Impero Bocheński sp. z.o.o

Radom

Opinie o Impero Bocheński sp. z.o.o

2009-01-14 22:06
Słowa kojarzące się z Impero Bocheński sp. z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobry.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są super... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie wiem
Najbardziej podobało mi się w Impero Bocheński sp. z.o.o:atmosfera, szacunek dla pracownika
Najbardziej nie podobało mi się w Impero Bocheński sp. z.o.o:pracujące soboty
Wielki Wrobel 2016-11-11 21:56
Wszystko ok
Lecz pracujac po 9h dziennie
1h/ gratis
Plus soboty harytatywnie
Nic w tym dziwnego ze szukaja pracownika
10mies
Przy takiej pensji targac plytki

Gonimy PRC jak nic
Paulina 2017-07-25 18:38
@Wielki Wróbel dlaczego twierdzisz, że praca w Impero Bocheński sp. z.o.o wiąże się z częścią godzin pracy, za które nie dostaje się wynagrodzenia? Czy taka praktyka miała/nadal ma miejsce? Może ktoś napisać więcej szczegółów na ten temat? Wątek ten jest jednym z niewyjaśnionych, a który na pewno wpływa na niektóre decyzje zawodowe.
Martin 2017-09-15 22:40
Podobno coś się zmieniło. Ale nie wiem kilka lat tam nie pracuję w 2013 roku zapierdzielali po 9h dziennie i soboty gratis. Znaczy jedną do odbioru jak się dogadasz i nie w Sobotę. Na urlop strach iść bo grosze dostaniesz. Ludzie są Ok, przynajmniej byli ale podobno sporo osób się zwolnilo. Na święta dostajesz 100 zł i szef liczy że mu za to nogi całować będziesz. Prócz godzin największym minusem jest szefostwo i manager który w latach 90 się zatrzymał A ma włodarzy w jednym reku. Szef zarządza wszystkim i wszystkimi. Nawet ustawienie kosza na śmieci jest uzgadniane. Ale najgorsze jest doswiadczenie współpracy z właścicielką. Osoba bez jakichkolwiek podstawowej komunikacji w zespole. Wladcza i tak naprawdę to ona gra tam pierwsze i 2 I nawet 3 skrzypce. Ogólnie nie polecam kiedyś było super jakieś lata 2004 2005. Jak był kryzys z pracą teraz to obóz pracy. Jak policzysz pesje z premią to wyjedzie nieco ponad najniższą krajową. Nie polecam jako pracodawcy. Szczególnie że względu na szefostwo managera i wynagrodzenie za godzinę z premiami nawet Plus socjal którego teraz brak A był.
Olla22229 2017-09-15 22:58
-Kasa na papierze max nieco ponad najnizsza krajową
-Socjal brak
-9h 5 dni w tygodniu oszukujac na listach obecności że 8h Plus soboty 4 I jedną do odbioru.
Idziesz na 2 tygodnie urlopu jak nie masz "górki To bierzesz grosze kasy
-zero szkoleń A jak pojedziesz to ci każą dzień wolny za sobotę oddać
-wigilia wolna ale oddajesz dzień wolny za to bez dyskusji
-szef... szkoda gadać chodzi i wiecznie czujesz presję na milimetry ustawia ekspozycję kosze na śmieci i zbiera muchy padłe na salonie
-zero socjalu
-najgorsze i tak wieczne uczucie że oglądasz firmę i traktowanie przez panią prezes na jej sklepie na Dębowej
-manager co ma wszystko w jednej ręce szefostwo Plus pracowników. Człowiek niby inteligentny ale tak naprawdę wiedzą z końca XXw mac początek XXIw
- brak szacunku dla ludzi. Ci co najwięcej tyraja magazyn i sklepy grosze mają jest kilku laserów co kasę mają. Ale i tak bez rewelacji.
-najgorsze jest to że to co słyszysz na rekrutacji to stek może nie kłamstw A naginania rzeczywistości co potem wychodzi szybko i tłumaczenie widocznie się nie zrozumieliśmy...
Wielki wrobel 2017-09-16 14:09
O czym ty piszesz jaki szacunek ??? Kto to napisał, zero szacunku wszyscy się zwolnili z magazynu został jeden przydupas, jest nowa obsada młodych.
Wielki Wrobel 2017-09-16 14:15
Paulina
Wymyślili system, który działał wiele lat na rozmowie mówią Ci z góry ze umowa od pon do piątku po 8h , godzina harytatywnie bo każdy pracował wiele lat 9h,jedna gratis cały rok No i soboty tez, za które powinni otrzymać dzień wolny.
A tak nie było .
Wiem bo pracowałem tam i znam ludzi co odeszli. Dziwi mnie ze nie założyli sprawy w sądzie wygrali by na 100%, bo to oszustwo było a i czarowali ich ze jak remanent wyjdzie ok to 2tys 400 zł premii.
Oki ale co z godzinami i sobotami.
Przez tyle lat, niestety roszczenia można zadać z ost 3 lat.
Wielki Wrobel 2017-09-16 14:18
Nie zrobili tego bo ludzie są bardziej życzliwi niż pracodawca, który ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiele lat , teraz czasy się zmieniły diametralnie, zero tolerancji dla oszustów ...
Paulina 2017-09-17 13:03
@Martin ale jest szansa, ze coś się zmieniło? Bardzo dziwi mnie fakt, że ktoś w dzisiejszych czasach godził się na pracę bez wynagrodzenia. Tak, jak wskazuje @Wielki Wróbel nie ma już wśród pracowników na polskim rynku tolerancji na takie zachowania. Czy ktoś może napisać, jak wygląda to obecnie? Czy ostanie komentarze odnoszące się właśnie do tego problemu są wystawiane przez obecnych, czy byłych pracowników Impero Bocheński?
ZetJot 2017-10-04 13:59
A co się miało zmienić? rycie w soboty bez sensu. Zwykły kołhoz.
Paulina 2017-10-04 15:16
@ZetJot ale dlaczego porównujesz pracę w tym miejscu do pracy w kołhozie? Rozumiem, że może wydaje Ci się trudna, ale porównanie wydaje się być jednak trochę nie na miejscu. jak rozumiem - jest potrzeba w firmie na dodatkowe nadgodzin. Czy są one dodatkowo płatne, a może godziny sa do odbioru?
Zostaw swoją opinię o Impero Bocheński sp. z.o.o - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impero Bocheński sp. z.o.o