Opinie o Bricoman w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bricoman. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bricoman o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricoman w Warszawa

Czy Bricoman zapewnia kartę multisportu?

Pracownik Nowy wpis

Przewodniczący

Pracownikom, którym jeszcze się chce coś zmienić i chcą mieć wpływ na dalszy wygląd naszego miejsca pracy zapraszam do kontaktu z Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Bricoman Polska sp. z o.o. Ze względu na brak możliwości umieszczenia takiej informacji na workplace szukamy nowych źródeł kontaktu z resztą pracowników. Związki aktualnie działają już w Jaworznie i tam możecie szukać kontaktu.

Święty Nowy wpis
@Przewodniczący

Witam Przepracowałem w firmie 10 lat i nie otrzymałem należnej odprawy na 10sieciolecie nie pracuję tam już ponad rok czy mi się należała odprawa

Izabela Nowy wpis
@Święty

Zastanawiam się czy ta sprawa została już pomyślnie rozwiązana? Kontaktowałeś się np., z tym całym związkiem?

Jakie zarobki są na stanowisko koordynator danego działu. Miejsce Warszawa Połczyńska. Czy kordynator pracuje zmianowo czy jest jedna określoną godzina?

@Nowy

Też chciałbym się dowiedzieć, bo chyba będę wysyłał CV na to stanowisko. pewnie wszystko powiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej. Jakbyś coś wiedział wcześniej, to napisz co i jak. Będę ci bardzo wdzięczny.

amol
@Rafał

Ty też jak będziesz na rozmowie to napisz.

Czy Bricoman oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wszyscy mają umowę o pracę. Na początek na czas określony. Druga umowa w 90% jest już na stałe.

Sprzedawca

Trzeba rozwiązać kilka zadań matematycznych typu policz ile farby potrzeba na pomalowanie ściany itp. Następnie trzeba ułożyć towar na półce wyłapując błędy.

Czy praca zmianowa i w weekendy nie przeszkadza? Jakie oczekiwania finansowe? Czy masz zdrowy kręgosłup?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Przed świętami się dowiedziałem, że kierownik Budowlanki się zmienił. Kolejnego już nie ma. :D Podobno sam odszedł, ciekawe dlaczego??? Coś czuję niewidzialną rękę regionalnego. To był najlepszy kierownik w sklepie, nie pracowałem z nim długo ale wystarczyło żeby go zapamiętać. Podobno miał zostać dyrektorem. Bardzo konkretny i ogarnięty facet. Jak taki gość odchodzi to co myśleć o tej firmie??? To chyba szok dla wszystkich...

Wolff

Skoro jesteś byłym pracownikiem, to co plotkujesz? Sam odszedł, bo dostał lepiej płatna pracę w Agata meble. I nie musi dojeżdżać tak jak do Białej.

Robert

Były pracownik - to jest rzeczywistość. Coraz więcej osób i firm rezygnuje z zakupów tam. Ten sklep to jedna wielka lipa. Mam znajomego który tam pracował opowiedział o wszystkim co tam się dzieje. Jak chcesz dużo zrobić to ciebie zjadą jak nie robisz to też Cie zjadą. Kto nie pasuje im to won i tak to tam jest. Nigdy już nie polecę tej firmy. Brak dostaw w wyznaczonym terminie, sprzedawany towar którego nie ma. To jest śmiech na sali po prostu. Ilu pracowników już się zmieniło tam ?? Ilu kierowników tam już nie pracuje ? Kasjerki są ok ale kierowniczka kas brak jakichkolwiek kompetencji, wiedzy nie umie niczego załatwić. Klienci wyjeżdżali z towarem nawet za niego nie zapłacili, sprzedawane produkty pod czym innym. W mixbud o nic nie muszę prosić sami proponują transport darmowy, ceny są super. Bricoman cały czas wyraża się że to nowoczesna hurtownia z której strony niech lepiej uczy się od składów takich jak mixbud, merkury. Nie mają pojęcia o tym co robią. Jeden wielki chaos. Nie polecam nikomu tam zakupów. Uwaga na ceny przy kasach raptem wychodzi drożej.

Vendetta
@Wolff

Może i dostał robotę w Agata meble, ale gdyby nie nowy detektor i "ścieka" ekipa by nie doszedł. Druga rzecz ile można być dyrektorem stażysta...

