Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o STERNA

Pracowałeś w firmie STERNA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-09-10 18:53:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hala nowa i dobrze wyposażona, ale zarobki kiepskie
właściciel nie dba o pracowników przynajmniej o tych którzy nie podlizują się szefostwu,
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-03-18 21:25:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Z tego co slyszalam, kolchoz jakich malo.
Pracodawca wiecznie niezadowolony z pracownikow, a oni robia co moga. Co by nie zrobili i tak jest zle - nawet jesli jest dobrze.
Do tego nieciekawa atmosfera.
Gdybym miala oferte pracy z tej firmy, z pewnoscia bym odmowila.
zdjecie uzytkownika
edzia - 2015-12-15 19:19:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej nie wiem jak bylo poprzednio, trudno mi to ocenic po 3 wpisach na forum, ktore maja pare lat, firma raczej zmienila strategie,oferuja ludziom godziwe warunki zatrudnienia i daja prace

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STERNA

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: