj co piszą ja tam jestem zadowolona pracuję u nich na masówkach kierownik (usunięte przez administratora) płaci za każdą imprezę o ręki stawki mają dobre ,w łodzi chyba jedne z najlepszych .na obiektach też ponoć teraz jest lepiej .a jak pytałam o zatrudnienie to chcą zatrudniać na umowę -czyli chyba jednak nie jest aż tak źle .a z tego co mówią ci co mają stałe umowy to firma sie podnosi i wraca z, powrotem na rynek pracy

@ja.

No widzisz, i dlatego warto dopytywać o takie rzeczy. Dzięki ze dajesz znać. Skoro dają umowę o prace i stawki są ok to jestem zainteresowany praca, problem tylko taki ze kilka razy byłem na ich stronie i nie ma zadnej oferty. W sumie jest e-mail do kadr, myślisz ze jak tam wyśle cv to się ze mną skontaktują. Tak w ogole benefity jakieś oferują?

sobie ja

witam na początek powiem tak zgłosiłem się do pracy na masówkę choć miałem obawy po tym co czytałem co wypisują ludzie tutaj ,wyglądało to tak zadzwoniłem ,bo koleżanka podała mi nr tel do kierownika .odebrał facet konkretnie podał termin ,godzinę i co mam robić nawet nie zapytałem o stawkę bo się rozłączył . na zbiórce co ważne nie czekałem dwie godziny przed impreza tylko 15 minut i odprawa -kierownik taki gruby wołali na niego MAKS czy jakoś tak wysoki konkretny powiedział co i jak -praca fajna przy maratonie .co mnie zdziwiło facet sam przyszedł zapytał czy nie chcę iść na przerwę -podał napoje i powiedział gdzie mam iść po jedzenie (kanapki za darmo) co raczej sie nie spotyka .ale dba o ludzi .potem zarz po pracy co mnie zdziwiło koperta z kasą stawka tez dobra .słyszałem opinie od ludzi co tam latają z SERWO że no zawsze ma dobre stawki i ludzi e sobie chwalą ,atmosfera też była dobra w pracy a to ważne,, Wolfram ty wypisujesz jakieś głupoty chodzę po firmach i nie słyszałem żeby któraś płaciła 50 zł -obudź sie co za bzdury wypisujesz .płacą w firmach 18zł do 20 zł za godzinę i jeszcze czekasz po dwa trzy miesiące za wypłatę .a tamten z serwo płaci od reki i jeszcze w kopercie co mnie zdziwiło -dlatego polecam pracę dla nich

@sobie ja

Jesteś gościu z servo, że tak im słodzisz? Ile pracujesz w ochronie? Stawkę 18zl na rękę to masz w normalnej robocie, a kiedyś to były masówki dużo więcej płatne. A jak ludzie godzą się czekać miesiące na zapłatę i na takie stawki to ich sprawa. I tak w dobie ciągłego podwyższania najniższej krajowej cała ta branża będzie tylko dla ludzi z grupą inwalidzką, a przecież nie utrzymasz się nie mając grupy z imprez masowych. Cała ta branża jest obecnie w likwidacji, i cudem jest znaleźć robotę bez grupy. Tylko inwalida i student w ogłoszeniach.

Kiki Nowy wpis
@Wolfram

Z piętnaście lata temu było za mecze chyba 100 zł za 5 godzin chyba, czyli 20 na godzinę. Fakt teraz ochronę redukuje się do minimum, albo zostaje tylko przy alarmach. Za dużo kasy to kosztuje.

@Teresa

To ile dostaje się za taką imprezę, kilkadziesiąt złoty? Niech sobie prezes z rodziną sam stoi.

@Wolfram

A ile byś chciał tak właściwie dostać teraz? Ja nawet nie wiem, ile płacą w okolicy przy podobnej robocie…

@Anna

To jak nie wiesz to co się udzielasz? Na dzisiejsze realia to powinno być 50 zł na rękę 20-30 to 10 lat temu było. Na masówkach zarabiało się zawsze dożo więcej niż normalnie.

