Opinie o Baxter Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Baxter Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Baxter Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baxter Polska w Warszawa

Mąż

Nie polecam pracy panią, które planują dziecko. Takie osoby są poniżane przez obecną (usunięte przez administratora). Nie otrzymują dorównania do obecnych pensji (mimo że wszyscy pracownicy je otrzymują). (usunięte przez administratora)

anonimowa
@Mąż

zgadzam się ze dyrektorka całego shared services dziala niezgodnie z kodeksem pracy. wspierane są praktyki kłamstwa i manipulacji na wyskokom szczeblu. Nie ma transparentności. Traktowanie pracownika który sprzeciwia się złym praktykom kończy się zwolnieniem . Nie polecam pracy w tej firmie w żadnym wypadku . Tą firma jest bardzo daleko od dobrego i uczciwego traktowania pracowników. Co do kobiet, fałszywy jest program wsparcia kobiet . Dyrektorka stosuje go manipulacyjnie

(usunięte przez administratora) Piszesz tak, jakby nie istniała żadna mediacja ze strony działu HR, gdy współpraca z bezpośrednim przełożonym się nie układa, albo jakby nie można było zmienić dotychczasowego stanowiska (usunięte przez administratora) To, że zaraz po 3 miesięcznym okresie próbnym dają umowę o pracę na czas nieokreślony wskazuje raczej, że zależy im na dłuższej współpracy. Tak przynajmniej wnioskuję, przyglądając się ogłoszeniu na Buyer - Manufacturing Operations.

Anonimowa Nowy wpis

Nie istnieje żadna mediacja , nie ma rozmów , dział Hr jest zupełnie pasywny. J(usunięte przez administratora)To że firmie zależy na dłuższej współpracy nie oznacza że wie jak zarządzać zasobami ludzkimi .

@Anonimowa

Hmmm, a to ciekawe z tym HR, bo właśnie trwa rekrutacja na stanowisko regional HR operations lead BBS. Może zmieniają takiego pracownika, aby właśnie sytuacja się poprawiła. Ale jak o tym owa, to kontakty z tym działem odbywają się w języku angielskim? Czy po polsku? No bo sama oferta jest opublikowana po angielsku. Może jest tu kłopot z komunikacją właśnie.

Mąż

@Mąż

O jakiej dyrektorce mowisz? W Baxterze prezesem jest facet. Dwie kolezanki z dzialu sa na macierzyńskim i nie maja zadnych, absolutnie zadnych problemow. Centrala firmy jest w Deerfield, USA, ewentualnie na region Europy w Szwajscarii wiec chyva pisze pan opinie nie o tej firmie

zzz
@Aktualny pracownik

Kim innym są dyrektorzy /dyrektorki a kim innym jest prezez. To chyba jest jasne.

@zzz

Osoba wyzej pisze o dyrektorce jakby byla jedna w calej firmie stad moje zdziwienie. Dyrektora rozumiana jako managerka działki? Działów w Baxterze jest mnóstwo i mnóstwo ich managerów, wiec w wypowiedzi powyżej niz nie jest dla mnie jasne :)

@Aktualny pracownik

A to ile w sumie tych działów tam jest tak właściwie? Widzisz on na pewno tylko swój widzi to z przyzwyczajenia pewnie nie precyzuje, bo po co

Aga
@Mąż

Panie, które planują dziecko, powinny siedzieć w domu, a nie zawracać głowę pracodawcy. Poza tym pisze się "paniom".

Dawid
@Aga

To prywatna opinia, czy praktyka postępowania z osobami spodziewającymi się dziecka? No bo ro co piszesz nie brzmi zbyt miło.

anonimowa
@Mąż

Jak wygląda praca jako inżynier serwisu? Czy jest dużo pracy w tygodniu? Czy są nadgodziny?

Andżela
@Kandydat

O, dodam od siebie pytania dotyczące tej pracy. Inżynier serwisu zarobi tu miesięcznie 6500 zł netto, jak ma się doświadczenie 3 lata, czy nie ma szans?? Czy jak ktoś woli pracować na kontrakcie b2b??

