Opinie o Budinpol w Wrocław

Składy materiałów budowlanych BUDINPOL to blisko 20-letnie doświadczenie i nieprzerwana działalność na rynku budowlanym. Dzięki temu znaleźliśmy się w gronie największych składów budowlanych na Dolnym Śląsku i udaje nam się z sukcesem prowadzić aż cztery oddziały na terenie Wrocławia i jeden w Kłodzku. Kupując u nas Klient może mieć pewność, że w ofercie znajdują się jedynie sprawdzone, znane i najwyższej jakości produkty i rozwiązania. Proponujemy kompleksową obsługę od zakupu, po dostawę materiałów na miejsce. Staramy się przeprowadzać naszych klientów przez cały, skomplikowany proces budowy, od początku inwestycji, po pokrycie budynku dachem i wykończenie pomieszczeń, a także wyposażyć we wszelkie konieczne akcesoria i narzędzia. Więcej informacji o naszej firmie na www.budinpol.com.pl Jeśli jesteś zainteresowany pracą w BUDINPOL, zapraszamy do przejrzenia aktualnych ofert pracy na naszej stronie www w zakładce praca http://budinpol.com.pl/pl/praca/20/

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budinpol w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie Budinpol? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Kierowca c są korzystne?

I jak tam sytuacja z gwardią po połowie roku? ktoś chyba jeszcze w zeszłe wakacje sugerował, że firma toczy się jedynie z rozpędu, czy inne osoby uważają podobnie? Interesowała mnie ta oferta dla referenta ds. wsparcia sprzedaży i obsługi allegro, ale jest już od miesiąca nieaktywna. Możliwe ze jeszcze wróci? Chyba ze zgłosić się bezpośrednio? Polecacie?

Stach Nowy wpis

Witam, w mej skromności i moim zdaniem firma się toczy siłą rozpędu, ale to koło robi się kwadratowe. Stara firmowa gwardia robi co może ale oni raczej tej kwadratury nie zatrzymają.

Gabriela Nowy wpis

Firma szukała jakiś czas temu w internecie nowego pracownika jako SPECJALISTA DS. TRANSPORTU. Liczę, że może tutaj mi ktoś poda informację o tym, czy to jest praca zmianowa, czy nie? I właśnie jak są zmiany, to napiszcie, jakie są godziny zmian? I czy są nocki?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Specjalista ds zakupów

Witam, czy wie ktoś jakie zarobki firma oferuje na tym stanowisku, jak traktuje pracownika ?

sam
@Specjalista ds zakupów

podpinam się do tego pytania

Iwona

Jest praca dla przedstawiciela handlowego, bo Budinpol szuka właśnie teraz osoby, która zajęłaby się sprzedażą materiałów budowlanych: http://budinpol.com.pl/pl/przedstawiciel_handlowy/66/ Co powiecie na temat tego stanowiska? Czy ktoś, kto je obejmie, ma duże szanse na ciągły rozwój, jak oceniacie?

Edek z fabryki kredek.

Bardzo fajni współpracownicy, przełożeni pomocni, nie ma jakiejś wielkiej presji. Wypłata zawsze na czas i moim zdaniem niezła. Można się wiele nauczyć bo dbają o szkolenia. Sama firma jednak robiła wrażenie jakby zatrzymała się w latach 90' względem tego co się dzieje na tym rynku i u konkurencji.

Aleksandra
@Edek z fabryki kredek.

Witaj, mógłbyś przybliżyć chociaż mniej więcej, ile wynosi ta 'niezła' wypłata? :D Chciałabym się po prostu zorientować na jaką wysokość wynagrodzenia można liczyć w Budinpolu :)

Ile czekaliście na zmianę umowy na czas określony ?

Sprytny Jacek
@Marta

Po trzech miesiącach od razu na czas nieokreślony.

ksiezopolskiroman@mail.com tel

czy posiadacie panstwo plyte ipsowa sufitowa z otworkami w ksztalcie otworkow roznej srednicy kwadratow prostokatow i podklejona fryzelina /naturalna klimatyzacja wentylacja;;;;pracowalem przy remoncie waszeo obiektu u p. Stanka z tad znam panstwa urtownie to byly olyty o mniejszym wymiarze rubsze z otworkami bodajze producent francuski

Jan
@ksiezopolskiroman@mail.com tel

Naucz się pisać, nie polecam pracy we Wrocławiu u tego pracodawcy! Uciekajcie młodzi ludzie.