Kierownik
@Wolff

Gdzieś dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Odszedł, dlatego ze go firma olała, czekać na kwit czy pójść gdzieś indziej? Facet jest bystry więc zareagował i tyle. Rozmawiałem z nim przed odejściem, gdyby miał szansę na jakikolwiek rozwój nigdy by nie odszedł.

ala
@Robert

ciekawe że najwięcej tutaj jest opinii osob, które mają jakiś problem (prawdziwy, nie prawdziwy, mały, duzy nie ważne) - to takie miejsce dla heterów

@ala

A gdzie indziej możesz podzielić się swoją opinią. Na sklepie nie możesz bo zaraz będzie taka osoba miał problemy. Nie ma osoby na sklepie, która Cie wysłucha, pomoże albo znajdzie jakieś rozwiązanie. Tutaj szary pracownik nie ma nic do gadania. Ma rozkładać towar i nic się nie odzywać. Wysyłany jesteś na urlop chociaż go nie chcesz bo tak narzuca Ci kierownik. Jak się nie podoba to prace zmień (takie teksty słyszą pracownicy od swoich przełożonych). To właśnie jest miejsce gdzie zwykły pracownik może się wypowiedzieć. Tutaj osoba która ma dobrze nigdy nie będzie się wypowiadać bo jej się nie chce.

seba
@vendetta

smutne

P.Jan
@vendetta

W tym tygodniu zostałem potraktowany przez ochroniarza w Brikomanie w Białej Podlaskiej b.bezczelnie tyle lat ja i rodzina robiła zakupy. Zostawiliśmy tam kupę pieniędzy. Nigdy tam nie pójdziemy. Nie polecam.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bricoman?

Maurycy

Rzeczowych i konkretnych, jeśli masz doświadczenie, wiedzę i umiejętności jakich na dane stanowisko potrzebują to bądź dobrej myśli i na luzie podejdź do tematu. Udanej rozmowy:)

były

Na jakie stanowisko?

Żenada

To co się dzieje na Połczyńskiej to żenada. Odeszło 2 fajnych kierowników i jeden koordynato bo mieli już dosyć dyrektorka co tylko liczy się ze swoim kolegą z poprzedniej firmy. Dobrzy pracownicy też odchodzą.... pomóżcie z tej centrali albo niedługo sami będziecie musilei pracować na tym obiekcie.... Ryba psuje się od głowy...

@Żenada

Na stronie Bricoman Biała Podlaska opisujesz Bricoaman na Połczyńskiej- to jest dopiero żenada- ta opinia.

@bosch
@Żenada

o czyjej głowie mowa? może trzeba tę głowę wymienić?

Kulka

Bardzo dobry pracodawca

@Kulka

To był bardzo dobry pracodawca, jeszcze do lipca 2019

@bosch
@Były

w co się stało od lipca 2019?

zainteresowany

Witam, czy ktoś może powiedzieć ile realnie się zarabia w brico ? chodzi mi o stanowiska kierowników działów - czy każdy dział ma inne stawki zależnie od obrotu ? czy jest równa płaca ?

@zainteresowany

Kierownika zarabia tyle ile wynegocjuje na rozmowie ale w ramach widełek. Każda siec ma widełki od / do dla stanowiska. Wszystko zależy od dyrektora i kwalifikacji kandydata. Nie znam szczegółowych zarobków ale jest to około +/- 4000-5000 brutto. Premii nie ma bo sklep nie robi zakładanych obrotów. Jak jeszcze byłem w sklepie to nigdy nie dostałem żadnej premii wiec musisz się liczyć z suchą pensją. Mój były kierownik twierdził że Biała ma najniższe widełki ze wszystkich sklepów w Polsce ze względu na wielkość miasta i położenie.

Wojtek
@Były

w każdej sieci tak jest, to miasto jest w katagorii 3ciej jezeli chodzi o płace

@Wojtek

Szkoda gadać. Biała Podlaska to jak klasa robotnicza. Tutaj mega mało płacą. Nawet widełki podwyżek mamy niższe niż reszta Polski.

marek

Hej, znacie sytuacje w Centrali? złożyłem CV i zostałem zaproszony na rozmowę - jaka jest atmosfera?

Szkoda gadać

Nie ważne, czy rozkładasz towar w takich ilościach i takim tempie, że nie masz czasu na przerwę, czy rozmawiasz z klientami robiąc 130% obrotu, zawsze będzie źle bo powinieneś rozłożyć dwa razy więcej i zrobić 4x większy obrót. Po za tym kolesiostwo na lini pracownik - kierownik. Część pracowników niesamowicie boi się zwolnienia, a co za tym idzie wszędzie i cały czas czuć nerwową atmosferę. Nawet w soboty gdzie po południu jest mniejszy ruch każdy wciska ile tylko się da i co się da, a jeszcze ta karta VIP, klienci już nie mogą o tym słuchać, nie raz wybuchają śmiechem. Szkoda gadać co tam się teraz dzieje.

