Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o STERNA

Pracowałeś w firmie STERNA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-09-10 18:53:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hala nowa i dobrze wyposażona, ale zarobki kiepskie
właściciel nie dba o pracowników przynajmniej o tych którzy nie podlizują się szefostwu,
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-03-18 21:25:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z tego co slyszalam, kolchoz jakich malo.
Pracodawca wiecznie niezadowolony z pracownikow, a oni robia co moga. Co by nie zrobili i tak jest zle - nawet jesli jest dobrze.
Do tego nieciekawa atmosfera.
Gdybym miala oferte pracy z tej firmy, z pewnoscia bym odmowila.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STERNA

Twoj email:
Wiadomość: