Opinie o Pol-Zeit w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pol-Zeit. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Zeit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Zeit w Rzeszów

Młody Nowy wpis

Dowiadywałem się o tej firmie i z tego co wiem to strasznie słabe zarobki . Także nie polecam :)

Patrycja

Powiecie coś więcej na temat pracy w firmie? Jakie zarobki?

Tomek Nowy wpis
@Patrycja

Praca jak praca, wymagają ,czasem aż nadto.no i czasu jest jakby za mało, ale to wszędzie teraz tak jest.zarobki napisze Ci na priv jeśli jesteś jeszcze zainteresowana

...

Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie . Gdyby tych 2 szuj z Wary nie było całkiem by była inna atmosfera w firmie ...

Marta Nowy wpis
@...

A w sumie to ile pracowałeś? I były jakieś problemy związane z Twoim odejściem czy raczej tutaj wszystko spoko wyszło?

Marta Nowy wpis

Ktoś tu dosadnie napisał, że pracował tu, ale dwie osoby dość mocno mu przeszkadzały tak to niby atmosfera byłaby spoko... Serio jest taki problem z atmosferą u nich aktualnie? Może warto byłoby to po prostu zgłosić i spróbować jakoś rozwiązać ten konflikt? Nie próbowali tu może wprowadzić jakiś szkoleń integracyjnych czy czegokolwiek? To głupio brzmi, ale serio może się sprawdzić, nie sądzicie?

Brałeś udział w rekrutacji do Pol-Zeit. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
khjk

Ja do Firmy nie mam nic ani tym bardziej do właściciela...atmosfera nie jest zła.Nie długo pracowałem ale zostałem przyjęty ciepło w firmie i odszedłem be z pretensji do nikogo.

Janusz_Nosacz

Jest to firma posiadająca pracowników doświadczonych i znających się na swoim fachu. Nie ma zagadnień z którymi sobie nie poradzi. To się liczy przede wszystkim!

@Janusz_Nosacz

A czy jesteś lub byłeś pracownikiem firmy? Rozumiem, że ci bardziej doświadczeni są lepiej doceniani? Może pracodawca organizuje szkolenia, dzięki którym zatrudnione osoby mogą podnieść swoje kwalifikacje? Dla wielu kandydatów kwestia rozwoju jest bardzo istotna.

Hanna

Czy tylko kwestie zarobków powodują, że właśnie w ten sposób piszesz o Pol-Zeit? Może jest coś wartego uwagi - choćby atmosfera i relacje z pracownikami, co można tu napisać innym, zainteresowanym pracą w tej firmie?

Kuba

Jeśli konus nie odpowiada praca w dobrej firmie to niech ją zmieni i nie przeszkadza w pracy innym!!!

Hanna

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoją opinią związaną z pracą w Pol-Zeit? @Umartwiony - na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Czy mógłbyś opisać warunki zatrudnienia dostępne na Twoim stanowisku? Każda merytoryczna informacja będzie pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Umartwiony

Podwyżki by się w końcu przydały. Jak żyć ?

Kierownik
@Umartwiony

Będziesz miał ale podwyżki norm pracy hi hi hi hi hi

Hanna

@Words według Ciebie firma jest 'dziwna'. Co rozumiesz przez to określenie? Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Czekamy na Wasze oceny.

marek

Nie wiem jak mam to czytać do końca @Edzio piszesz serio czy to ironia? Bardzo dużo tutaj mieszanych opinii tak szczerze i sam już nie wiem komu tutaj wierzyć

Edzio

Polecam Firmę. Podobno mają być nawet teraz podwyżki Majster Wa pi ńs ki tak mówił, a to monter pierwsza klasa, a to inteligentny facet na nowej budowie ma być nawet kierownikiem budowy:D

Words

Firma dziwna. Ciężka atmosfera. Nie polecam.

xxx

Witam , dostałem propozycje pracy w warszawie,napiszcie proszę czy jest sens zatrudniać się w tej firmie.

Właściciel - Jerzy Baran

Dziękuję za opinie. Jest mi przykro, że nie mogłem wszystkich zadowolić.

Hans Klos

Chyba firma ma najlepszy czas za sobą :(

Monter

(usunięte przez administratora)wymagania duże. Osiem lat temu płacili więcej. W innych firmach instalacyjnych w delegacji płacą 16zł X 160 godz.= 2560zł + 900zł delegacji + 200zł co tyg. na przeżycie Razem 4200zł. Mowa oczywiście o fachowcach. Myślę że nie warto.

Staszek

Firma szuka monterów oferuje 19 zł na rękę zastanawiam się czy warto aplikować, jaka jest atmosfera pracy?

Penetrator

Kiedyś firma była ok. Ale teraz już nie jest tak fajnie Kierownik naprzyjmował szwagrów szpiegów co nic nie robią tak jak i on, a kasę biorą, a teraz jeszcze normy powstawiali. Dobrych fachowców pozwalniał pewnie teraz już żaden im nie wróci. Na szwagrach długo nie polecą. Ale tak to jest firmy powstają i upadają.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Zeit - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pol-Zeit?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Zeit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pol-Zeit
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Miętowa 9
    35-232 Rzeszów