Opinie o Dr. Zdrowie S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dr. Zdrowie S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dr. Zdrowie S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Zdrowie S.A. w Warszawa

JA

Dr Zdrowie oceniam bardzo dobrze, stabilny pracodawca, pensje na czas, atmosfera w porządku. Tak więc szczerze polecam. Niestety nie polecam pracy w aptece w CH Pl...Lublin, w mojej ocenie ta ,,elegancka apteka" jest nie do przyjęcia.

Hej, czyli jeśli dostanę stanowisko technika farmacji, to myślisz, że mam się nastawić na minimalną krajową?

JA

@JA

Powiesz coś więcej o pensji? Jest podstawa plus premia? Jak są dodatkowe pieniądze to w jakiej wysokości. Procentowo w zależności od wyników i zrobionych targetów. Możesz podać orientacyjne widełki?

Tak, jest podstawa plus premia. Jeżeli chodzi o premie to kilka stówek potrafi wpaść. Co sobie wyrobisz, to masz. Nie jest źle, chociaż pensje lubelskie niestety dramat. Powodzenia.

A wysokość podstawy możesz podać? To stawka indywidualnie ustalana i zależna np od doświadczenia pracownika? Czy raczej wszyscy mają tyle samo?

To już pytania raczej do kierownika, ewentualnie do Pana koordynatora( bo ogłoszenia wciąż są) Dużej sprawiedliwości na rynku lubelskim proponuję nie oczekiwać. Jeżeli chodzi o wysokość podstawy, to ja na szczęście, swojej już nie pamiętam :)

Larysa Nowy wpis

Dobrze, że oprócz podstawy jest jeszcze ta premia. Możesz mi napisać, od czego zależy to czy się w ogóle ją dostanie? :-) Jest jakiś regulamin, w którym wypisane są aspekty, które trzeba spełnić/przestrzegać? :-) Jeśli wiesz coś w tym temacie, to daj znać.

Gość Nowy wpis

Pola Nowy wpis

Szczerze, to pierwsze słyszę. W aptekach są braki personalne jak w innych, więc nie sądzę, aby była to prawda. Ja poszłam na rozmowę i pracę dostałam bez znajomości. To pewnie zależy od tego, czy się komuś odpowiada, czy też nie.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na specjalista ds. social media w Dr. Zdrowie S.A.?

Dopiero co widziałem z sieci ofertę dla specjalisty ds. e-commerce. Nadal przyjmują czy teraz nie ma pracy i nowych wakatów. Pisali o premiach. Zwykle ile procent od podstawy się dostaje?

Pracownik Biurowy

Miałam okazję rozmawiać z bardzo miłą panią. Spotkanie odbyło się o czasie, nie musiałam na nikogo czeka, a po ostatniej rekrutacji w innej firmie obiecałam sobie, że w takim wypadku wyjdę, bo to brak szacunku wobec kandydata na pracownika. Zależało mi na tej pracy, więc cieszę się, że się nie zawiodłam :)

Pytania głównie odnoście umiejętności i doświadczenia względem mojego zakresu obowiązków. Byłam bardzo zadowolona z przebiegu rekrutacji, myślę, że obie strony były dobrze przygotowane.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
M

Jakie są opinie o pracy w księgowości?

juner

Obsługa w Dr zdrowie jest na wysokim poziomie. Widac , że farmaceuci z powołania tutaj pracuja.

Krystyna
@juner

Farmaceuci z powołania to albo zostali zwolnieni albo sami odeszli, więc nie piszcie takich "farma"zonów

@Krystyna

Czemu uważasz, że "farmaceuci z powołania sami odeszli"? Z czym miało to związek? Powiedz mi też proszę, czy Dr. Zdrowie daje jakieś podwyżki? Awanse? Być może znasz kogoś z długoletnim stażem pracy w tej firmie.

Weronika

Fajnie, gdybyś podał więcej konkretów, od czasu tamtego wpisu nic się nie pojawiło i nie wiadomo, o co chodzi. Z jakiego powodu dobrzy pracownicy mieliby zostać zwolnieni, dla mnie brzmi to absurdalnie.

Oskar
@Katarzyna

Awans? W strukturach firmy? Śmiech na sali jak również z podwyżkami

@Oskar

Nawet jeżeli pracuje się już długie lata, to nie ma szans, aby awansować na wyższe stanowisko? :/ Tak samo, czy pensja z roku na rok się nic nie zmienia, odkąd się zostało przyjętym? Cały czas jest taka sama? Bo piszesz, że śmiech na sali... Doceniają chociaż w jakiś inny sposób - np. premie bądź benefity?

AmbroWhite

Drogo. Obsługa niemiła i niepomocna.

pgz123

Nieprofesjonalna obsługa wprowadzająca klienta w błąd. Po sprzedaniu leku wycofanego z obiegu nie chcieli przyjąć zwrotu. Nie polecam.

Urszula

Czy w aptekach pracuje się co drugi dzień skoro zmiany są 12 godzinne? Ten tryb obejmuje soboty i święta czy tylko te zwykłe dni?

Xx
@Urszula

Wszystko zależy od kierownika jak układa grafik zdarzają się zmiany 12 h przez dwa do 3 dni w przypadku braku personelu, dwa dni po 12h są dość często, soboty są po 12h święta nie święta pracuje się jak kierownik ustali

Renata
@Xx

3 dni to dosyć sporo mieć pod rząd 12. A nie można jakoś elastycznie się dogadać by nie mieć pod rząd 3x12?

Xx
@Renata

Wszystko zależy od kierownika. Miałam przyjemność poznać i takiego co zmiany nie były możliwe i takiego co grafik ustalał pod pracowników aby każdy był zadowolony niestety już nie pracuje z nami.

Apteka dr Zdrowie Poznań Plaża

Wczoraj dokonałam (miedzy innymi) zakupu maseczek w w/w aptece. Poprosiłam o 2 paczki po trzy sztuki maseczek w każdej. Ponieważ paragon opiewał na większą sumę (co wskazywała cena zakupów). Zapłaciłam i wróciłam do domu. Po sprawdzeniu okazało się, ze ekspedientka wydala mi 1 pakiet gdzie były trzy maseczki a drugi z jedna maseczka. Paragon był w porządku bo cena policzona była za pakiet (3) i pakiet (!). Po prostu wydając mi wydala błędny pakiet; zamiast 2 pakiety po 3 maseczki wydala 1 błędny. Wróciłam i przedstawiłam problem. Nota bene ekspedientka mnie pamiętała. Udała się do kierowniczki po zgodę i...mówiąc kolokwialnie zaczął się horror. Dziewczyna nie przyznała się do błędu a kierowniczka potraktowała mnie jak intruza; użyła argumentu, ze apteka nie przyjmuje zwrotów. Nie miało znaczenia dla niej, ze to był błąd ekspedientki. wystarczyło trochę empatii (pakiet z 3 maseczkami był droższy i apteka zarobiłaby). Ale nie to jest istotne w tym momencie. Czuje się zlekceważona jako klient, potraktowana jak to ja byłabym winna problemu. Jestem zaskoczona, ze zatrudnianie ludzi o takim poziomie znieczulicy graniczącej z brakiem kultury. Kiedy wspomniałam, ze tego tak nie zostawię kierowniczka szyderczo powiedziała, ze się cieszy bo zrobię jej reklamę. Jest mi bardzo przykro i na pewno już zawsze będę omijać apteki z tym LOGO. Co mnie zaskoczyło, ze nie próbowała nawet (kierowniczka) zastanowić się, ze to był błąd ekspedientki, która potem wyparła się tego. Pewnie ze strachu. a wystarczyło wymienić pakiet. Personel jest twarzą Waszego LOGO i wstydem dla Państwa powinna być zaistniała sytuacja.

Czy w Dr. Zdrowie S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

LETIZ

Nie ma takich możliwości

potencjalna

Jaka panuje atmosfera w Dr Zdrowie?

jonnsa
@potencjalna

Atmosfera w porządku, ludzie pomocni więc jest okej

kalejdoskop
@potencjalna

To też pewnie zalezy od apteki,w której pracujesz, ale myślę, że wszędzie jest okej, bo Dr zdrowie dba , by wszedzie panowała sympatyczna atmosfera

Katarzyna

Dr. Zdrowie prowadzi ponad 15 rekrutacji na stanowisko Magistra Farmacji/ Sprzedawcy. Podam link, może komuś się przyda: https://www.drzdrowie.pl/kariera/. Przeglądałam stronę, bo sama jestem zainteresowana pracą u nich. Powiedzcie mi proszę: jaka atmosfera w firmie i jak traktują pracowników? Czy wypłaty zawsze na czas, a grafik elastyczny?

Pracownica :)
@Katarzyna

Hej. Ja pracuję tutaj ponad 5 lat. Według mnie jest bardzo fajnie. Pracuje się u nas trybem 12 godzinnym. Grafik zawsze do ugadania. Jak chcesz coś załatwić to masz wolne i nie musisz pisać dziwnych podań czy próśb o dzień urlopu... Wypłaty zawsze są na koniec miesiąca. Atmosfera jest na plus. Znajdujemy się głownie w centrach handlowych no ale też czasami zdarzy się, że mamy kilku stałych i zaprzyjaźnionych pacjentów. Jak coś to będę czasami się tutaj pojawiać to odpowiem na kilka pytań. Pozdrawiam :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Dr. Zdrowie S.A.?

Iwona

Tak oczywiście, są organizowane takie imprezy. Na jednej z takich imprez otrzymałam wypowiedzenie. Kompletny brak wyczucia.

@Iwona

Witaj @Iwona, bardzo mi przykro. A zdradzisz jakie było uzasadnienie zwolnienia? Czy byłaś zatrudniona w Dr.Zdrowie na umowę o pracę? Powiedz proszę coś więcej, taki sposób wręczenia wypowiedzenia jest co najmniej niepokojącym sygnałem dla przyszłych pracowników, dlatego liczę na więcej informacji.

Wesoła Małgośka

Drodzy Pracownicy. Napiszcie jak firma dba o Was w czasie korona-kryzysu? Czy ktoś został zwolniony? Czy wynagrodzenia na tym samym poziomie? Czy system godzinowy ten sam?

Smutna Małgośka
@Wesoła Małgośka

Prezes wdroży jakiś plan naprawczy i będzie cacy, więc bez paniki

@Smutna Małgośka

Hej, i co? Wdrożył? Czy w związku z obecną sytuacją pandemiczną firma Dr.Zdrowie zwalniała pracowników? Zastanawiam się, czy duża liczba otwartych rekrutacji jest związana z działaniami firmy w związku z kryzysem?

samba

Apteka dr zdrowie ma dobre ceny lekarstw, i duzo zamiennikow , co mi jest na rękę.

Krystyna
@samba

Chyba mylisz apteki, ponieważ dr zdrowie to najdroższe apteki jakie znam.

AniaRo
@samba

Dobre ceny?? Chyba żart. Suplement diety mąż kupił mi tam dokladnie 2 x drożej niż w aptekach internetowych (średnia z kilku wybranych to 27 zł, a w Dr Zdrowie - 51 zł. Niezłe naciąganie.

@samba

Cześć samba, a nie wiesz może jak się tam pracuje? Przeglądam Gowork z nadzieją na znalezienie informacji o tym pracodawcy, a tu niestety większość to opinie o aptekach. Czy jest tutaj obecny ktoś aktualnie zatrudniony w Dr.Zdrowie?? Być może Ty @samba, znasz kogoś z pracowników i masz jakieś informacje?

BB

Dzień dobry, chciałabym się zapytać czy praca jest zmianowa tygodniami czy każdy dzień inne godziny pracy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Illa

Bycie farmaceutą nie jest łatwą pracą. Dużo trzeba się uczyć, by dobrze zarabiać. I przede wszystkim walczyć o swoje. W dr zdrowie, zarabiam w końcu odpowiednie pieniądze, pracując w przyjaznej atmosferze.

Maciej
@Illa

Pisząc o nauce masz na myśli także szkolenia na które wysyła Cię firma i dzięki temu możesz podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe? Dodaj, czy pracodawca wspiera taki rozwój kariery.

IR
@Illa

Witam, a jak wygląda grafik pracy? Czy zmiany są tygodniowe czy codziennie inne godziny pray? Z góry dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam

Kris025

Apteka w Skende Lublin,obecnie mamy stan nadzwyczajny spowodowany epidemia korona wirusa,robiąc zakupy podstawowych lekarstw na katar,zapłaciłem dwu lub trzykrotność ceny jaka mają w innych aptekach. Porównałem ceny i jest tam kosmicznie drogo

merc

W różnych aptekach pracowałam, ale w Dr zdrowie pracuje mi sie najlepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Zdrowie S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dr. Zdrowie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Zdrowie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr. Zdrowie S.A.?

Kandydaci do pracy w Dr. Zdrowie S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr. Zdrowie S.A.