Opinie o Anex Agencja Detektywistyczna Piotr Schiller w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Anex Agencja Detektywistyczna Piotr Schiller. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anex Agencja Detektywistyczna Piotr Schiller na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anex Agencja Detektywistyczna Piotr Schiller w Wrocław

Karol Nowy wpis

A jakie w firmie są obowiązki ?

edfv Nowy wpis

no podejrzewam ze przede wszystkim takich rzewczy to mozna sie dowieidzeic podczas rozmowy kwalifikacyjnej @las po to ejst zeby mozna bylo rozwiac wszelkie watpliwosci dowiedzec sie o tym co ewentualnie by nalezalo do Twoich przyszlych obowiazkow w pracy

Sobol Nowy wpis

Facet profesjonalny! Każdy chciałby dostać dowody w ciągu jednego dnia, nad tym trzeba popracować. Skoro dla niektórych się tu wypowiadających jest gościu lipa to po co detektywa brała skoro lepiej się zna. Osobiście miałem do czynienia i niczego nie mogę zarzucić.

Arkoo Nowy wpis

Teraz można znaleźć wiele kursów na detektywa, ale żaden kurs nie przygotuje Cię dobrze jeżeli nie będziesz miał w sobie samozaparcia. Rekrutacje do tego typu prace zawsze do najłatwiejszych nie należą, ale to ze względu na to, że praca jest wymagająca. Detektyw to nie tylko Malanowski że pościgi i strzelanie. To przedewszystkim duża odpowiedzialność

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Anex Agencja Detektywistyczna Piotr Schiller? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
dirty

A jak to wyglada pod względem finansowym? Opłaca sie robić taki kurs, czy później można liczyć na stałą i przyszłościową pracę, bo ja od jakiegoś czasu szukam informacji od samych pracowników co maja do powiedzenia na ten temat. Co do Anex to wiem, że w każdą sprawę wkładają pełny profesjonalizm oraz zaangażowanie – takie mają podejście.

kursik

ja to nawet widziałem na tej stronie kurs na detektywa organizowany na gowork. dlatego zaczalem szukac czegos takiego jak agencja detektywistyczna zeby zbadac temat czy to jest oplacalana i spokojna praca czy lepiej pojsc w inny temat. pozdrawiam - mam nadzieje ze jakos pomozecie w tym temacie .

Ignacy

Może ktos napisze jak płaca detektywa w anex, bo chyba nie jest tak najgorzej z tego co wiem, prawda?

Ignacy

Czy ja wiem, branża detektywistyczna ma swoje plusy i minusy, troche niewłaściwe wyobrażenie o pracy dają niektóre filmy i tyle.

Roberts

Z tymi agencjami detektywistycznymi to ciekawa sprawa w Polsce, bo nie jest to zbyt popularna działka w Polsce a jest nieco niebezpieczna - nie wiadomo na kogo się trafi. Chociaż kasa jest konkretna za takie usługi.

wolin

może uczy kogoś tego fachu, ale nie licz na to, że będzie ogłaszał się ze swoimi ofertami w internecie

Kar1974

W nawiązaniu do wcześniejszych opinii nie mogę się zgodzić z tezą że ktoś nie otrzymuje rachunku albo jest analfabeta i nie umie czytać dokumentów umowy w mojej umowie jest wszystko i potwierdzenie wpłaty wysokość wpłaty itp. Widać że komuś naraził się ten detektyw widocznie zrobił dobrą robotę.

-nka

i jak po rozmowie? bardzo prosze o odp.na powyzsze pyt.bo tez mnie ciekawia

Ada

To fakt! Żaden z niego milicjant , detektyw i facet

xyz

KIEPSKA TA AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA "ANEX" PANIE SCHILLER

xyz

UWAGA - OSZUST I NACIĄGACZ - NIE ZWERYFIKOWANY DAWNY MILICJANT KTÓRY KĄBINUJE ABY DOROBIĆ

pokrzywdzona

Ja także zapłaciłam zaliczkę. Nie wywiązał sie ze zlecenia a zaliczki nie oddał. Mi też nie dał na zaliczkę rachunku

ochroniarz

Niezły wafel na waflowej z tego właściciela agencji detektywistycznej!! Skoro firma w domu to testy DNA ROBI W GARNKACH KUCHENNYCH ! celująco!!

Kazik

Ta" agencja" razem z szatnią ;) siedzibę ma w swoim mieszkaniu ( przeczytajcie adres)

BYŁY MILICJANT

Niezweryfikowany były milicjant. Dawne metody próbuje w XXI w.

Od nas też pobrał zaliczkę , nic nie zrobił , rachunku nie wystawił i ODRADZAM WSZYSTKIM - NAJPIERW PROPONUJĘ DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ OPINIE

Zostaw merytoryczną opinię o Anex Agencja Detektywistyczna Piotr Schiller - Wrocław

Anex Agencja Detektywistyczna Piotr Schiller
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Waflowa 5 lok. 1
    52-331 Wrocław