Nie
@Wolfram

To jest świat według ochroniarzy, narobią szkody a firma niech odpowiada i jeszcze krzyczą dać jęk popalić. Niedługo zmienia się przepisy będzie kara pracownika ochrony u głównego pracodawcy to lepiej będzie widać kto jaki jest

Czesław
@Wolfram

Powinno ale nie jest. Taki pracownik ochrony powinien mieć licencje czy można się załapać bez tego? Może z uprawnieniami płaciliby więcej co?

laki

ja byłem i dostałem 25 zł za godzinę do ręki

Czesław
@laki

No to jeszcze całkiem dobra stawka jak netto. Ile godzin dziennie pracowałeś ? Byłeś tylko na jednym zleceniu czy zatrudniłeś się na dłużej?

Bokser.

Agatka

Nadal mają status w upadłości wg krs, może jednak ktoś wie czy warto się obecnie zatrudnić czy raczej nie warto już w to wchodzić? Chodzi mi o to czy za chwilę nie będzie już tam pracy... Jeszcze na ten rok jakieś zlecenia się znajdą? W necie ofert brak, ale forum nadal żywe, więc stąd moje pytanie. Stawka nadal 25 pln / godzinę?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Januszek

Kilkanaście lat przepracowałem w tej firmie, na różnych stanowiskach. Firmą na obecną chwilę zarządzają nowi ludzie, bez kwalifikacji i doświadczenia. Servo jest w obecnej chwili w ogromnych kłopotach finansowych. Nie wypłacają wypłat na czas, opóźnienia są nawet dwutygodniowe. Zdarzało się że pensje wypłacane były w ratach. Reasumując firma gra w tej chwili ostatni takt. Myślę że 2023 rok będzie ostatnim rokiem funkcjonowania tego przedsiębiorstwa.

Teresa

Teraz mają dopisek "w upadłości", ale spółka nadal jest aktywna. Nie dziwi mnie to, po tamtym słynnym "konwojencie" i braku odszkodowania... Ale jak rozumieć to, że nie ma ofert pracy na ochronie? Ta upadłość to naprawdę, czy po to, żeby wyjść finansowo z tego dołka?

Wolfram

Jak to jest możliwe, że po takim czymś z tym konwojentem firma niema odebranej koncesji i dalej istnieje? Przecież Polska to jakiś bananowy kraik.

Wiktoria
@Wolfram

Zabrzmiało dość stanowczo... Czemu uważasz, że dosłownie powinni im wszystko odebrać? Opinie są dość stare, wiesz jaka aktualnie jest sytuacja?

@Wiktoria

Każda firma ochrony na zachodzie już by nie istniała. Wszystkie te "firmy" notorycznie łamią prawo ( umowy śmieciowe). Tak bardzo ci ich szkoda? Oni jakoś nie mają sentymentów nad pracownikiem.

Kitek
@Wolfram

Przecież to firma dobiera, sprawdza pracowników i za nich ręczy, i na nich spoczywa odpowiedzialność za ich postępowanie. Dlatego ubezpieczenie nie zapłaciło.

Betty

Miałam kiedyś okazję pracować przy ładowaniu bankomatów.Praca jak każda inna,ale zachowanie ludzi wykonujących tą pracę-to już inna bajka.Ludzie czy naprawdę nie potraficie normalnie pracować?Tzn. przyjść do pracy,zrobić co do was należy,wzajemnie się szanując i być normalnym człowiekiem??Z tego co widzę,to w każdej firmie,gdzie nie ma normalnego kierownika-to ta firma po prostu upada.I tak było z Servo w Lublinie :(

