Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Szukam pracy na produkcji i chciałem tu wysłać cv, bo na stronie firmy widziałem że podali adres email do kontaktu. Możecie mi jednak najpierw wytłumaczyć o co chodzi z tą upadłością. Jest tu wpis na ten temat i nie wiem czy to plotka, czy firma faktycznie ma jakieś problemy i nie ma żadnej perspektywy na zatrudnienie.

Cysterny

Nakupil Kampol towaru od makof....i kus..tak super jakości że aż musiał upaść

@Cysterny

No podobno

731.5O4.996
@Cysterny

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

Gabriela

A faktycznie się zawinęli? Kiedy tak konkretnie?

Łukasz Nowy wpis
@731.5O4.996

sprawa zrobiła się mocno nagłośniona, zgłaszajcie się do kancelarii i nie dajcie przyzwolenia na oszukiwanie ludzi, razem możemy więcej

Kandydatka do biura

Duże rozczarowanie odczuwam po rekrutacji do biura. Rozmowa przebiegła miło i dosyć pozytywnie. Szukali młodej osoby, chcącej się rozwijać. Szkoda, że w tym rozwoju nie pomagają finansowo. Pani po rozmowie oznajmila, że rekrutacja składa się z dwóch etapów i jeżeli przejdę dalej, to po prostu zadzwoni z informacją pod koniec tygodnia nawet jeżeli będzie negatywna. Oczywiście telefon dostałam po paru dniach z informacją, że rekrutacja jest przedłużona, bo nie mogą się zdecydować i poprosiła o tydzień cierpliwości. Zgodziłam się. Od naszej rozmowy minęło dwa tygodnie. Zero informacji zwrotnej. Szkoda czasu dla szanujących się ludzi. Nie złożyłabym już tam cv nawet gdyby proponowali 4 tys. na rękę. Lepiej nie marnować swojego czasu na tak nie solidną firmę.

@Kandydatka do biura

Ciekawe czemu zapomniała dać znać tak właściwie. No szkoda Twojego czasu w takim razie. Piszesz, że nawet za 4 byś nie przyszła a to ile Ci proponowali?

@Kandydatka do biura

Kandydujesz do biura to naucz się pisać. Nie solida piszemy razem ????‍♂️

@111

No i po co taka złośliwość, może się spieszyła podczas pisania. ;) A Ty z biura może jesteś? Bo opis aktualnych warunków swoją drogą by się przydał

Katarzyna
@Kandydatka do biura

Kto konkretnie prowadził rekrutację? W sensie ktoś z HR czy potencjalny przełożony?

Gość Nowy wpis
@Katarzyna

Hahah nie mają takie działu jak HR

Gabriela Nowy wpis
@Gość

to z kim kandydaci będą rozmawiać w takim razie?

Magdalena

Co, o co chodzi? Ja nic nie wiem o żadnej dostawie. Jakieś problemy były czy o co chodzi?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy firma Kampol Fruit dobrze się wiedzie? Czy nie będzie zwolnień?

Kamila

A co znaczy, że dobrze wiedzie? Pytasz jak pracownikom się wiedzie? kwestia zarobków? Czy jak? Doprecyzujesz pytanie?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie KAMPOL-FRUIT? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ola

Wolne

@Ola

Hej, a jak ma się sprawa urlopów? Powiedz @Ola, czy pracując w Kampol-Fruit spotkałaś się z sytuacją, w której ktoś z pracowników miał problem z "odebraniem" urlopu? Czy też wręcz przeciwnie?

@Anonim dokładnie, czy w ogóle są tu zmiany?

OLA
@Marcin

TAK. 3 ZMIANY.

@OLA

Hej @Ola ,jak długo pracujesz w KAMPOL-FRUIT i na jakim stanowisku? Zdradź proszę, czy w Twojej opinii jest to firma zapewniająca pracownikom możliwość rozwoju osobistego?

Izabela

Kampol-Fruit poszukuje pracowników na stanowiska: (usunięte przez administratora)https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/palacz,praca.gov.pl822268742a9829bd396afde976d0d5d6,ryki 2.Aparatowy w obszarze produkcji koncentratów: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/aparatowy-w-obszarze-produkcji-koncentratow,praca.gov.pl234b4dce3dfb308591b70999f3649222,ryki Czy Waszym zdaniem osoba bez doświadczenia zawodowego ma szansę w rekrutacji?

Witam. Jak wygląda zmianowość w tej firmie? W jakich godzinach się pracuje i ile dni w tygodniu? Czy zatrudniają osoby uczące się zaocznie? ????

Jeśli ktoś szuka normalnej pracy, to niech da sobie spokój z tym zakładem. Patologiczne środowisko.