Tobiasz

W jaki sposób funkcjonuje w praktyce przewidziana w ogłoszeniu możliwość pracy hybrydowej? I z ile etapów składa się rekrutacja na stanowisko Senior Commercial Analytics Specialist?

Hybryda
@Tobiasz

2 dni z biura w tygodniu obowiazkowo

@Hybryda

Hej, super, dzięki za informacje. A co do sprzętu, to firma daje laptopa, który bierze się z firmy do domu do pracy zdalnej? Czy dają dwa komputery, jedne jest na stałe w firmie, a drugi zabiera się an stałe do domu?

Dostaje się jeden komputer

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baxter Polska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Senior Procurement Program Manager - Material Value Improvement? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Witajcie, czy ktoś może podzielić się opiniami o centrum finansowym? Czy dużo nadgodzin, czy są płatne? Jak wygląda praca w święta jak wypada zamknięcie? Jaka atmosfera?

Księgowość
@Nowy

W naszym dziale nadgodziny są regularnie WD1-WD2, płatne x1,5 (wypłacana kumulacja co 4 miesiące, można też odebrać). Trzeba wtedy trochę posiedzieć, ale poza zamknięciami jest w porządku. Pracujemy, kiedy zamknięcia wypadają w święta, płatne x2.

Ostatnio wpadały opinie odnośnie rekrutacji i zapytania? Terenowego teraz szukają do siebie i myślałam, że jeśli oferta od miesiąca prawie wisi to ktoś zdąży już się na temat pracy wypowiedzieć, ale jednak nie? mimo wszystko byłaby szansa na ocenę warunków, zwłaszcza tych finansowych, bo nie są podawane wprost? Podkreślają w opisie pełny wymiar czasu, a czy można było robić na pól etatu?

Zrezygnowałem z kandydatury z powodu otrzymania oferty pracy od innej firmy, ale muszę przyznać, że Pani Kamila z działu Talent Acquisition ma bardzo profesjonalne podejście i jednocześnie jest osobą empatyczną. W większości firm rozmowa z osobami rekrutującymi to jak rozmowa z AI, jednak nie w tej firmie.

Zainteresowała mnie posada EMEA Senior FP&A Analyst, bo napisali w ogłoszeniu, że jest to praca w systemie hybrydowym. Bo wszystko fajnie wygląda, ale jednak chciałabym wiedzieć, ile dni w tygodniu koniecznie trzeba pracować stacjonarnie? Znacie jakieś szczegóły?

Miałem przyjemność brać udział w rekrutacji do działu księgowego. Całościowo proces oceniam pozytywnie ale zachowanie (usunięte przez administratora)pracującego w Talent Acquisition od pierwszego telefonu było nie profesjonalne. Podczas rozmowy rekrutacyjnej odniosłem wrażenie że (usunięte przez administratora) bardziej interesowało moje życie osobiste, niż doświadczenie zawodowe. Kilkukrotnie przerywał moje wypowiedzi w połowie, aby zadać swoje błyskotliwe pytania.

Zenujace

idziesz na rozmowe i nawet nie informują cię czy zostałeś odrzucony, obiecują telefon w każdym przypadku po tygodniu, po dwóch sam się do nich odzywasz a i tak cię olewają, masakra, nie polecam jeśli szanujecie siebie i swój czas.

Wiktoria
@Zenujace

A ta rozmowa była stacjonarnie czy zdalnie? Dużo etapów trzeba przejść? Ciekawa jestem ile trwa cały proces od wysłania dokumentów do decyzji...

Me

Hi, I would like to apply to Financial Controller. How much would be earn for that position? Will Baxter accept to work remotely or would not? How looks like atmosfer of working environment? Please,let me know some of your opinion. Thanks:)

A

Jak wyglada model pracy w Baxter? Trzeba przychodzić do biura czy praca zdalna wchodzi w grę?

@A

też w sumie chciałabym się dowiedzieć i jaki ewentualnie sprzęt by do niej oferowali i czy są dodatki do energii? a jeśli nie można zdalnie to czy funkcjonuje jakaś hybryda?

Kostka

Hej, zaaplikowałam na staż na stanowisko Pricing and Analytics Intern. Jakieś opinie o tym dziale? Przede wszystkim jaka atmosfera i czy są możliwości rozwoju, np. jakieś szkolenia?

