Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Opinie o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Doświadczony pracownik

Już kilku z maszyn odeszło, tam nikt nie chce przychodzić widząc ten brud i pracę 12godzinna. Jeśli podwyżek nie będzie, my też odejdziemy. Robimy za grosze patrząc na warunki z którymi musimy się zmierzyć. Jeśli ktoś się zastanawia nad rozpoczęciem pracy, lepiej poszukać innej możliwości szczególnie dla młodych ludzi. Nauczycie się tutaj jak oddychać pyłem od szlifierki i jak trzymać miotłę

Montażysta
@Doświadczony pracownik

Przykro mówić ale to prawda tu nie ma rozwoju ani pieniędzy a praca ciężka

@Doświadczony pracownik

Praca w KZN "Bieżanów" jest zawsze po 12 godzin? Jak wyglądają zmiany? Wspomniałeś, że robicie za grosze... Napiszesz coś więcej o tych zarobkach?

Doświadczony pocnik
@Doświadczony pracownik

Doświadczony, a jak tam teraz u was w Bielsku się pracuje? Jakie zarobki?

dzez

e no najlepszy jest suwnicawy a.n.... kuleje i wali bez papierów bo nie zdał ,gdzie jest bhp sie pytam. jest raz na tydzień i tyle a nasze tylko plakaty rozwiesza zamiast sprawdzić papiery na wózki i suwnice dramat

@dzez

To prawda że BHP kuleje podobno ktoś ostatnio wpadł do uszkodzonej studzienki ciekawy jestem jak to się skończy.

Koko

Proszę o opinię o pracy w administracji, zwłaszcza w dziale HR

rymen
@Koko

hr to nowa opcja - może byś szansa na szybki rozwój

Hebej
@rymen

W tej firmie na rozwój mogą liczyć tylko krewni i znajomi.

Ciekawy

Witam, Jak wygląda sytuacja w dziale Konstrukcyjnym? Wiedzę, że kolejny raz szukają. Warto?

Hebej
@Ciekawy

Nie warto, utkniesz tu do końca życia bez możliwości rozwoju. Struktury firmy są jak w latach 90 tych.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk Finansowy – Dział Controllingu i Nadzoru Właścicielskiego. Jaki był jej rezultat?
JW23

Firma zatrudnia pracowników za mniejszą stawkę niż najniższa krajowa, tłumacząc to dodatkami do godzin popołudniowych i premią a po 3 miesiącach gdzie mieli podnieść stawkę informują że może za rok, ludzie tam robią za mniej niż minimum w szkodliwych warunkach.

Wioskowy znachor
@JW23

A głupoty waść piszesz. Kto pracuje poniżej minimalnej???

Mor
@JW23

Najlepiej się zwolnić bo szkoda pracować za 3500 brutto w takich warunkach i rozwoju zero tylko mydlenie oczów. Powoli pracownicy odchodzą i To dobrzy.

Xxx

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to jest to ciężka praca bez możliwości rozwoju. Nie ma już 3 lata podwyżk nawet tz. inflacyjnych. Jeśli chodzi o związki zawodowe to tylko są ale dla pracodawcy z wiadomych powodów. Nowi pracownicy zarabiaj więcej niż doświadczony pracownik, bo kto przyjdzie do pracy za 21zł brutto. Są lepsze firmy w których można zarobić więcej i to za pracę a nie tyrnie.

Byby

W zakładzie nikt nie choruje na covid zaklad jest tak szczelnie zamknięty ze jako jedyny pracownicy wszyscy z 2 zmian się spotykają na szatni A dyrektor mówi że mało zakażeń haaaa gratulacje panie prezesie

Eryk

@ronal Żeby pracować w bardzo dobrej firmie trzeba samemu spełniać oczekiwania a z tym niektórzy mają problem.

bokserka
@Eryk

A ten szczur jrszcze żyje kulawy co (usunięte przez administratora) biedny żuk,boczki mu ze spodni wychodza już na wykończeniu ale się już zwalnia od 2019 roku hehe

Jak to jest

Zakład zatrudnia nowych pracowników na takich samych stawkach jak mają pracownicy z większym stażem nowi nie mają żadnej odpowiedzialności pracują bez uprawnień wykonują zadania do których nie zostali zatrudnieni czy ktoś interesuje się tym pracuję kilka lat w tym zakładzie i jeszcze tak nie było że młody siedzi i w (usunięte przez administratora) ma wszystko co należy do jego obowiązków siedzi i nic nie robi a pracownik ze stażem za podobną stawkę zapierd... Temat dotyczy transportu

KZYRZOWNICA
@Jak to jest

A (usunięte przez administratora) jeszcze robi ,dziwne z kzyżownic aut ,transport sapie, miał się zwalniać ,jedzie na oparach(usunięte przez administratora) , taki to wypruje nawet spawaczy ,da rade.

