Opinie o Pro-Industry Sp. z o.o. Sp.K. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro-Industry Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pro-Industry Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Industry Sp. z o.o. Sp.K. w Bielsko-Biała

Cezary Nowy wpis

Mam bardzo dobra pracę, zarobki i z fajnymi ludźmi pracuję dlatego bardzo polecam firmę.

zadowolony Nowy wpis

Rekrutacja jest prowadzona innymi kanałami.

zadowolony Nowy wpis

Czytając powyższe wypociny mam wrażenie, że ktoś, kto zwyczajnie dał plamę, przez fałszywe oskarżenia chce się odegrać. Osobiście pracuję w Pro-Industry od wielu lat i z czystym sumieniem mogę ją polecić potencjalnym kandydatom. Firma dla ludzi z pasją lub zaangażowanych w wykonanie swoich zadań biznesowych. Obecnie trzonem jest 7- osobowy doborowy team. Brak miejsca dla tzw. wszechwiedzących...

praca

xx - 2012-01-10 15:20:08 Mała rodzinna firma, gdzie właściciel uważający się za wszystkowiedzącego próbuje wpływać na wszystkie dezycje i kierować pracownikiem w niezbyt udany sposób. Pozostali w firmie generalnie nie ogarniają niczego. Liczne nieporozumienia i duże wymagania, brak komunikacji, brak wsparcia technicznego, zero zainteresowania odbytymi działaniami, wrażenie wiecznej walki z konkurencją. Dużo obietnic, mało konkretów - szkolenia, wypłaty, premie. Nie polecam tego pracodawcy, straszliwie zmarnowany czas.Uwaga najnowsze ogłoszenie PRO-INDUSTRY przez firmę z Warszawy (dla niepoznaki). [usunięte przez moderatora] ...niczego nie świadome biura pracy rozsiewają temat przez wszystkie portale. Potem mają problem gdy polecony kandydat (jaki by nie był) okazuje się że już nie pracuje...

Firma Pro-Industry Sp. z o.o. Sp.K. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
~inny

Czy masz jeszcze jakieś informacje odnośnie tego pracodawcy? Może większe konkrety. Uważam, że tego typu wypowiedzi pozwolą uniknąć w przyszłości problemów związanych z tak [usunięte przez moderatora]praktykami jakie prowadzi bezkarnie [usunięte przez moderatora]

~anonymous

Całkowicie podpisuję się pod powyższym. Totalnie niekompetentna firma zarówno dla partnerów handlowych jak i odbiorców a szczególnie swoich pracowników. Jest skłócona z wieloma firmami w rejonie. Nikt nie wie co ma robić a wszyscy robią wszystko - czyli nic. Nie ma konkretnie ustalonych obowiązków. Zaczynając od prezesa który jest jednocześnie wszystko wiedzącym o niczym handlowcem idąc przez panią v-ce prezes - sekretarką, kończąc na synie - asystentce powyższych. Nie ma żadnych zasad odnośnie etyki biznesu czy to zdrowej konkurencji i zachowania choć krzty własnej godności. Firma ocieka wolną amerykanką podczas zarówno stawania do przetargów kończąc na (jakimś cudem i dampingowo oferowanymi cenami) wygranych przetargach na chińskie pompy w niemieckich obudowach - główna zasada podchodzenia do transakcji to: "Papier przyjmie wszystko a potem się coś wykombinuje" to takie niepisane motto. Firma mieści się w małej chatce na osiedlu w Bielsku (google maps) więc nie spodziewajcie się biurowców. Całkowicie niechcący znam opinie kilku osób, które tam pracowały [usunięte przez moderatora] - ściągnięte przez firmy head hunterskie (które już na śląsku nie chcą współpracować więcej z Pro-Industry). Schemat jest jeden przyjęcie do pracy na np. próbne 3 miesiące po czym gdy kontakt z poprzednią firmą się urwie i pracownik ma drogę zamkniętą czar pryska i prezes oferuje warunki o połowe niższe wraz z redukcją stanowiska i obowiązków. To ostrzeżenie jest również dla agencji pracy, od których po takim sprytnym działaniu, pro-industry reklamuje usługę, że kandydat nie spełniał wymagań i sam odszedł (oczywiście nie tłumacząc dlaczego – słowo przeciwko słowu). Taktyka sprawdza się nad wyraz dobrze, ponieważ nie ma świadków a pracownik który otrzymuje nowe warunki znienacka, jest mało wiarygodny dla innych, w odniesieniu do byłego pracodawcy. Jeśli trafiacie na ogłoszenia tej firmy trzymajcie się z daleka - ich częstotliwość w sieci w ostatnich latach nie jest przypadkowa i nie świadczy o rozwoju (w firmie dalej pracuje 4 os w tym prezes, v-ce, sekretarka i ktoś tam jeszcze) lecz świadczy o PRZYJMOWANIU KANDYDATÓW NA OKRES PRÓBNY a następnie proponowaniu warunków "nie do przyjęcia". Można książkę napisać o nieetycznych praktykach stosowanych w tej firmie ale podkreślam, że nie znam przypadku oszukania w świetle prawa. Wszystko prowadzone jest czujnym okiem kancelarii i zewnętrznego biura kadr. Po prostu robią ludzi [usunięte przez moderatora] na biało. Niestety Śląsk nie jest zbyt dużym rejonem i niedługo przekonają się o mocy opinii internetowych. Dla poważnie zainteresowanych zapraszam do dyskusji na tym forum lub o podanie namiarów to postaram się dopisać konkretne przykłady lub mogę pomóc w kontakcie z osobami mającymi również podobne, przykre doświadczenia z tym podmiotem KOMANDYTOWYM.

xx

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Industry Sp. z o.o. Sp.K. - Bielsko-Biała

Pro-Industry Sp. z o.o. Sp.K.