Byłem tam
@Kostka

Jako intern będziesz robił tyle, co regular, tylko będziesz miał 1/3 jego pensji, nudniejsze i mniej rozwojowe obowiązki. Są dwie możliwości aby przestać być internem w Baxter: zmienić pracę, albo jak ci się umowa skończy. Chyba nikt w tym dziale nie przeszedł z interna na analityka.

@Byłem tam

Ale oni sami widzą, że dużo obowiązków dają czy trzeba byłoby pokazać, że przesadzają? to po jakim średnim czasie odchodzą z tego stanowiska tak właściwie? I co masz na myśli mówiąc o nudnych obowiązkach ? Możesz przytoczyć jakieś ?

Mik

Worst place to work Wręcz szkoda czasu by się rozpisywać. Notowania giełdowe prawie -40% od początku roku i się to przekłada na atmosferę i jakość warunków pracy. Odchodzę z końcem miesiąca i już się nie mogę doczekać.

@Mik

Możesz jednak trochę się rozpisać na ten temat? Co tu aktualnie jest nie tak z warunkami, że w ten sposób piszesz?

pracowniczka
@Mik

A ja mam wręcz przeciwną opinię. Baxter w Polsce się teraz bardzo rozbudowuje i czuć to w atmosferze - często są wizyty gości w biurze i różne celebracje. Jest też pełno eventów dla pracowników - np. spotkania nieformalne, inicjatywy sportowe, szczepienia w biurze, badania usg dla pracowników, spotkania z dietetykiem, różne webinary. Niedawno wprowadzony został nowy super benefit z kafeterią. Także nie rozumiem powyższego komentarza szczerze mówiąc.

Jolanta
@pracowniczka

Piszesz że firma się rozbudowuje - jak dla mnie świetnie to brzmi. Czy idzie za tym jakaś możliwość awansu dla pracowników, tworzą się jakieś nowe stanowiska pracy?

pracowniczka
@Jolanta

Tak, toczy się dużo rekrutacji i z tego co wiem można też aplikować wewnętrznie. Co jakiś czas słyszę o awansach wewnętrznych, więc moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe.

@pracowniczka

czy na te stanowiska które są ogłoszone w internecie też można awansować wewnętrznie? Jeśli tak to czy opłaca się w ogóle osobom z zewnątrz aplikować?

Jakie są widełki brutto na stanowisku A2R Senior Analyst?

@Zainteresowany

Podejrzewam, że między 4000, a 6000, ale pewności nie mam bo nie znam realiów tej firmy. Znajomy, który miał kilka lat doświadczenia w innej firmie potrafił wyciągnąć 6. A ty masz jakieś doświadczenie?

@Anna

Tyle to się dostaje w AP na start. Chyba masz nieaktualne dane.

Barbara
@Zainteresowany

A później ? I każdy może liczyć na podwyżki czy tylko wybrani? Bo jeśli nie to wiesz trochę bez sensu mi się wydaje ten komentarz

@Zainteresowany

Pracuje w tej firmie na podobnym stanowisku i widełki to 7-8 pln brutto, a nie jestem seniorem.

*7000-8000 pln oczywiście:p

Agnieszka
@Xyz

Wow, ale to po ilu latach tyle kasy oferują?

@Xyz

Jako Analyst w dziale A2R?

@Agnieszka

Na start tyle dostałam. Generalnie to trochę nie rozumiem tych wszystkich opinii bo firma dobrze płaci, jest bardzo elastyczna, prawie w 100% dostosowuje się do pracownika, atmosfera jest bardzo luźna i przyjazna.

mimi

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko senior specjalisty i powiem szczerze nie czytałam wcześniej żadnych opinii na temat pracy w tej firmie. Jednak po tej rozmowie rekrutacyjnej wiem na pewno, że nie chce pracować z takimi ludźmi. Kontakt z Panią z HR był tak fatalny, już podczas pierwszej rozmowy tel. bardzo na mnie naciskała i była opryskliwa. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej podniosła na mnie głos!!, pomijam fakt że zdominowała całą rozmowę, hiring manager była bardzo sympatyczna, natomiast ta Pani nie powinna mieć kontaktu z potencjalnymi kandydatami. Zrezygnowałam z tej rekrutacji już podczas rozmowy. Firma zupełnie mnie nie zachęciła i nie polecam! Mam już 10letnie doświadczenie w innej firmie w pharmie i jestem zupełnie na nie jeśli chodzi o tę firmę.

