Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o KAMPOL FRUIT

Pracowałeś w firmie KAMPOL FRUIT i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
misza_21 - 2012-01-12 03:58:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W sumie nie powinienem się wypowiadać na temat tej firmy bo tam nie pracuje (na szczęście) ale moja żona tam pracuje i dowiaduję się co jakiś czas szczegółów na temat KAMPOLU. Jak można nazwać sytuację gdy człowiek opuszcza w miesiącu tylko 6 dni w pracy (- 2 dni świąt 1 i 11 listopad 2011) a jako wynagrodzenie otrzymuje marne 900 zł. Praca na tygodniu + soboty + niedziele w takich warunkach a wynagrodzenie poniżej średniej krajowej! Szczerze namawiam małżonkę do szukania innej pracy skoro już chce pracować i rzucenia tego SYFU bo inaczej nie można tego nazwać. Pojawiły się tutaj opinie że " tam pracuje tylko banda pijaków i nierobów" opnie te jak domyślam się wystawił ktoś z brygady zarządzającej co tylko przejdzie się po zakładzie i pokaże temu lub tamtemu palcem zrób to lub tamto tacy ludzie mogą za 900 zł robić miesięcznie bo to nie jest ciężka praca. [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAMPOL FRUIT

Twoj email:
Wiadomość: