Opinie o Libus Lidia Korcz Bydgoszcz ul.Lisia 10 w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Libus Lidia Korcz Bydgoszcz ul.Lisia 10. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Libus Lidia Korcz Bydgoszcz ul.Lisia 10 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libus Lidia Korcz Bydgoszcz ul.Lisia 10 w Bydgoszcz

klient

Witam, czytając wszystkie opinie na temat firmy "LiBus" [usunięte przez moderatora] czyli byłej firmy Korcz Transport Bydgoszcz ul. Lisia 10 powstaje pytanie, ,jeżeli firma transportowa jest aż tak profesjonalna to dlaczego były właściciel Pan [usunięte przez moderatora] przepisał firmę na żonę [usunięte przez moderatora], czyżby aż tak firma była profesjonalna i rzetelna??? odpowiedzcie sobie Państwo sami na to pytanie. Pozdrawiam

Pawlik Nowy wpis
@klient

A co w tym złego że właściciel firmy przepisuje firmę na żonę? Jeśli to ma podważać profesjonalność i rzetelność firmy to jest to co najmniej żenujące...

Waldemar Nowy wpis
@Pawlik

@Pawlik ty chyba nie jesteś adwokatem firmy LIBUS a co najmniej (usunięte przez administratora)szefa więc nie komentuj tego co jest prawdą ponieważ każdy ma prawo wystawić opinię i skomentować to co się tam dzieje a jak wiadomo wszem i wobec nie wszyscy prywaciarze to ANIOŁKI w pięknej aureoli więc w (usunięte przez administratora) nie wlaź bo i tak tobie nikt nie podziękuje za te pozytywne opinie wyrażone przez Ciebie. Zajmij się raczej własną (usunięte przez administratora) I się lizusie nie ośmiesza bo wszyscy w Bydgoszczy wiedzą co to za firma więc dlatego te opinie bez powodu raczej nie skomentowane.

Tomasz Nowy wpis

Bardzo dobre opinie wypracowała sobie firma przez lata. Niestety zawsze znajdzie się ktoś kto chce zaszkodzić.

Mały

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie "LiBus" czyli jak dobrze zauważył mój przedmówca byłą firmą "Korcz Transport",w Bydgoszczy ul. Lisia 10, która wykonuje usługi nie od roku 2010 tylko od wielu lat wcześniej. Właściciel ,który przepisał firmę na żonę nadal pociąga w niej sznurki, ponieważ żona jest teraz tzw. "słupem" w jego firmie aby ukryć stare grzeszki wynikające z prowadzenia firmy pod starą nazwą. Właściciel firmy "LiBus" czyli Pan K..cz jest dobrze maskującym się cwaniakiem udającym niewiniątko, zatrudniającym kierowców najchętniej na czarno, mającym układy w policji także walka ,czy spór o co kolwiek jest z góry przegrana. Jeżeli chodzi o warunki pracy i płcy niczym się nie różni od typowych wyzyskiwaczy ,których jest coraz więcej w naszym kraju, którzy płacą polską emeryturę dla biedaków zamiast realną kasę za przepracowane godziny, gdzie stawka za kilometr wynosi 12 groszy przy 12 godzinnej pracy i wykręcenia do 600 kilometrów dziennie. Ogólnie nie polecam podejmowania pracy chyba że chcesz tyrać jak biały murzyn w swoim kraju. Wiadomo że jest brak dobrze płatnej pracy w kraju więc tacy właściciele firm wykorzystując ten fakt wyzyskując ciebie budują sobie wille za twoją ciężką pracę przy czym ty z tego nie masz nic oprócz życia na skraju nędzy od miesiąca do miesiąca. Nie podejmujcie pracy w takich firmach gdzie rządzą kombinatorzy ,czy cwaniaki szkoda zdrowia za taką jałmużnę, którą płaci jedna z takich firm jak opisana wyżej.

Pawlik Nowy wpis
@Mały

Taką opinię może napisać gościu który odwalał coś w tej firmie. Jeśli tak się Tobie nie podoba praca u innych to załóż własną działalność i rozdawaj kasę. Skoro nazywasz willą dobudówkę do starego domu tego Pana to masz coś z deklem. Poza tym jeśli się kogoś oskarża o przekręty to może warto mieć na to dowody a nie rzucać pomyje wyssane z palca. Tak na marginesie jeśli 600 km to dla Ciebie dużo to chyba raczej Ty nie nadajesz się do pracy w transporcie, więc proponuję pracę w Biedronce na kasie. Teraz nawet kilka niedziel będziesz miał wolnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Libus Lidia Korcz Bydgoszcz ul.Lisia 10 - Bydgoszcz

Libus Lidia Korcz Bydgoszcz ul.Lisia 10