Franek
@Jan

Dzień dobry chciałam zapytać, jak się pracuje w dziale księgowości ? Czy warto wysyłać swoje CV ?

Anonimowy

Czy firma poszukuje teraz jakiś pracowników?? Czy można rekrutować??

Iwona

Widzę, że nie polecasz firmy Budinpol, ale szkoda, że nie napisałeś żadnego uzasadnienia dla swojej opinii. Jaka jest przyczyna negatywnej oceny firmy? Co konkretnie Ci nie odpowiada?

Franek
@Iwona

To proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem;) Wyraźnie napisałem Kasa lipa Pracodawca lipa Czego tu nie rozumiesz?

Diak

(usunięte przez administratora) A ma co miał ich zabierać? Na sprzątanie A ty myślałeś że na co? Koronki, taniec, śpiew? Czy ekstazy!!!!

Jerzy

Kiedyś pracowałem w tej firmie. Widzę, że w końcu ludzie piszą prawdę. Również nie polecam, omijajcie szerokim łukiem. Najgorszy okres w moim życiu.

Czarek

Nie polecam odradzam stanowczo i zdecydowanie, pracowałem tam (usunięte przez administratora),nie ma czasu zjeść śniadania bo trzeba skośić trawę ,bo trzeba szyszki pozbierać,przyciąć drzewka a na koniec umyć (usunięte przez administratora)i podłogę bo prezesa na sprzątaczki nie stać. (usunięte przez administratora)

Stach

Hmm. Nic się nie zmieniło, dalej tania siła robocza na Bukowice lub pielęgnacja zieleni na terenie hurtowni a na wydanie towaru trzeba trochę poczekać bo skoro magazynier biega z kosiarka a kolejny z piłą kierowca choć pare razy wydał mi materiał to ostatnio leżał pod autem i w mechanika się bawił. Jak PS nie zacznie inaczej traktować ludzi to nie będzie miał zespołu tylko pracowników sezonowych.

Joanna

Najgorszy pracodawca na świecie! Nigdy nie pracowałam w firmie gdzie prezes bierze pracowników do siebie do domu i każe im robić pracę niezwiązane z ich stanowiskami pracy!!! Jest to nieprawdopodobne. (usunięte przez administratora)

Ile osób pracuje w tej firmie?

Janusz
@Adam

No też mnie to zastanawia, szukam pracy ale mało informacji. Czy warto składać CV? Jak płacą?

Aleksander Niewielki.

Na magazynie 1 pracuje od kilku miesiecy pan Paweł. Bardzo kontaktowy magazynier i dobrze mu wychodzi ale mysle że to za sprawą zmiany kierownika magazynu. Łapka up dla pana Pawła.

Janusz
@Aleksander Niewielki.

Nie ma to jak samemu wystawiać sobie opinie.... pan kierownik czy sam Pan Paweł ?... Bo kto by tyle wiedział o zmianach W tej firmie ????

Amadeusz

Witam. Jestem zainteresowany stanowiskiem zastępcy kierownika magazynu. Możecie coś więcej napisać o tej firmie i stanowisku? Dzięki serdeczne za pomoc

@Amadeusz

Dziwne, że nikt wcześniej nie zareagował na Twój post. W Budinpol nadal poszukiwany jest Zastępca Kierownika Magazynu, więc wnioskuję, że jednak nie aplikowałeś. Ponoć oferują tam umowę o pracę i rozwój zawodowy, szkolenia: http://budinpol.com.pl/pl/z_ca_kierownika_magazynu/560/ To może teraz spróbujesz tam swoich sił?

Szkoda, że niektórzy maja przyjemność z oczerniania. Normalna firma i dobra praca tylko trzeba chcieć pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Budinpol - Wrocław

• Jak się pracuje w Budinpol?

Zobacz opinie na temat firmy Budinpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budinpol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budinpol?

Kandydaci do pracy w Budinpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budinpol
1.9/5 Na podstawie 42 ocen.

Budinpol