@mimi

Rozumiem cię. Nie każdy się nadaje żeby rekrutować ludzi. Szczególnie podnoszenie głosu na kandydata to już według mnie brak kultury. Dowiedziałaś się czegoś na rozmowie o warunkach? Coś wspominali o finansach? Np. ile proponują? Czy nie doszłaś do tego etapu?

NE
@mimi

To dziwne, bo ja miałam bardzo pozytywne wrażenie po rozmowie i pani z HR, która do mnie wcześniej dzwoniła była przemiła. Na temat firmy nie mogę nic powiedzieć, bo dopiero będę zaczynała pracę, ale na ten moment bardzo pozytywnie- zaakceptowali moje warunki finansowe, na wstępie zapytali na kiedy mam zaplanowany urlop, rozmowa przebiegła sprawnie i już następnego dnia dostałam pozytywny feedback. Szkoda, że byli pracownicy piszą tak mało konkretne opinie, bo potencjalny kandydat niczego o tej firmie się wcześniej nie dowie.

Barbara
@NE

A to było to samo stanowisko? Może tutaj leży różnica co Ty na to

Joanna
@NE

Ja również mam bardzo pozytywne doświadczenia w związku z rozmowami o pracę do Firmy Baxter. Proces był kilku etapowy, zostałam poproszona o przygotowanie case study, miałam okazję dowiedzieć sie szczegółowo o roli, poznać osoby z regionalnych zepsołów uczestniczące w rozmowach. Poza standardowymi pytaniami o motywacje i doświadczenie zostałam zapytana o moje preferencje co do miejsca pracy. W jakiej organizacji najlepiej mi się pracuje, jaka kultura i wartości są dla mnie ważne. Czego oczekiwałabym od szefa i kolegów z zespołu. Czy kiedyś inna organizacja mnie zawiodła i dlaczego. Oraz co mogę też wnieść do zespołu. I to akurat bardzo mi się spodobało, że pracodawca poświęcił sporo miejsca na weryfikację moich preferencji i tym samym tego jak wpisujemy się w oczekiwania dwóch stron. Po zakończonym procesie otrzymałam krótki ale bardzo konkretny feedback.

@Joanna

Czekaj, czyli się nie dostałaś? :( Bo nie wiem czy nie przeoczyłam czegoś ale widzę wciąż etykietę "kandydat". To w tym feedbacku pewnie info, co należałoby poprawić?

Czy po okresie próbnym jest podwyżka?

@Piotr

A ogólnie na jakie stanowisko chcesz się starać?

Service Center

Widzę że Baxter otwiera nowe centrum, proponuję umowę na 3 miesiące a potem na rok, czy tak jest w praktyce? Jak warunki?

janek
@Service Center

dopiero się otwierają - ale należy liczyć że będzie podobnie jak w poprzednim miejscu obecnej szefowej

Ciekawy
@janek

Czyli? Zostałem zaczepiony na LinkedIn i pierwsze wrażenie jeśli chodzi o firmę, pozytywne. Ale wiadomo, dużo zależy od szefa centrum. Czego można się spodziewać?

janek
@Ciekawy

zależy czy trafisz do grupy swoich czy pozostałych ja miałem okazję pracować z tą panią - i nigdy więcej, ale znam osoby, które były zadowolone.

Ciekawy
@janek

Na takich stanowiskach chyba nie ma osob, z pracy z którymi byliby zadowoleni wszyscy ;) wiec rozumiem, ze przeciętna osoba, nic strasznego nie będzie

azx

Powodzenia - Będzie potrzebne

hehe
@janek

w kazdej wylatuje po 2 latach przesladowania innych ludzi....

Yyy

To już jest pomówienie kogos, więc słabe to. Proponowalbym pisać o faktach lub własnych doświadczeniach a nie w taki sposób. Hejt to nie jest dobre rozwiązanie,nawet jak ma się o kimś złe zdanie.

Hmmm
@Yyy

To niestety są własne doświadczenia

szefowa
@Ciekawy

szefowa miala sprawe o (usunięte przez administratora) u poprzedniego pracodawcy. Fakt, ze ja zarudnili swiadczy tylko o tym, ze trafil swoj na swego..

Ex-SE
@szefowa

Dziwne bo jak ktoś może mieć sprawę to nie dana osoba a firma. I jak już wspominasz te sprawę to akurat firma ja wygrała. To że idziesz do sądu nie znaczy że od razu jesteś winna. Inna sprawa to czy ktoś chce pracować czy nie z takim stylem pracy. Ja na pewno nie.

Warto aplikować, czy lepiej dalej szukać?

@szefowa

Serio? I z takimi papierami zatrudniają kogoś do kierowania ludźmi? A jak tu jest z kasą. Wypłaty na początek są na dobrym poziomie? Wiesz ile proponują?

Aktualny pracownik

Hej, ja pracuje w Baxterze od ponad dwoch lat, pierwsza umowa na 3 miesiace, potem rok, teraz juz jestem na czas nieokreślony. W Polsce w Baxterze Prwcuje okolo 300-400 wiec nie ma co skreślać rekrutacji przez to ze jedna osoba pisze cokolwiek zlego o jednej szefowej. Poza tym musisz byc na bardzo wysokim stanowisku zeby miec z nia kontakt ;) dostalam w czasie pracy 2 podwyzki inflacyjne + 2 wynegocjonowane. W sprawie kwoty to wiadomo ze wszystko zalezy od grade’u i stanowiska, a tych naprawde otworzyło sie terax mega duzo o rożnym stopniu skomplikowania, wiec nie da sie chyba uśrednić. Mam super managerke ktora sama zaproponowała mnie do innego zespołu na wyższe stanowisko, wiec ten (usunięte przez administratora) w pracy to jakas legenda ;) oczywiscie kazdy mowi ze swojej perspektywy i środowiska. Pracy jest duzo, ale bardzo rzadko pracuje wiecej niz 8 godzin dziennie. Czesto wysyłają maile przypominające o tym, zeby brac urlop. Minus jaki dostrzegam z perspektywy młodej osoby, to fakt ze średnia wieku tu to okolo 40 lat, wiec ciezko dostac awans, bo po prpstu nie zwalniają sie tu pozycje - ludzie siedza w firmie po 5-10-20 lat i nigdzie sie nie wybierają. Dlatego dla mnie jako młodej osoby, nowe centrum finansowe to tak naprawde jedyna szansa na pojscie stanowisko wyzej. Polecam :)

Konwalia
@Aktualny pracownik

Ja podobnie, jestem w Baxterze około 2 lata i też jestem bardzo zadowolona. Jest tu mnóstwo fajnych ludzi, duża otwartość i pozytywna atmosfera. Pracy jest dużo, ale firma jest elastyczna jeśli chodzi o godziny pracy, więc można sobie odopwiednio zarządzić i dostosować. Sporo się dzieje, bo firma inwestuje i rozwija się i to też daje możliwości. Ja się osobiście dużo uczę i mam satysfakcję z pracy w Baxterze. Polecam!

Magda

Czy chodzi o AZ?

