Opinie o Daniel Paprota Forge Of Colours w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daniel Paprota Forge Of Colours. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daniel Paprota Forge Of Colours o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Paprota Forge Of Colours w Chorzów

Błażej Nowy wpis

Czyżby firma nie zatrudniała w ogóle pracowników i dlatego na forum panuje taki spokój?

Sebastian Nowy wpis

Bardzo jestem zadowolony ze współpracy z Panem Danielem

Jasiek Nowy wpis

Niestety często zamieszczane są opinie oczerniające firmę, szkoda, że nie ma w nas refleksji iż można kogoś bardzo skrzywdzić.

Czy jest możliwość w Daniel Paprota Forge Of Colours pracy na część etatu?

adam Nowy wpis

Najlepiej pewnie jeżeli sam się zapytasz w firmie

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Uważajcie

Nie jestem pracownikiem firmy ale jestem jedna z „oszukanych” przez firmę osób. Firma wynajmuje obiekty obecnie na terenie Warszawy wcześniej w innych miastach. Zaraz po wynajęciu przestaje płacić, nie reguluje nie tylko zobowiązań wynikających z tytułu umowy ale tez opłat. Sposób działania jest prosty podanie adresu pod którym firma jak się okazuje potem nieistnieje bezskutecznie wzywa się do zapłaty, czy opuszczenia potem pan Dariusz wraz z córka znikają. Na początku wydaje się że to tacy mili i uczciwi ludzie potem pozory pękają. Odradzam współpracę firma nie tylko nie płaci ale też pozostawia nieruchomości zdewastowane i przerobione na pokoje dla pracowników. Na dodatek potem okazuje się ze pan Dariusz i jego córka Dominika wymyślają szereg rzeczy które spowodowały ich zachowanie fikcyjne remonty ble tylko nie zapłacić. Rozmowa z prawnikiem reprezentującym firmę jest też zupełnie bezsensu pan nie ma pojęcia o czym mówi i próbuje nieudolnie udowodnić ze np rachunki za wode czy prąd nie leżę po stronie najemcy. Nigdy nie decydujcie się na wynajęcie im lokalu czy domu. Wynajmują domki w bardzo drogich lokalizacjach jak Mokotów czy Wola

adam
@Uważajcie

To nie o tej firmie

Patryk

Dziwię się, że jeśli faktycznie takie nieprawidłowości mają miejsce to należy zgłosić odpowiednim organom a nie piszecie na forum.

To już nie te czasy Darek.

Witam. Jeżeli chodzi o tego pana przez małe p i jego podejście do ludzi to cóż można powiedzieć a raczej napisać a no bardzo dużo. Człowiek o zaburzeniach emocjonalnych. Mowi jedno robi drugie. Myśli, że jest nie wiadomo kim, traktując ludzi w sposób uwłaczający godności każdego człowieka udowadnia, że sam jest nikim. Nie potrafi nawet dobrze się wysłowić. Przydały by się lekcje dobrego wychowania zamiast nowego zegarka czy samochodu. Z pieniędzmi za pracę jak to u takich pseudo biznesmenów bywa bardzo ciężko. Zazwyczaj po wypłacie okazuje się, że ktoś się pomylił. Nic się nie zgadza, dziwię się, że w tych czasach ktokolwiek nawiązuje współpracę z tym panem. Dla wszystkich czytających tą opinię proszę się trzy razy dobrze zastanowić przed jakąkolwiek współpracą z panem Dariuszem. P. oraz jego firmami szkoda waszego czasu i zdrowia. Zaznaczę w odpowiedzi odrazu na atak pana Dariusza.P bądź jego obrońców, iż nie jestem z konkurencji. Wszystko co napisałem jest prawdą a wiem o tym że prawda boli najbardziej. Gdybyście chcieli usunąć ten post to zabezpieczyłem się i mam go skopiowanego więc dodam go i tak jak nie tu to gdzie indziej. Bo najpierw trzeba zacząć traktować ludzi normalnie i godnie im płacić za zrobioną robotę. A potem się nie dziwić, że są takie komentarze. A proszę mi uwierzyć, że byłem i tak bardzo pochlebny w swojej opini ale resztę to już zostawię na deser w razie co. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracodawców do których pan Dariusz.P. niestety nie należy.

@To już nie te czasy Darek.

Witam, bardzo proszę pana o kontakt. Czy jest jakaś możliwość abyśmy się skontaktowali ?

Nowi w Branży

Czytam wszystkie posty na temat tego Pana i jego firmy. Powiem szczerze ,że mieliśmy zamiar nawiązać współpracę z tą firmą w zakresie handlu paliwami. Teraz nie wiem , waham się. Co prawda nie znam jego dostawców paliw a najważniejsze czy rozlicza się terminowo i z kim ? Gdyby ktoś miał informacje na ten temat to chętnie skorzystam. Pozdrawiam.Nowi w Branży

paweł

ten paprota darek to uwarza się za boga i daje umowy na zleczenie zamiast o pracze i 1300 zł na ręke a praczuje się od 7 rano do 20 codziennie w soboty 7 rano do 17 a w niedziele od 10 do 17 to jest wielka przesada i co 2 dni powinno być na zmiany a nie siedzi się caly dzień w cpn i nawet niema pożądnych dystrybutorów tylko taki co pamiętają lata 80 co za udt podbił mu przegląd na prace na tych dystrubutorach w komputerach tez nic się nie wyświetla i le kto kupuje paliw zbiorniki są stare pamiętają pewnie lata gierka. ON jest słabej jakości zaraz pompy w autach siadają ( opinie kierowców straży pożarnych którzy mają dość napraw pojazdów) powinno się zamknąć te cepeny paproty on tylko psuje zdrowie i prace

konrad

GOŚĆ REKRUTUJE I ZAMIESZCZA OGŁOSZENIA W POWIATOWYCH URZĘDACH PRACY,BIURACH GDZIE MA UKŁADY.ODBYWA SIĘ FIKCYJNA REKRUTACJA!!ROBI NADZIEJĘ CZŁOWIEKOWI!!NIE POLECAM,NIE POLECAM!!

ludzkigest

FIRMA NIE KOMPETENTNA W ZATRUDNIANIU PRACOWNIKÓW,SYSTEM 24/48 pracy na stacji ISTNA KATORGA OSOBY BUNTUJĄCE SIĘ SĄ ZWALNIANE,LUB BEZ ZAPOWIEDZI,NIE MA WYNAGRODZEŃ ZA GODZINY PRACY JAK JEST W ROZMOWIE,W SUMIE TO PRYWACIARZ WIĘC WYDAJE MU SIĘ ŻE MOŻE WIELE MOŻE KTOŚ ZGŁOSI TO DO PIP-U!Umowa dawana na 1 miesiąc próbny potem na 3 mies. i tak znowu na 3 mies.Osoba która jest pełnomocnikiem rekrutując podaje osobom,że odezwie się w terminie a jest zupełnie inaczej,mija tydzień lub miesiąc,a jest zupełnie inaczej.W dodatku proponowana stawka jest 1200 zł słownie a jest 1000 zł na miesiąc.Atmosfera pracy na stacji w Zwoleniu i innych jest beznadziejna.PO PROSTU WYZYSK!!ODRADZAM WRĘCZ PRACĘ U TAKICH OSÓB!!!KTOŚ MYŚLI ŻE MA PIENIĄDZE TO JEST PANEM ŚWIATA,A TAK NA PRAWDĘ BURAKIEM ZE WSCHODU.CIEKAWE JAK Z PALIWEM CZY JEST DOBREJ JAKOŚCI??:)RZETELNA FIRMA DYPLOM NA ŚCIANIE TO NIE WSZYSTKO!!KTÓRY JEST ZAŁATWIONY PO UKŁADACH,BO TACY SĄ NIBY DOCENIANI!!

ŁUKASZ BARAN
@ludzkigest

LINK DO JEGO KRS Z DZIAŁALNOŚCI http://krs-pobierz.pl/-i5106205 TO JEST KOMPLETNY ZŁODZIEJ SUPRAWIEC. ZNAJOMEMU KTÓRY PROWADZI INNĄ STACJĘ PALIW W POBLIZU JEGO KUPIŁ OD NIEGO CYSTERNE PALIWA ZA 150.000 ZŁ Z GROSZAMI JAK JUŻ MU PRZYWIÓZŁ JĄ ZLAŁ POWIEDZIAŁ PAPROTA PROSTO W OCZY MU ŻE NIE ZAPŁACI I NIECH NIE CZEKA NA WYPŁATE TYCH PIENIĘDZY BO ICH NIE DOSTANIE. TO ZLODZIEJ I KOMBINATOR MI I MOJEMU KOLEDZE KRZYŚKOWI Z KTORYM PRACOWAŁEM PRÓBOWAŁ WMÓWIĆ ŻE MY MU COŚ UKRADLIŚMY Z FAKTUR I PARAGONÓW ŻE ZEŚMY MU NAROBIŁY ZWROTÓW Z PALIWA KTO TAM ZWRACZA PALIWO JESZCZE CZEGOŚ TAKIEGO NIE WIDZIAŁEM MA SSWOJEKLUCZE DO CPN-U BO WIDZIAŁEM JE ŻE MA A KOMPÓTERY NIE MAJĄ ZADYCH ZABEZPIECZEŃ

paweł
@ŁUKASZ BARAN

widać jak wiele wiesz o branży paliwowej :D dla twojej (i nie tylko) informacji: UDT nie zajmuje się dystrybutorami na stacjach paliw a UM (Urząd Miar), ponadto CPN nie istnieje już od ponad 16 lat! a tylko wieśniaki (nie obrażając ludzi ze wsi) krzyczą na każdą stację paliw CPN... żal.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Paprota Forge Of Colours - Chorzów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daniel Paprota Forge Of Colours?

Kandydaci do pracy w Daniel Paprota Forge Of Colours napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daniel Paprota Forge Of Colours
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wolności 86
    41-500 Chorzów