AA

Zastępca kierownika Filipka robi dobre ciastka z nadzieniem po szkole kolejowej ;))))))))))

Dawid

Przy l4 mniej płaca ?

austria

A te zółte wagony z platformami do austrii to pojechały?

zibi
@austria

I wróciły, i znów pojechały. Wagony są po to by jeździć.

Czy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

balbina

Niestety nie, były kiedyś pomysły, listy i utknęło pewnie w zarządzie, który skąpstwo myli z oszczednością

Bolo

Ozieblo najlepszy lamacz manganow

Marian

Narodowa kwaratanna w Polsce dalej trwa ale dla KZN juz nie ma covidu, pracownicy myją i przebierają się obok siebie o maseczkach które były obowiązkowe w zakładach pracy można zapomnieć. Szefostwo obiecało nagrodę roczną jak będziemy pracować normalnie,mało tego na noce pracowaliśmy. A nagroda roczna pewnie na poczcie zagineła bo temat tabu na zakładzie. Tak to jest tu

Nel
@Marian

Jakie noce? Na montażu jedna ,może trzy osoby. Reszta spała za maszynami.

lolopindolo
@Marian

Daj przykład załóż maskę chamie!

@Marian

Znajdź więcej niż dwie osoby które udowodnią przed sądem że zaraziły się w pracy, zaświadczenie od lekarza że covid zostawił uszczerbek na zdrowiu bo zostawia, do sądu z pracodawcą o odszkodowanie i rentę do końca życia. Dzwoń do Inspekcji pracy i jeśli firma tak jak piszesz nie przestrzega norm pandemicznych może stracić dofinansowanie z pakietów tarczy anty-covidowej a to zaboli

Bolo

Wsadz sobie te zyczenia i ta nagrode co jej nie dales

FanFan

Pracuje w KZN od 5 lat. Plusy to stabilność zatrudnienia, trzymanie się przepisów pracy przez pracodawcę, jakieś możliwości rozwoju. Minusy to skostniała struktura, niewiele szansa na awans, mało krakowskie płace

ronal
@FanFan

Struktura jak w PRL-u, beton 100%

Żmudzin

Z perspektywy robotnika - spawacza / ślusarza bardzo mieszane odczucia. Ekipa w pytona z Wisły (chodzą słuchy że się przeniósł do Narwi albo Odry - kryptonim Czajka - Mateuszu M popijaj ryż!), równe chłopaki, jak widzą młodego w zawodzie i że ma dryg to od razu stosunek pozytywny. Druga strona medalu to śmieszna stawka na start i idące w parze wygórowane oczekiwania mimozowatego smarkacza, który myśli że za pieniądz wystarczający na wynajem mieszkania i skromne wyżywienie kupuje sobie prawo do pełnej dyspozycyjności pracownika, nie bacząc na jego prawo do życia rodzinnego i jak to niekiedy bywa wynikających zeń problemów. W robocie się sprawdzałem, atmosfera wśród ekipy bdb, a jego ekscelencja Filip wlepił mi wypowiedzenie po 2 dniach l4, które szeroko i rzeczowo uzasadniłem. Kierownik, który by nie potrafił przybić gwoździa, ciepłą posadkę - nie wnikam - dostał od taty albo plebana, a uważa że kompetentnie kieruje firmą. Reasumując - odradzam, chyba że ktoś nie martwi się o kwestie finansowe i chce sie przekonać jak się spawa krzyżownice itp. Podobnie jest w Mostostalu, tam jeszcze kilkaset złoty mniej (dla Polaka) na start.

Junak

Taka super firma że do pracy trzeba iść z papierem toaletowym. Atmosfera robiona przez 40 kg gościa strasznie zła

Juko
@Junak

Znasz to z autopsji czy z opowiadań ? Opinia dotyczy pracy w biurze czy w zakładzie produkcji ?

...
@Junak

Skoro nie pasuje to nie pracuj.

byly operator
@Junak

ten gosc nadal wami rzadzi?:D

bob

Ogłoszenie Operatora CNC co jakis czas sie pojawia. Zwiekszenie parku maszynowego? czy taka rotacja?

ginąca płytka
@bob

Rotacja, oraz brak chętnych na pracę w niedzielę 12h

byly operator
@bob

to ogloszenie wisi caly czas.wylslij cv zobaczysz warunki pracy to ci sie odechce:D

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.