Opinie o DORPOL w Kartoszyno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DORPOL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DORPOL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DORPOL w Kartoszyno

Karol Nowy wpis

@bułka wiesz coś więcej na temat tej firmy ?

bułka Nowy wpis

@anonim przeciez oboje doskonale wiemy że przerwa należy się USTAWOWO. Więc jestem pewna że to ściema.

szara strefa Nowy wpis

za robote byś sie wziąl , a nie tylko narzekal ciekawę ile podczas twej pracy byłeś kolego na chorobowym na pewno 3/4 czasu co pracowałeś......

lukasz Nowy wpis

to bardzo dobrze ze pracownicy pracuja jak mrowki ,jestem z zawodu stolarzem i pracowalem na wlasnej dzialalnosci w dani przy montazu mebil na korwetach ,tam dopiero sie dzialo .defakto pesje byly astronomiczne 7.500 zl . rownie dobrze mogl bym napisac tyle zrabialem to czemu mam zarabiac 1.800 zl . niech szef jezdzi gdzie chce i czym chce ,nie interesuje mnie to .pracowalem jako operator i jednoczesnie przy obrobce drzwi lamanych [nietypowych ] a kobiety przy szlifie recznym zarabialy tyle samo co ja .to jest 1200 zl . bywalo roznie . prawda jest ze ciezko zadowolic pracownika, kazdemu malo . i im wiecej ludzie ze soba rozmawiaja tym bardziej rosnie poczucie wygorowanej wartosci pracy . realia .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DORPOL? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Ślusarz
Kartoszyno
Work In Group Sp. z o.o.
lukasz

czesc chcialem spytac co wiecie o tej firmie. interesuja mnie zalety jak i wady przede wszystkim. czy oplaca sie podjac prace w tej firmie? spotkalem sie z negatywnymi opiniami i chce sie dowiedziec wiecej, czy to prawda, ze ta firma jest tak zla ? nie interesuje mnie opinia ludzi ktorzy malo pracuja a wiele wymagaja.dziekuje.

Ja tam to p.......

Zwalnia pracowników zatrudniają zbędnych kierowników i dyrektorów, wypłaty zawsze spóźnione,brak jakichkolwiek premii za wykonywaną prace,coraz większe wymagania,prezes niby kasy nie ma a 2 porsche-ma,zgred,na święta nawet życzeń nie złożył a co jakiś bon dopiero.A jak na firmę wyjdzie to tylko [usunięte przez moderatora].słychać. ZWALNIAM SIĘ!!! DOŚĆ!!! PEACE Ps.Wszyscy powinni tak zrobić to mina by mu oklapła

SZCZEPANIAK

FIRMA DOBRZE STOJĄCA , GŁÓWNIE DZIĘKI BARDZO TANIEJ SILE ROBOCZEJ , GŁÓWNIE KOBIET , ZA PARĘ ZŁOTYCH PRACUJĄ JAK MRÓWKI A JEŚLI KTOKOLWIEK SPYTA SIĘ O OBIECANE PODWYŻKI TO KOŃCZY ZA BRAMĄ A PAN [usunięte przez moderatora] PREZES ŚMIEJE SIĘ DO ROZPUKU JADĄC SWOIM PORSCHE A ZA PIENIĄŻKI Z FUNDUSZU SOCJALNEGO SPĘDZA URLOP ZA GRANICĄ A PRACOWNIKÓW MA W[usunięte przez moderatora] PRZYDAŁA BY SIĘ SOLIDNA KONTROLA W JEGO FIRMIE

Zostaw merytoryczną opinię o DORPOL - Kartoszyno

DORPOL