Jan Nowak

Chcesz dobrze? Wyśmieją Cię! Zrobisz błąd? Grożą sądem! Życie nigdy nie przestaje zaskakiwać. Choć uważam, że jestem osobą młodą i z wieloma sytuacjami jeszcze się w nim spotkam, muszę skomentować pracę w tej firmie. Nie przemilczę tego ze względu na poziom kierownika obiektu na którym przyszło mi pracować jako student, w okresie wakacji na obiekcie w Łodzi. Pracowniku! Zagrożą Ci za brak wyszkolenia z ich strony! W skrócie – kierownik ochrony obiektu na jakim pracowałem zupełnie nie przeprowadził jakiegokolwiek szkolenia z zakresu obsługi monitoringu i systemu przeciwpożarowego, oczekując że jako dorywczo pracująca osoba natychmiast wszystko powinienem potrafić po pierwszym dniu (pracowałem co drugi dzień ze względu na urlopy w firmie). Grzmiał publicznie przy wszystkich na mnie w drugim dniu pracy groźbami procesów sądowych jakie mnie czekają, w przypadku popełnienia bliżej nieokreślonych przez niego błędów i strasząc menedżerką budynku, która miała natychmiast wyciągać konsekwencje za choćby kilku sekundowe opóźnienie w otwarciu jej szlabanu, a która okazała się całkiem normalną i ludzką osobą, której jak się później okazało samej puściły nerwy na tego człowieka. Mobber w raju. Nie mogę sobie również odmówić kilku zdań na temat podejścia do mnie jako osoby starającej się wypełniać swoje obowiązki najlepiej jak potrafiłem. Pracując w atmosferze strachu dotyczącego wszystkich pracowników ochrony z jakimi tam przebywałem i wysłuchując gróźb wypowiadanych w agresywnym tonie w moją stronę od kierownika ochrony obiektu, w wolnej chwili zauważyłem niedopatrzenia i niezgodności z wymaganiami firmy Servo wobec tego jak obiekt powinien być wyposażony i chroniony. Będąc jeszcze nieświadomym z kim mam do czynienia, jak przykładny pracownik postanowiłem zgłosić to do kierownika ochrony obiektu. W odpowiedzi zostałem przez niego ostentacyjnie wyśmiany ponownie w towarzystwie innych, po czym zaczął on szokujący wywód wskazujący na to, że stawiał się powyżej wszystkich w całej firmie. Współpracownicy nie tylko pracowali w stresie niewspółmiernym do rodzaju wykonywanej pracy, ale też starali się jak najbardziej przypodobać swojemu szefowi (tzw. wazeliniarstwo). Po pierwszym dniu służby (miałem tylko 24 godzinne), okazało się, że gdy przyszedłem ponownie do pracy, szef dosłownie cytował moje rozmowy jakie przeprowadzałem ze współpracownicą w dniu pierwszym! Nigdy w życiu nie spotkałem się z osobą, która nauczyła się tego co mówiłem jak wiersza. O wyśmiewaniu mnie następnie publicznie już nie wspominam, bo to przeszło do normy…. Władza się wymiga i to zawsze. Rozumiem, że bycie kierownikiem ochrony obiektu niesie za sobą stres i obowiązki, tak jak i ja miałem obowiązki spoczywające na mnie, ale nie znosi to elementarnych zasad kultury osobistej i ludzkiego podejścia. Zachowanie kierownika obiektu dały obraz człowieka, który pokrywa się ze wszelkimi stereotypami dotyczącymi byłych policjantów, do których on należał, a jacy z niekorzyścią wpływają na wizerunek policji i tego, jak jest postrzegana przez społeczeństwo w Polsce. Myślę, że opcji politycznej tego Pana można się domyśleć samemu...i czytająca to osoba z pewnością wie, na kogo tacy głosują... Jak zawsze najwięcej wiedzą osoby na „niższych szczeblach”, w tym przypadku pani z magazynu mundurów. Gdy postanowiłem się zwolnić i oddać mundur, spytała: -Który obiekt? -Pierwszy… -O to długo Pan tam wytrzymał… Potraktowałem to jako komplement na zakończenie tej koszmarnej przygody, bo pracą tego bym nie nazwał. Pozdrawiam wszystkich i życzę znacznie lepszych doświadczeń w pracy w ochronie.

Iwona

@krzys a co dokładniej odnajdujesz w firmie, co jest dla Ciebie patologiczne? Możesz napisać coś więcej? Czy widzisz jakieś plusy w pracy w Servo?

bolo
@Iwona

Prostactwo i bufonada małego sebastianka z walizeczką - Łódź się śmieje, błazen cieszy.... totalny brak szacunku, ale czego oczekiwać - pustak ochroną i zaszczyt MA...

Darek

Widziałem, że firma jest w restrukturyzacji. Czy są szanse na dobre zakończenie?

@Darek

Raczej słabo to wygląda. Główny kontrakt nie został przedłużony.

@jamar

Z Waszych wypowiedzi jasno wynika, że sytuacja Servo nie przedstawia się najlepiej. Proszę, powiedzcie mi coś więcej na ten temat. Jak myślicie, co mogło się bezpośrednio przyczynić do takich niepowodzeń?

