Opinie o Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie w Zawiercie

Paulina Nowy wpis

Od ostatnich wpisów minęło sporo czasu. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czego można się spodziewać pracując w Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie? Jaka jest oferowana umowa i jakie wynagrodzenie?

Winiarski Winiarski z Nowy wpis
@Paulina

Firma Olimp mozna by rzec ze "poszła z dymem", a Irenka zawinela hajs. Firma juz nie istnieje.

Kaja Nowy wpis

@ola a wiesz może czy teraz coś się poprawiło?

ola

Pamiętam te czasy ależ tam był syf, brygadzistki tak jak menele z ulicy, wszędzie brudno, pełno szkła ,wszystko tłuste od parafiny, nawet nie było gdzie zjeść śniadania, koszmar i pytam się gdzie była inspekcja pracy pewnie dzisiaj jest to samo.

@ola

ty glupia cipo (usunięte przez administratora) robilas a kase wzielas

nick Nowy wpis
@ola

Brawo dla Pani, tak było i kasa nie na czas. Trzeba było się prosić!

Paulina

@Ws, Informacje o tym, jak zgłaszać reklamacje znajdziesz w Regulaminie GoWork.pl w paragrafie 10 - http://www.gowork.pl/regulamin

Pracownik Fizyczny

Nie ma żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. Sposób rekrutacji to kompletna porażka. Nikt nie zwraca uwagi na kwalifikacje. Nie czytają dokumentów aplikacyjnych. Przyjmują wszystkich. Nie mają pojęcia kogo tak naprawdę zatrudniają. Spisują dane z dowodu i odsyłają na halę do pracy

Kiedy mogę zacząć pracę?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Ochrona w sklepie, 22.50zł netto/godz. - Zawiercie
Zawiercie
Seris Konsalnet Holding S.A.
Paulina

@łowca cyganów, proszę o zamieszczanie merytorycznych opinii na temat pracy w Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie.

Ws
@Paulina

Witam, proszę usunąć ten wpis. Został wystawiony przez niepoważniona osobę z mojego maila. Dziękuję!

Ws

Paulina

A jak Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie w 2017 roku? Jak oceniacie? ;)

Wnuczek

Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie w jaki sposób działa i jak płaci?

dośka

ano czy ta firma nadal istnieje?

hahaha

do jakiej pracy. tam nie ma pracy i nie będzie

Xxx

Numer potrzebny racze do tego bo P. Irena jest dalej winna ludziom pieniadze... a numer telefonu od dawna jest nieaktualny...

ada

Witam, czy ktoś posiada tu aktualny numer kontaktowy albo adres mail do firmy?

nnn

A no mogą... Jest to umowa zlecenie, więc nawet inspekcja pracy Ci nie pomoże.. Wiem bo niestety mi też wiszą jeszcze kasę, byłam w inspekcji i dowiadywałam się. Niestety nic nie mogą pomóc gdy jest to umowa zlecenie. Mamy związane ręce, A Irenka ma w**ebane ... Już nie mówie ile trzeba się naprosić o wypłate zaległych nadgodzin .... Zbywa jak tylko się da lub po prostu specjalnie się nie pojawia ...

ada
@nnn

macie może kontakt do p. Ireny?

WS
@ada

siamoszyce, porajska 6e? zdaje się

aneta

Mój brat tam pracował wiele lat temu. Atmosfera,wysokość płacy,(nie)wypłacalność wynagrodzenia,arogancja p. Celijowskiej-to wszystko mi wystraczy,żeby sięgaćna półkę sklepową po znicz z tej firmy.Zastanawiam sie jak tacy ludzie składa sie spać,co myślą..

ola

ja też tam kiedyś pracowałam smród brud i ubóstwo, brygadzistki margines, nie wiem czy wiecie ale ta parafina jest rakotwórcza, w ogóle hale nie nadają się do produkcji,lepiej omijać z daleka że jeszcze ta firma prosperuje to paranoja.

xxxx

Tomek z wyplata zalegaja juz prawie rok...

gosc

Teraz to juz chyba napewno z zaleglych wypal nici,po pozarze jest pretekst aby ich nie dac

To wszystko prawda co piszą. Na hali syf, brygadzistki bez kultury ciągle tylko poganiają ludzi, moim zdaniem to jest ciężka praca i bardzo stresująca. Nie polecam nikomu tej pracy.

ghjkjhgfddfghuioo

Żal aż przypominać sobie 2 brygadzistek.bez grama kultury osobistej i obycia w towarzystwie,zachowujace się jak menele spod sklepu.wstyd !!!! I patologia !!!!!

@ghjkjhgfddfghuioo

Tam wszystkie trzy brygadzistki były takie same. Wszystkie poniżej krytyki. A poza tym czy ktoś coś wie o naszych zaległych pensjach?

yyyy

Ktoś coś może wie na temat naszych zaległych wypłat?:D

kopciuszek

Żal mi Irenki

***
@kopciuszek

Żenada!

Zostaw merytoryczną opinię o Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie - Zawiercie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie?

Kandydaci do pracy w Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Olimp Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Irena Celijowska - Zawiercie