Joanna
@Szkoda gadać

Muszę szczerze powiedzieć, że zmartwił mnie Twój komentarz, ponieważ w bardzo negatywnym świetle przedstawił nam pracodawcę, jakim jest Bricoman w Białej Podlaskiej. Nadmieniłeś, iż relacja na linii pracownik-kierownik nie jest najlepsza. Może zatem warto byłoby poprosić o pomoc osobę, która jest nieco wyżej postawiona w strukturach tej firmy? Jak uważasz - miałoby to jakiś sens?

Szkoda gadać
@Joanna

@Joanna relacja pracownik - kierownik nie jest najlepsza ale nie dla wszystkich. Dla ludzi, dla których kierownik jest kolegą poza pracą jest również kolega i w pracy, a reszta ma mało do gadania. Nowy dyrektor jest w porządku i nikogo nie faworyzuje ale nie warto się w to mieszać.

Tomasz
@Szkoda gadać

Myślisz, że pozostali pracownicy, którzy nie mają najlepszych relacji z kierownikiem, mogliby je jakoś poprawić? Może pomogłyby tu wspólne wyjścia po pracy bądź organizacja spotkań integracyjnych? Napisz, proszę, co o tym sądzisz.

@Tomasz

Nerwowa atmosfera jest spowodowana zamordyzmem, (nie dyrektora) jak przyjeżdża regionalny to wszyscy dostają obłędu. Wszyscy wiedzą, że kierownicy są do odstrzału tylko nie wiadomo którzy i kiedy, ogłoszenia na kierownika wiszą od zwolnienia Dyrektora, ludzie przychodzą na rozmowy. W Białej się wszyscy znają i ze sobą rozmawiają. Regionalny wymienia wszystkich na swoich i tyle. Pracowałem w sklepie kilka lat, cały czas utrzymuję kontakty z chłopakami, żadnego kolesiostwa ze strony kierowników nie widziałem, to bzdury. PS. Kolejnego kierownika już nie ma.

Rafał

Masz może wiedzę o tym, dlaczego nowe osoby ubiegające się o stanowisko kierownika w firmie Bricoman trudno mają dostosować się do wymagań pracodawcy? Skoro kolejna osoba na tym stanowisku została zwolniona, to zastanawia mnie, dlaczego tak się dzieje.

@Rafał

Nowy kierownik nie został zwolniony, na dzień dzisiejszy pracuje i szukają kolejnego na miejsce tego którego nie ma. Podobno sam odszedł, miał dość. Z tego co słyszałem ostatnio, trochę się uspokoiło, myśleli że jak dadzą ogłoszenia to będzie stu chętnych i wymienią kierowników na nowych "lepszych", a tu nie ma. Nie mogą znaleźć chętnego na miejsce tego co się zwolnił. Z tego co wiem plany sprzedaży na kolejne lata to jakaś abstrakcja wiec ktoś będzie musiał wylecieć dla przykładu. Regionalny czeka ;)

ewa
@Joanna

ludzie Wy tu jakieś chore akcje tworzycie - Dyrektor na prawde to spoko GOSC, flaki se wypruwa żeby dowieźć wynik a z Ludzmi o takie :( mentalności to nie jest łatwa sprawa

Czy rozmowa rekrutacyjna w Bricoman odbywa się również w języku angielskim?

Nie

ala

zależy na jakie stanowisko

Natalia

@jedyny tak, powinny być zapewnione. Ktoś ma info dotyczące tego?

Doceniony pracownik

Na co Ci dać paragraf?Jesteś głupi czy tylko udajesz? To nie jest obowiązek pracodawcy tylko powinność. Jeżeli chcą mieć pracowników muszą o nich dbać. Poza tym mamy nielimitowany zapas maseczek, rękawiczek i płynów do dezynfekcji, wystarczy zgłosić się po to co trzeba do odpowiedniej osoby. Nie trzeba paragrafów Januszu, żeby pracodawca wyszedł z inicjatywą.

Jedyny

Czy pracownicy mogą używać maseczek ochronnych? Zdrowie i życie pracowników chyba jest ważniejsze, niż wygląd, prawda?

La luna

Widze że wypowiadają się tutaj osoby które mają jakieś błędne informacje o pracy tutaj a tym bardziej ludzi tu pracujacych a mianowicie Pani Kierownik. Miałam okazję pracować z Panią Kierownik przez wiele lat praktycznie od początku istnienia firmy przy różnego rodzaju imprezach i wolontariatach i jest to jedna z najbardziej kompetentnych i mających ogromną wiedzę Kobieta. Nie znam bardziej wyczulonej na krzywdę ludzką osoby i do tego w mig potrafiła zorganizować wolontariat nie tylko dla szkół ale i osób starszych potrzebujacych. Nigdy nie było problemu nigdy nie odmówiła pomocy i zawsze walczyła do końca. Z niemożliwego czyniła możliwe. Więc zastanówmy się czasem nad osadem innych osób bo możemy wyrządzić im w ten sposób krzywdę i niesłusznie ich osadzić a za swoje niepowodzenia winmy siebie a nie osoby na których chcemy się wyladowac za swoje niepowodzenia. Dziękuję.

Robert
@La luna

To co napisałaś może i jest prawdą. Jestem osobą robiącą zakupy a nie pracownikiem firmy. Widzę to co dzieje się przy zakupach. Jak ja to zauważyłem to i inni klienci też. Piszesz o tym co robi wewnątrz ale chyba nie masz pojęcia jak jest z klientami a tą Panią. Wyrażam swoją opinię na temat sprzedaży. Zostałem potraktowany wielokrotnie źle podczas zakupów. 2 razy trafiłem na tą Panią. Dla mnie jest to osoba niekompetentna, duży brak wiedzy, zachowanie jej wobec klientów pozostawia wiele do życzenia. Są oczywiście kasjerki które wykonują swoją pracę bardzo dobrze. Ale ta Pani nie nadaje się do pracy na takim stanowisku.

@Robert

Przypadkiem nie pomylił Pan osób. Kasjerki są tak samo ubrane jak kierowniczka, a kierowniczka jak kasjerki. Może być tak, że oczernia Pan nie winna osobę. Proszę czasami się zastanowić.

Czy Bricoman narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

vendetta

Tak. Zaległy urlop z poprzedniego roku, decyzją nowego dyrektora miał być odebrany do końca lutego (ustawowo do końca września). Po sprzeciwie pracowników i interwencji łaskawie dyrektor przedłużył do końca marca. Oczywiście uczynił to z wielką łaską. Urlop wypoczynkowy możesz wziąć, ale musisz go zaplanować do końca stycznia i pamiętać by urlop nie pokrywał się z innymi pracownikami. Ponad to nie możesz wziąć urlopu jak są jakieś akcje w sieci (urodziny , dni VIP)

Klient

Co do sklepu nie ma zadnych zastrzeżen. Jest dobrze zaopatrzony we wszystkie potrzebne artykuly:-) mam duze ale do obslugi a w szczegolnosci do jednej pracownicy ktora siedziala na kasie a mianowicie do nje jakien (usunięte przez administratora). Byla bardzo nie mila i nie przyjemna a odpowiadala z wielka łacha i fochem ze jak to mozna bylo do niej sie odezwac. (usunięte przez administratora)

@Klient

O Bricomanie - jako sieci sklepów - słyszy się wiele dobrego. Dlatego też w ogóle nie zdziwiła mnie Twoja opinia. Z kolei co do obsługi - zawsze trzeba mieć na uwadze, że każdemu pracownikowi może zdarzyć się nieco gorszy dzień. Jeśli jednak masz poważne zastrzeżenia, to warto jest zgłosić je Kierownikowi sklepu. Myślałeś o tym?

Czy często w firmie Bricoman zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Były

Co to jest rekrutacja wewnętrzna? Na kogo mają rekrutować jak już pracujesz? Zadaj konkretne pytanie.

Nick12

Kierownik działu Płytek =Elementarne braki interpersonalne.

@Nick12

Piszesz swoja opinię z punktu widzenia pracownika? Brak dobrego kontaktu z przełożonym jest dużą niedogodnością. Czy firma organizuje wyjścia integracyjne, żeby pracownicy bardziej się zgrali i relacje były bardziej koleżeńskie?

Janusz

So wkręty śmigłogłowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Warszawa

• Jak się pracuje w Bricoman?

Zobacz opinie na temat firmy Bricoman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricoman?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bricoman?

Kandydaci do pracy w Bricoman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bricoman