Opinie o Hurtownia bielizny Aren w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia bielizny Aren. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hurtownia bielizny Aren o rekrutacji.

Branże: Odzież - produkcja bielizny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia bielizny Aren w Bielsko-Biała

Przemek Nowy wpis

Cześć wszystkim! Szukam nowego miejsca pracy, więc wpadłem na to forum. Sądzę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Bielsko-Białej. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Hurtownia bielizny Aren? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Przemek

Renata Nowy wpis
@Przemek

Witaj Przemku. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Hemmersbach z Katowic. Pracownicy (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) planują posiłki na cały tydzień przez aplikację, a restaurator przywozi je 5 minut przed przerwą. Ten system to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z kartami sportowymi. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Renata.

Robert Nowy wpis
@Renata

Dzień dobry Pani Renato. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Hemmersbach, o której Pani wspomina korzysta z aplikacji SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Magda Nowy wpis

Czy hurtownia zatrudnia studentów ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Brak słów

Jeżeli na początku uda im się złapać kogoś na umowę zlecenie to nie ma szans na umowę o pracę. Zawsze mają jakieś wymówki. Wypłacają pieniądze pod stołem, które rzadko kiedy są na czas. Wieczne pretensje o małe utargi. Ile by nie było na kasie- zawsze mało. Dąsy jak w przedszkolu. Dziwne „akcje” których zasadność zna tylko szefostwo... niestety, ale podstępy i omijanie prawa jakie stosują rozumieją chyba tylko sami oni. Mózg normalnego człowieka w momencie usłyszenia ich wspaniałych pomysłów ( na których tylko szefostwo (usunięte przez administratora) W takim miejscu wróżę nawet sukces i możliwość rozwoju, a nawet naukę od najlepszych :) (usunięte przez administratora)

Alo

Nie mam pojęcia czy firma kogoś szuka gdyby tak było pewnie pojawiło by się ogłoszenie???? pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hurtownia bielizny Aren? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zadowolona klientka

Co tam robie zakupy to widzę te same osoby tam pracują wiec chyba nie jest az tak zle... A atmosfera w pracy zalezy głównie od pracowników bo ich wiecej niz szefów ????

Alo

Nic się nie zmienilo jest jak było wcześniej. Komentarze wcześniejsze odzwierciedlają sytuację w firmie.

Dominika

Dawno już nie było nowych opinii na temat firmy jako pracodawcy. Możecie powiedzieć jak wygląda sytuacja w Hurtowni bielizny Aren obecnie? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co według Was powinny wiedzieć osoby zainteresowane aplikacją do firmy?

Robiłam swego czasu zakupy w Wapienicy ale zrezygnowałam bo zmieniła się obsługa która dla mnie jest jedną z najważniejszych rzeczy w sklepie.Fajne młode dziewczyny ,które z tego co widziałam znały potrzeby nie tylko moje,zastąpiła obsługa na poziomie bardzo średnim. Wszystko wcisnąć nie ważne czy leży.Byłam raz obsługiwana przez starszą Panią ,może szefową ? ,która -miałam wrażenie za bardzo oceniała wartość mojego auta,po czym próbowała mi wcisnąć możliwie najdroższe rzeczy,mimo iż zupełnie na mnie nie pasowały.Poczułam się osaczona i od tego momentu przestałam tam kupować.Zupełnie przypadkiem trafiłam na tę stronę, te komentarze chyba oddają to co w tej chwili tam się dzieje

Roksi

olewczo nie tylko dla pracowników ale i dla klientów, mam wrażenie że coraz bardziej mają klientów w du... i mowa tu o hurtowni. Florek... nie siedz jak gbur za biurkiem tylko rusz sie i zrob cos wreszcie zeby było lepiej a nie coraz gorzej. i pamietaj ze to my ( klienci) przyjezdzamy z pieniędzmi. to dzięki nam masz co do garka włożyć i wlać do baku.

losk

Nie wszystkie opinie są tu negatywne @jbnjn,j. Ja wiem, że firma nie dla wszystkich pracowników jest taka zła. Dlatego lepiej się przekonać samemu.

beznadzieja

Pracowałam tam kilka lat temu i muszę przyznać, że z tak beznadziejnym pracodawcą już nigdy później się nie zetknęłam w swojej karierze. Sknerstwo na najwyższym poziomie - sama organizuj w co zapakujesz towar klientowi, bo o jednorazowych reklamówkach nie było mowy. Bajkopisarze i wykorzystywacze. A sama atmosfera pracy beznadziejna. No i potwierdzam, że listy obecności dla PIP-u nieadekwatne do faktycznie przepracowanych godzin... Praca bez przyszłości

klient hurtowy

Hej poszkodowani i przyszli pracownicy. Jestem klientką hurtowni od lat. Fakt, że parę osób się zmieniło ale od kilku lat poza może jedną dochodzącą osobą jaka mi mignie na hurtowni to reszta jest bez zmian. Nie widać jakiegoś niezadowolenia czy złości w pracy tych ludzi więc nie wiem czy te wypowiedzi są aktualne. Personel miły i wykfalifikowany. A to wiem na pewno bo sama byłam już dwukrotnie na szkoleniu z braffitingu jakie organizował AREN i byli tam też pracownicy. Mam też kontakt z szefostwem i tu jest podobnie. Na sklepie też nie może być tak źle bo przychodzą do mnie czasem klientki które opowiadają jaki to jest tam salon i jakie fajne dziewczyny tam pracuję. Czasy są trudne ale po tej firmie tego nie widać. Ale wszystkim i tak ciężko dogodzić.

ted

Nie polecam, oni oszukują od wielu lat i już się nie zmienią.........

Ed

szkoda sobie psuć języka, żeby opisywać ta firmę!!! napewno NIKOMU nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tam pracy !!!!

Baczny Obserwator i Klient

Przede wszystkim pracodawca powinien szanować pracownika, wtedy nie martwiłby się poszanowaniem pracy przez pracownika. Ja z tego co widzę to Aren (szefowie) dają (usunięte przez administratora) we wszystkim czego się tkną a całą winę zrzucają na pracowników. Oczywiście najważniejsze jest dobrze wypaść w TV, przeciąć wstęgę, urządzić "imprezkę", polatać wysoko, zapomnieć o szarej rzeczywistości. Niestety pracodawca zapomina, że to głównie na nim ciąży obowiązek dbania o dobro firmy. Nie pamięta o tym, że pracownik dobrze pracuje wtedy kiedy nie jest na każdym kroku rolowany. Przypomina sobie o firmie ok. 5-10 każdego miesiąca kiedy trzeba wywrzeć presję na pracownikach, zrzucić na niego odpowiedzialność za swój brak profesjonalizmu. Śmiem przypuszczać, że jeśli w porę szefowie się nie opamiętają to firma niedługo zniknie z rynku. Celowo pisałem "firma" małą literą, na dużą trzeba zasłużyć!

zadowolona klientka

Witam, jestem wierna klientka tej firmy i mi osobiscie nie przeszkadza jak obsluzy mnie sekretarka, jezeli tylko ma wiedze jak panie ze sklepu to gdzie problem. Sama nawet widzialam jak sama szefowa obsluguje rowno z personelem. A co do rotacji personelu to ja tam raczej caly czas widze te same buzie po kilka lat...

bez zmian

ta firma sie nie zmieniła i nie zmieni!!! Po mimo tego,że nie pracuje w niej dużo osób jest ogromny przepływ ludzi i to chyba o czymś świadczy w ciągu roku prawie 4 razy zmieniły się recepcjonistki, które mają również obowiązek pracy na salonach, gdzie na początku zatrudniane są tylko na recepcji, nie ma żadnych szkoleń oni uważają, że nie warto tego robić bo po co?? jak znajdziesz się kolejna osoba która bedzie pracować na czarno pózniej na zlecenie i OBIECUJĄ umowe o prace, kontrole pipu nic nie wykrywają bo wysyłają "czarnych" pracowników do domu, więc siłą rzeczy nie da się nic wykryć. Jak klient może zdobyć zaufanie skoro ciągle zminiają się panie obsługujące na salonach. Dużo by tu pisać, tak jak to oni robią na rozmowie o prace obiecują kokosy i na tym się kończy. Jak to ktoś napisał na tym forum dobrze, że można wyrażać swoje opinie, żeby ostrzec innych przed tą firmą. Jeżeli lubisz sie podlizywać pani kierowniczce i szefostwu to przetrwasz na pare miesięcy. NIE POLECAM!!!

edek

to chyba nie mówimy o tych samych pracodawcach hahahahahahahahaha nie polecam ARENU!!!!

basia

Hmm ja sie nie zgodze z przedmowcami, dla mnie to byla jedna z lepszych prac,pracodawcy sa normalni i ludzccy. Umowe moze i mialam na czas okreslony ale u nich dostalam ja bez problemu nie jak u innych. POLECAM !!!

marzena

florian hehe - 2012-07-25 23:18:32 Florek sam to wyskrobałeś czy siostra pomogła (pewnie cała rodzinka zmontowała tę żenującą dobrą reklamę)?Reklamujecie się jak umiecie, ale nic nie zmieni faktów,że NIKT NIGDY W TEJ FIRMIE NIE BĘDZIE MIAŁ UMOWY NA STAŁE (słowa szefa i szefowej) i nie zarobi w Waszej CHOREJ firmie!!!!!! NIE SZANUJECIE LUDZI TYLKO WYKORZYSTUJECIE!!!!!!!!!!! Ale są portale takie jak te gdzie opinia o Was -MEGA NEGATYWNA ROŚNIE W SIŁĘ!!!! Z góry współczuję tym którzy u Was obecnie pracują i tym następnym... NAJGORSZA FIRMA W BIELSKU!!!!!! [usunięte przez moderatora]!!!!hahaha pogratulować koledze!!! masz stu procentową rację!!! nigdy tam się nic nie zmieniło i nie zmieni brak szacunku. Pewnie siedziała cała rodzinka pół nocy co tu napisać pozytywnego o firmie hahaha takiej rotacji ludzi jak tam to chyba żadna firma nie posiada!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia bielizny Aren - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Hurtownia bielizny Aren?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia bielizny Aren tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtownia bielizny Aren
1.8/5 Na podstawie 61 ocen.

Hurtownia bielizny Aren