Sylwia
@Anonim

Określenie "patologiczne środowisko" jest bardzo negatywne. Może zechcesz opowiedzieć coś więcej na temat atmosfery w pracy w KAMPOL-FRUIT? Co spowodowało tak negatywną opinię?

gość1
@Sylwia

Nikt nie pisze, że w Milejowie pracuje się z więżniami którzy mają ogromny luz i zero obowiązków . Chodzą z telefonami po rampie jak" krowy w Indiach" bo są ulubieńcami "dyrektorka".(usunięte przez administratora)

Franciszek
@gość1

To, że firma przyczynia się do resocjalizacji i aktywizacji zawodowej więźniów, to chyba nic złego. Rozumiem, że może być to pewien dyskomfort, ale czy relacje z innymi pracownikami też są napięte, czy raczej koleżeńskie?

Ciekawski
@gość1

Ja tam nie mam i nigdy nie miałem styczności z więźniami. A pracuję tu kilka lat. Więc to też nie do końca jest jak tu sie pisze..

@Ciekawski

Okej, dzięki że napisałeś. A powiedz, co ogółem myślisz o pracy w KAMPOL-FRUIT. Jakie są Twoim zdaniem jej plusy?

Arci
@Ciekawski

Jaki zarobki

@Arci

Najniższa krajowa, beznadziejne

Niespodzianka

KAMPOl w Grabowie jest w nim tak źle że oferty pracy są odnawiane co tydzień nie ma kto pracować a gdy jakaś osoba przyjdzie to max 1 tydzień i odchodzi . W okolicy ten zakład jest nazywany (usunięte przez administratora) ) . Najchętniej to pracownicy mogli by nie wychodzić na przerwę ani do wc . Bo Pan brygadzista nie wie ilu ludzi ma na zmianie i jest nie ogarnięty nie ma pojęcia o pracy o wszystko pyta się pracowników co ma robić . Nikt nie wytrzyma długo skoro będzie przerzucał po 18 ton na zmianie dzień dnia i ten zapach cebuli jest nie do wytrzymania . Gdy ktoś się odezwie że jest za ciężko to dostaje taką litanie na ten temat . Ukraińcy mają lżej niż Polacy w tym zakładzie i ten nie wygodny wymiar czasowy . Kierownictwo to tylko myśli o ściemnianiu i o zniknięciu na pół nocy a gdy już wróci to podkręca taśmę i narzuca tępo ze paleta jest co 5 minut . Nie polecam tego zakładu .

gość
@Niespodzianka

Z tego co mi wiadomo to w Grabowie jest firma Drivia a nie Kampol- proszę o mylić firm

Andi

Czy w tym zakładzie działają jakieś Związki Zawodowe , jaki jest tam poziom płac np. ile zarabiają pracownicy jeżdżący wózkami widłowymi ??

Ookoo
@Andi

Niema związków niema kasy szkoda słów

Kontrola jakości

Jak wygląda praca w dziale kontroli jakości?

@Kontrola jakości

Również się dowiem jaki jest zakres obowiązków na kontroli? I czy wymagają książeczki senepidu?

pracownica
@Magdalena

książeczka jest wymagana, tak jak do wszystkich zakładów z branży spożywczej czy przetwórczej. Laboratoria są dwa na terenie zakładu, każdy ma nieco inne zakresy obowiązków. Aktualnie nie szukają nikogo do pracy do kontroli

Angela

Podobno sa 2osoby na kwarantannie dlaczego firma jest dalej otwarta ???

Angela
@Angela

Jak nie zamkna w tym tyg dzwonie do stacji sanitarno epidemiologicznej to jest chore co sie dzieje prawie wszzystkie zaklasy produkcyjne sa pozamykane i placi firma 60% co tu sie dzieje .tem niktnie mierzy nikomu nikt nie zachowuje odkegolosci .dzwonie jutro ze skarga

ANDI
@Angela

Gdzie są służby BHP i Społeczny inspektor pracy ???

pracownica
@Angela

A gdzie jest powiedziane, że zakłady mają stanąć i nie pracować? Skoro są zamówienia to znaczy, że inne firmy również pracują, to jest logiczne. Skarga do sanepidu, że pracujemy zakład pracuje? No to chciałabym zobaczyć minę osób przyjmujących to zgłoszenie :D

Zniesmaczony

Omijać zakład z deleka.

Czy KAMPOL-FRUIT zatrudnia studentów?

Hh

Tak

Przyjmują na wózki

@Nowy

Podobno szukają wozkowych

@milejoowijanka

Większość wpisów widzę trafiona więc nie ma co dodawać, ja osobiście radzę szerokim łukiem omijać ten zakładzik... w milejowie.

Ciekawski
@@milejoowijanka

Możesz podać konkretne powody?

Ryszard

@Milejowianka Jak ktoś ma na celu jedynie szkalowanie firmy to na nic nie zwraca uwagi jedynie oczernia!!

Milejowianka

Chyba co niektórzy opiniowicze nie zauważyli, że piszą o różnych zakładach. Milejow to nie Grabów, Biała czy Nasielsk. Robicie jeden wielki bełt a ludzie którzy chcą rzetelnej informacji czytają nie o tym co trzeba. Jak dla mnie praca ok, pracuję już dwa lata. Trzeba się nastawić na pracę zmianowa

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT