Wezyr Holidays/Odeon Tours

Alanya

Opinie o Wezyr Holidays/Odeon Tours

michal 2011-04-18 11:17:17
Witam wszystkich przyszłych rezydentów:))
Tak sie sklada ze mialem okazje pracowac dla tej szanownej firmy przez caly sezon 2010 i powiem krotko - watro!!! Jest to praca ktora uczy pokory i jest dla osob ktore chca sie czegos nauczyc, chca ksztaltowac swoj charakter, sa odpowiedzialni i przede wszystkim samodzielni i zaradni!!! Do tego dodalbym odporni na stres!!Tego oczekuje od rezydentow firma. Warunki pracy sa ciezkie, zakwaterowanie odbiega od przyzwoitego, czas pracy nienormowany, zarobki...ok:) w zaleznosci jak kto potrafi dorobic. Oprocz tego SWIETNI ludzie, mnustwo znajomosci, sytuacje z jakimi nie spotkacie sie juz nigdy w zyciu, piekno Turcji, cieple morze, goracy klimat, wspomnienia do konca zycia, duzo szkolen jakie zapewnia firma, duzo imprez integracyjnych, wpsaniala przygoda i doswiadczenie i zapewniem ze jak bedziecie [sioczyc [rzez caly sezn na ta prace to pozniej nie bedziecie mogli sie doczekac powrotu:)) POLECAM!!!!
W razie czego podaje gg i chetnie udziele odpowiedzi w razie pytan, piszcie!! gg 9197076
anonim 2014-06-29 09:51:08
W firmie Odeon nie ma czegos takiego jak nagrody,premie..ciezko sie doliczyc pieniazkow z prowizji, a pensje dostajesz przeliczona z euro na liry po srednim kursie.
Generalnie praca wyglada jak w korporacji, a biuro ma podejscie do ciebie takie ze nie masz zadawac pytan tylko robic co ci kaza a jak nie to cie przeniosa albo wlepia kare. Traktowanie bez szacunku na zasadach daleko odbiegajacych od norm europejskich, napewno duzo gorzej niz w polsce.
Tez nikt nie patrzy na to ze jestes niewyspany a masz odpowiedzialnosc za ludzi, zatrudniaja za malo osob, szczegolnie w regionach gdzie jest mniej polskich turystow, tlumaczac tym ze przeciez w ten sposob wiecej zarobisz, ale jak pracujesz po 15godz przez 20dni bez przerwy to pieniadze nie maja juz takiego znaczenia.
Warunki mieszkaniowe sa straszne, na pokoj z kuchnia 4osoby, wszystko trzeba kupic, a ostatnio jak dziewczyna poprosila o zreperowanie lodowki to powiedzieli jej ze moze przeniesc sie do innego regionu gdzie maja lodowki! Tez jak nie masz szczescia i nie zalatwia w miare szybko twoich papierow, to czekasz na pensje, nie jak pisza w umowie miesiac i 2tyg, tylko 2mc i 2tyg!
Ja nie rozumiem jak ktos moze z ta firma wyjechac po raz drugi!
Gientkowski - Bydgoszcz 2014-10-14 17:57:06
Przestrzegam przed korzystaniem z usług firmy "Wezyr" lub "odeon". Dno pod każdym względem. Po przyjeździe brakło pokoju o wykupionym standardzie. Musiałem dopłacić żeby gdzieś się przespać po męczącej podróży. Otrzymałem lokum o standardzie najwyżej 3* (meble odrapane, gniazdo karty-klucza niesprawne, plamy z krwi na narzucie młóżka).Reklamacje załatwiają w ten sposób, że proszą o wyjaśnienie osobę która odpowiada za reklamowane sprawy. Na podstawie braku przez nią potwierdzenia, co jest oczywiste, odrzucają reklamacje. Po powrocie do kraju upłynęło już 35 dni i nie otrzymałem odpowiedzi na moje pismo. Nie otrzymałem też żadnego pokwitowania na wpłacone pieniądze, nie mówiąc już o jakiejkolwiek rekompensacie lub nawet przeprosinach. Jedynie rezydentka bardzo przeżywała naszą sytuację.
Coco 2016-04-11 08:57:24
Praca w Gdyni w biurze. Premia plus podstawa max 2000 netto.
kiszka 2016-05-18 19:59:31
Zarobki może super nie są, ale można się z całą pewnością rozwijać @lopez.
Zostaw swoją opinię o Wezyr Holidays/Odeon Tours - Alanya
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wezyr Holidays/Odeon Tours