,,REPORTER”

Luboń

Opinie o ,,REPORTER”

Madox 2009-11-19 14:51:18
Tragedia, ogromna rotacja pracownikow chyba przede wszystkim ze wzgledu na kierownictwo. Bo zarobki wedlug mnie OK, terminowe wyplaty ale z kierownikami nie da sie dogadac. Pracowalam tam w zeszlym roiku i mialam jeszcze umowe a prace ale z tego co wiem juz tego nie praktykuja. Ogolnie nie polecam
Olivia 2011-02-27 23:44:33
Ogólnie sklep w porządku ale niektórzy pracownicy nie do zniesienia....ostatnio obsługiwał mnie pewien pan podajże [usunięte przez moderatora] miał na imię ...był nieprzyjemny i chamski....co najgorsze powiedział mi prosto w twarz że jak ja wyglądam że tak nie powinna się ubierać i że raczej takiego rozmiaru nie znajdę u nich...tacy ludzie nie powinni pracować co on ma do tego co to ma wogule znaczyć.... następnym razem wchodząc usłyszałam znów ta bambera???? pytam sie kto zatrudnia takich ludzi bo chyba kierownictwo to powinno wiedzieć takie rzeczy???
dfgh 2016-04-01 14:39:43
grafik albo na przyklad projektant odziezy bo takze na takie stanowisko szukaja teraz w Krakowie chodzi o monitorowanie rynku i analizę tendencji mody pod kątem zastosowania ich w kolekcjach
Zostaw swoją opinię o ,,REPORTER” - Luboń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,REPORTER”