no raczej
@Magda

Były Pracownik

To co napisali moi poprzednicy nawet w najmniejszym stopniu nie odzwierciedla tego, jak wykańczająca i poniżająca była praca w Baxter. Mój dzień zaczynał się od pretensji od wszystkich z którymi pracuję. Mimo tego, że regularnie pracowałem 10 - 12 godzin dziennie, a zdarzało się i w weekendy, dochodziło do absurdalnych sytuacji w których przez znaczną część dnia musiałem tłumaczyć się dlaczego nie wykonałem swojej pracy. Powodowało to, że nie byłem w stanie wykonać swoich dzisiejszych zadań i tak w koło. Mimo że od dawna nie pracuje w tej firmie, boję się że jak popełnię jakikolwiek błąd, zostanę za niego skarcony. Byłem traktowany przez moich współpracowników tak źle, że pod koniec mojej pracy musiałem brać silne leki uspokajające, aby przetrwać kolejny dzień. Firma zupełnie nie inwestowała w żadne technologie, nieliczni, elitarni pracownicy znali program Excel w stopniu miernym. Jakakolwiek optymalizacja procesów biznesowych lub automatyzacja to pojęcia, których nie ma w słowniku osób decyzyjnych. Przedstawiciele są jedyną grupą, której potrzeby w pracy są zauważane, inni pracownicy są traktowani jak ludzie gorszego sortu. Podwyżki istnieją tylko w teorii, ponieważ co roku pracownicy dostają podwyżkę inflacyjną. Jest to jedyna droga do zwiększenia pensji poza awansem, który w firmie jest widokiem rzadszym niż uśmiech na twarzach pracowników zniszczonych wieloletnią orką na tych samych stanowiskach. Gdy porównuje to z moją obecną pracą to jest mi się żal, jest mi wstyd, że dawałem przez tak długi czas dawałem się poniżać za te marne grosze. Polecam tę pracę wszystkim, którzy nie mają szacunku do siebie, swojego czasu i zdrowia.

Kok
@Były Pracownik

Dzien dobry, czy zle warunki pracy sa w calym Baxterze czy w konkretnym dziale?

Lilia
@Były Pracownik

Jestem zainteresowana pracą w tej firmie, te informacje są cenne

Krystyna
@Kok

Widzisz, że raczej nie chodzi o handel, a przynajmniej nie o przedstawicieli. Ale z opisu wygląda, że to współpracownicy tak sobie nawzajem robią. Nie szło tego zgłosić górze?

szefowa
@Krystyna

Gora w tym uczestniczy! Nikomu nie pomogą, zarzad to jedna klika z asystentka nie szanujaca ludzi na czele. To jest dramat. Naprawde sa firmy z lepsza atmosfera, zarobkami, benefitami na rynku. W finansach (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym a teraz jak sie coe rozrosnie to bedzie jeszcze ciekawiej. W ogole awansuja wylacznie koleżkowie. BTW, hr uwaza, ze zle opinie pisze tu konkurencja a nie pracownicy :D

@szefowa

To w jakim oni świecie żyją? Zaraz zostaną bez pracowników, bo nie sądzę żeby wiele osób pałało miłością do takiej firmy.

WarL
@Były Pracownik

Firma Baxter docenia tylko ludzi chciwych, ciemnych i o skrajnie niskiej kulturze osobistej. Byłem świadkiem zdarzenia, gdy "pani" przedstawiciel prowadząca szkolenie be zdania racji wydarła się na chorego pacjenta (sporo powikłań i stan po zawale), któremu akurat szkolenia nie przeprowadzała. Sama zajmując (wpychając się) miejsce na konieczny o konkretnej porze zabieg bez dzień dobry, przepraszam i dziękuję. W szpitalu i mieście, w którym jest TYLKO gościem... Tragiczny poziom pod każdym względem. Złe świadectwo dla firmy Baxter, opinii pacjentów bez, których "sianowna pani" była by zerem na prowincji, z której pochodzi oraz dowód na pochodzenie wspomnianej "pani", nie wspomnę już o wstydzie rodziny. Firma Baxter powinna dyscyplinować takie indywidua za pomocą wyrzucenia na bruk z naganą i wilczym biletem w branży. Niestety takie osoby są promowane w firmie i wspierane. Odniosłem bardzo złe wrażenie a w końcu pieniądze za leczenie pacjentów idą nie małe.

ruda

witam jak wygląda proces rekrutacji na product specjaliste widziałam ofertę i zastanawiam się czy wysłać cv , a jak wyglada wynagrodzenie netto i jakimi autami jeżdżą specjaliści ? dziękuje za odpowiedz

automaniak

passata
@Aneta

jak przed oszczednosciami..

Zostaw merytoryczną opinię o Baxter Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Baxter Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Baxter Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baxter Polska?

Baxter Polska
2.6/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Kruczkowskiego 8
    00-380 Warszawa