@Iwona

Wpisz sobie w necie nazwę firmy i słowo przegrana. Tam wyczytasz o tym co jest przyczyna kłopotów finansowych tej firmy.

@jamar

Dzięki za wskazówkę. Tak zrobiłam i wiem już trochę więcej. Wygląda na to, że firma Servo ma naprawdę bardzo poważne problemy. Myślisz, że w niedługim czasie istnieje jakaś szansa na poprawę tamtejszej sytuacji? Chętnie się tego dowiem.

@Iwona

Nie jestem w stanie udzielić takich informacji bo nie byłem w tej firmie osobą decyzyjną tylko podstawowym ogniwem :) Jeśli ta firma nie wypadnie z obiegu i zyska kilka kontraktów to zapewne wcześniej czy później (obstawiałbym to drugie) wyjdzie z tej paskudnej sytuacji.

tomaszek

BRAK SZACUNKU dla pracowników

Iwona

@zeto czy wiesz może czym spowodowane są te opóźnienia? Czy to kwestia wspomnianych na wątku przekształceń wewnątrz organizacji? Co rozumiesz pod pojęciem "nie narzekają? Masz na myśli wynagrodzenia, rodzaj pracy i/ lub warunki panujące w Servo?

Iwona

W KRS nie znalazłam żadnej informacji odnośnie upadłości Servo w Łodzi. Jak wspominał @Diabeł można znaleźć informacje o trwającej restrukturyzacji. Jak można się domyślić aktualnie firma nie publikuje żadnych ogłoszeń o pracę - ale jak się pracuje aktualnie zatrudnionym pracownikom firmy?

@Iwona

Ciężki cios dla restrukturyzacji to zasądzony właśnie brak odszkodowania za 8 baniek z konwoju.

zeto
@Iwona

pracownicy na obiektach nie narzekają. może tylko na częściej pojawiające się opóźnienia w wypłatach.

Iwona

@Cloud pracownik Czy mógłbyś napisać jak zmieniła się sytuacja pracowników w Servo po zmianach, o których pisaliście wcześniej na forum? Czy proces restrukturyzacji jest w trakcie, czy został zakończony? Jaki to ma wpływ na pracowników i warunki zatrudnienia? @Tamara jest zainteresowana ofertą Servo, czy mógłbyś jej podać kilka konkretów o tym jak się tam pracuje?

Tamara

Czy warto starać się o pracę w firmie?

@Tamara

To wszystko zależy gdzie trafisz. Obiekty są różne ... kwadratowe i podłużne ;) Duuuużo zależy od kontrahenta (warunki, stawka). Na socjal w postaci gruszki, zapomóg , giftów świątecznych itp. nie licz. Kontrolnych widuję rzadko ale tych z którymi miałem do czynienia byli spoko goście.

Stella

Firma chyba już nie działa.

Cloud pracownik
@Stella

Działa, w mniejszej skali, ale działa. Ludzie, jak to ludzie. Są większe zmartwienia w życiu. Sami często prowokujemy zachowania chamskie innych.

Ci pseudo ochroniarze w sonoco Stryków to totalna porażka, zero szacunku do ludzi wgl do kogokolwiek, chamsjie odzywki i przeszukiwanie rzeczy jak u złodzieji, coraz większych chamów i prostaków zatrudniają na tej ochronie, aż sie rzygać chce na sam ich widok i tych ich ucieszonych mord jak komuś ubliżą!!!!

zzz

szkoda

DANE UPADŁOŚCI Sygnatura akt Upadłości: XIV GR 21/17 Sygnatura wniosku o upadłość: XIV GR 21/17 Data ogłoszenia Upadłości: 2017-11-27

Mario
@anonymous

Firma plajtuje ma zaległości płacowe wobec pracowników umowa zlecenie

@anonymous

Kolego anonymous to jest krok przed upadłością ale jeszcze nie upadłość.

Diabeł
@Mario

To nie jest upadłość to jest restrukturyzacja firmy. Na temat upadłości poczytaj na portalach prawnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Servo - Łódź

• Jak się pracuje w Servo?

Zobacz opinie na temat firmy Servo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Servo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Servo?

Kandydaci do pracy w Servo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Servo