Opinie o Gema 2000 Serwis Sp. z o.o w Swadzim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gema 2000 Serwis Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gema 2000 Serwis Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gema 2000 Serwis Sp. z o.o w Swadzim

Mariusz Nowy wpis

@Pancio a czemu nikt od dawna nie pisze co się aktualnie dzieje w firmie?

Amator Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje? Potrzebujecie pracowników?

Pancio Nowy wpis
@Amator

Funkcjonuje normalnie,amatorów nie szukamy !

opk Nowy wpis

yhy, bo nie istnieje coś takiego jak "użąd skarbowy". Myślę, że niektórzy po prostu nie mają cywilnej odwagi żeby doprowadzić do jakiś zmian tutaj. Będę wdzięczny.

yhy

tak na jak długo są chętni , ja tam kiedyś pracowałem i co, na umowie najniższa + delegacja. A czy też nie jest przypadkiem z tego powodu sprawa w sądzie i odwiedzin z Użedu skarbowego też nie było ??????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gema 2000 Serwis Sp. z o.o odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Promotor marki Samsung - RTV AGD
Swadzim
SAVOIR Group Sp. z o.o.
expracownik

szanowna osobo. w gema nigdy nie bylo normalnej polityki placenia. czasami na poczatku tak, na zachete. reguly te potwierdzi prawie setka osob ktora przewinela sie przez ta firme przez ostatnie 15 lat.

praca

Czy mógłby ktoś napisać jak teraz jest w firmie? pojawiło się ogłoszenie o pracę i nie wiadomo czy aplikować po tych opiniach... Czy wypłacają pensje na czas?

Tento

Gema oferuje sprzęty chociażby do zagęszczania asfaltu, koparki, wozidła, ładowarki czy walce. Jest możliwość serwisowania ich u nich oczywiście. Na ich stronie internetowej są również obiekty używane a możliwe do kupienia. Mam wrażenie, że każda firma, która poszukuje dla siebie jakiegoś sprzętu jest w stanie coś znaleźć.

aaaa

Czy ta firma jest godna zaufania?? W internecine ma słabe notowania. Chcę od nich coś kupić. Czy to rozsądne??

xxxxx
@aaaa

Rozumiem że kolega z windykacji i chce kupić długi bo nic więcej tam nie ma

on

I to jest najgorsze. Nic nie wie, nic nie umie i jako pierwszy przyczynił się do plajty Gemy!!(usunięte przez administratora)

teraz michał tam rządzi jest jak szef kolego

Michał Jarmuż

Szanowni byli koledzy i koleżanki. Rozumiem ze po zakonczeniu pracy w Gemie [ dobrowolnie lub pod lekkim przymusem :) ] czesc z was z tęsknoty bierze udział w tym zalosnym przedstawieniu pt " Napisze byle co, jako anonim " ze wzgledu na moją osobę . Bardzo mnie to cieszy - czuje sie dowartosciowany przez prawdziwych specjalistów z branzy :P. Natomiast żałosne jest iz nie umiecie napisac prawdy o kradzieżach ktorych dokonywaliscie, własnej nieudolności oraz o rozkreceniu własnych interesów podczas pracy w Gemie 2000 - było, minęło nikt o was nie pamięta. W odpowiedzi na pytanie: Nic mi nie wiadomo o zaległościach w wypłacie wynagrodzenia pracownikom ( pisze to pod własnym nazwiskiem ) Mam nadzieje ze ten wpis zakonczy te serie pomowien i oszczerstw, które łatwo zweryfikowac . A na koniec przypominam - Rzucanie pomówien w kraju prawa jest karalne i pamietajcie ze NIE JESTESCIE ANONIMOWI W INTERNECIE. PS Zwracam sie do administratorów strony o przeczytanie ustawy o ochronie danych osobowych Z wyrazami szacunku

ty

Płaca wiecej komornikowi bo z tego co wiem "z księgowości" to na wypłaty brak. Powodzenia. Rozjebać tak szybko fajną firmę przy dużym udziale oczywiście "dyrektora"!!!

Chyba sobie i z czego - z renty bo na koncie ZERO!!

y

teraz się zarabia duużo więcej (usunięte przez administratora)podniósł zarobki ponoć

To już koniec ballady o kłamilwym I fałszywym (usunięte przez administratora). Tylko głupcy mogą im zaufać. KONIEC Gemy 2000 i tworów z (usunięte przez administratora)związanych.

jha

Słyszałem, że Gephard zwija Gema 2000 Sp. z o.o. ale pewnie na Gema Serwis 2000 przekręci kilka firm. UWAGA!!

asystentka 3

Chcesz się sprawdzić ile możesz wytrzymać ? - zlóz podanie o pracę w gema 2000 serwis. Wytrwasz 3 miesiące i nie zwariujesz, to masz papiery na pracę w ekstremalnych warunkach. Jesteś słaba/by psychicznie, nie ryzykuj

agnieszka samaoszukuje

unikac (usunięte przez administratora) a przede wszsytkim klamca. wszytko zbudowal na klamstwie, wprowadzil faszystowskie metody i reguly w pracy. jego slowo nie jest nic warte.

on

GEMA SERWIS 2000 SP. Z O.O. TO CI SAMI LUDZIE TYLKO Z NOWYP PORTFELEM. POPRZEDNIA KABZA NABITA I KLIENCI NABICI W BUTELKĘ - UWAGA !!!

gema

Następny twór Gebhardta Christopha i jego ekipy!! Uwaga (usunięte przez administratora)!!! Ciekawe ilu ludzi w tym "tworze" przekręcą? UWAGA

Zostaw merytoryczną opinię o Gema 2000 Serwis Sp. z o.o - Swadzim

Gema 2000 Serwis Sp. z o.o