PB ARKOP

Opinie o PB ARKOP

Jaka umowa obowiązuje w PB ARKOP podczas okresu próbnego?

Nowy wpis

Normalna trzy miesięczna umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami.

Mateusz

Pracowałem w PB ARKO 5 lat na stanowisku inżynier budowy potem kierownik robót. Pracodawcę polecam każdemu kto chce pracować a nie tylko brać wypłatę, kontrakty fajne w charakterze GW. Firma uczciwa wypłata ZAWSZE na czas + wszystkie ustawowe benefity, praca po 10h + nadgodziny betonowania etc. do odebrania następnego dnia. Soboty dyżury ale też do odbioru więc wszystko ok. Pakiet medyczny, multisport, bony na święta. Co do rotacji w mojej 5 letniej karierze na moich budowach zwolniła się jedna osoba poza mną, jednego inżyniera zwolnili bo nie rokowała, poza tym pozostałe osoby pracują już kilka lat. Co do zarobków jest to średnia półka, owszem są firmy co płacą lepiej ale kultura pracy zupełnie inna.

Benia
@Mateusz

Ja słyszałam że nie ma odbioru godzin za soboty...i to nie od jednej osoby.

benio2 Nowy wpis
@Benia

Zależy od budowy i kierownika ;) Struktura jest taka, że kierownicy mają swoje podwórka. Są reguły, nie każdy je stosuje.

A czy ktoś może wie jak wygląda u nich praca administracyjna? Warto?

Grzegorz Nowy wpis
@ja

Dowiedziałeś się o tym z innego źródła, a może sam wybrałeś się na rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli posiadasz jakąś wiedzę na temat pracy w ARKOP to koniecznie daj znać, zależy mi na wszelkich informacjach dotyczących warunków zatrudnienia.

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie PBH ARKOP mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

Jan
@B@T3K

Szkoda, że nikt w dalszym ciągu nie odpowiedział na Twoje pytania, ponieważ są one bardzo ważne patrząc z poziomu osoby zainteresowanej pracą w firmie PBH "ARKOP". Zastanawia mnie, czy mimo braku odpowiedzi wysyłałeś może swoje CV i wyraziłeś chęć pracy w tej firmie?

Skoro taka cisza jest na forum to pewnie dobrze się pracuje?

@Adam

ciągle zamieszczają na portalu praca, że poszukują inżynierów. No nie wygląda to dobrze, a świadczy, że duża rotacja!. Czyżby uciekali od nich? hmm ciekawe. Są w czołówce z trzema takimi na rynku co ciągle szukają. hi hi

BASST3R

@anonymous, rozumiem, że pracujesz w PBH "ARKOP" we Wrocławiu. Co możesz jeszcze powiedzieć o tym pracodawcy oraz warunkach, jakie oferuje? Jak atmosfera w miejscu pracy? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w PBH "ARKOP" we Wrocławiu? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Serdeczne podziekowanie dla Pani Joli , za pomoc , cierpliwosc i skuteczne dzialanie w uzyskaniu odszkodowania z PZU. Wdzieczny pracownik .

Stary

Firma jak firma, za to kierownictwo, w szczególności zajmujace sie budową na Hucie Miedzi w Glogowie, TRAGEDIA! Pracujesz codziennie po 10h i do tego straszny nacisk ma soboty i niedziele, do tego wyplaty jak sie kierowniczkowi odwidzi.. Kupa chłopaków, prawdziwych fachowcow ucieka stamtąd, szkoda nerwów i czasu na takie traktowanie, gnojenie pracowników. Kierownik Jerzy "dżery" J. i Marian N. pogrążają tą firme!!

Momo
@Stary

Nie wiem, kto miał tak źle. Bo na pewno nie spawacze i monterzy na hucie. Wypłaty na czas, nadgodziny zawsze wyplacone, diety, delegacje. Zero lipy. Jeśli wypłata grubo powyżej średniej, nawet kilka razy tyle co średnia komuś mała, to zaperaszamdo lokalnej firmy. To będzie zderzenie z realem. Fachowcem się jest, a nie się uważa za. Do prrawdziwych fachowców Uwag nie ma. A Polakowi czasami po prostu za dobrze. Musi pozadymiac.

@Stary

Bzdury kolego piszesz . Pracowalem na hucie od poczatku na koparce przez 18-cie m-cy .Roznie bywalo ale tylko pod wzgledem zapylenia i halasu , w zaleznosci od miejsca w ktorym byla ta praca . apropo kierownikow ;Pracowalem pod kier. Radkiem i Mackiem ,nigdy nie mialem z nimi jakis problemow , Trzeba bylo tylko wykonywac swoje zadanie . Pracuje prawie 20-cia lat ; wyplata zawsze na czas zarobki wieksze niz u innych pracodawcow . Pelne zaplecze socjalne itd . Oby tak dotrwac emerytury .Maly

Jak pracuje się w PBH "ARKOP"? Dawno nie pojawiły się nowe opinie na temat tego miejsca pracy. Czy możecie powiedzieć, jak oceniacie tego pracodawcę oraz atrakcyjność warunków, które proponuje? Widzę, że firma aktualnie poszukuje murarzy, cieśli, zbrojarzy i robotników budowlanych. Czy polecacie aplikować na te stanowiska? A może ktoś z Was już niedawno podjął pracę u tego pracodawcy?

Julita

Firma taka jak PBH "ARKOP"nie zwolniłaby pracownika bez powodu. Bajki można dzieciom opowiada a dobre firmy przestrzegają pewnych zasad.

jarek

pracowlaem wc ochronie dla arcopu albert i pawel z maslickiej 0 szacunku dla pracownikow ochrony nie pilem a w glowie zakrecilo i kazli mnie zwolnic z arkopu uciekaja ludzie przez znecanie psychiczne przez kierownictwo arkopu

@Stary co dokładnie masz na myśli poprzez te wypłaty, które są zależne od ochoty kierowniczki? To w takim razie nadgodziny nie są wypłacane jeden do jednego?

Stary

Na forum @elektryk liczy się każde zdanie - najlepiej jednak gdy jest ono podparte rzetelnymi faktami. Pracownicy powinni w taki sposób wymieniać się informacjami, żeby nie było nieporozumień wynikających z niedostatecznego uzasadnienia swojego zdania.

ertt

hm dobra atmosfera w firmie to przecież podstawa tak na prawde czy ktoś się ze mna nie zgodzi? moim zdaniem to wręcz idzie w parze z wynagrodzeniem czy tez z warunkami jakie firma oferuje bo nie wyobrażam sobie w kiepksiej długo pracować chyba raczej..

elektryk

Jestem podwykonawcą Arkopu od początku zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Płacą w terminie albo przed i atmosfera jest bardzo ok. Ktoś napisał na temat Mateusza T. i do niego mam pytanie. Piłeś czy się obijałeś czy jako podwykonawca dałeś ciała? Moim zdaniem młody i rozsądny facet i nie da sobie wejść na głowę

witu

coś w tym jest :-)))))

maciek

Cały czas alberciku robisz to samo, może ktoś tobą kieruje?

gość

Jeszcze lepszy jest Albert G. majsterek "na dorobku". Odbiory ma gdzieś najważniejszy jest materiał dla Wiesława D.

gość

Tutaj każdy wie jakie są układy..., kręcicie lody jak trzeba, transporty z materiałem dla tego gościa prowadzisz na dwie budowy, Alberciku!

Zostaw merytoryczną opinię o PB ARKOP - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PB ARKOP?

Kandydaci do pracy w PB ARKOP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PB ARKOP