phu hermes

Głogów

Opinie o phu hermes

Przemek g. 2011-12-27 20:33
Niestety coraz czesciej trafiamy na nieudaczników i typowych leni w pracy . Brak jakich kolwiek umiejetności w danum zawodzie staje sie w naszym kraju normą np. ka\\zdy Polak to budowlaniec bo wytapetował sobie pokuj . Pracodawcy zjednoczmy się na swoim portalu i wpiszmy najpierw alkocholików a potem naciagaczy to my płacimy zusy i podatki za psełdo pracowników.Nasze wysiłki i starania niweczą nieudaczniki którzy mają motto \' Słońce musi wstać nie ja\'. Podaję tel.dla tych którzy nie zgadzaja sie chetnie porozmawiam[usunięte przez moderatora] zapraszam ?

a
j
stas 2012-03-09 21:41
myślę że za 6,50 to ciężko będzie o kogoś do pracy
pracownik 2012-03-29 10:57
dał Ci za dużo za picie w pracy i twoją prace bo musimy za Ciebie potem robić leniu idz jak najdalej od nas.
krowa 2016-05-02 22:28
Widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie na sprzedawców @maniek, bo ich poprostu nowych nie potrzebują. To dobry znak, bo doceniają swoich podwładnych.
Zostaw swoją opinię o phu hermes - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie phu hermes